Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Chomuťák

Odpovědět
vrky
Příspěvky: 251
Registrován: pon říj 20, 2008 6:19 pm
Bydliště: Rudník pod Black Mount

Magnum automatická převodovka

Příspěvek

Chlapci a děvčata neměl jste někdo rozdělanou automatickou převodovkau na magnumu 460 euro5? Koumáci ji měly rozebranou a utrhli si kabelovou propojku mezi převodovkou a horním deklem s elektroventilama. Propojka má označení Wabco 446 240 123 4 (B) měl by v tom být motor a převodovka volvo. Zítra se jdu na to podívat jestlis tím půjde něco udělat.
úte led 21, 2014 5:50 pm

truckservis24
Příspěvky: 134
Registrován: sob led 31, 2009 4:50 pm
Bydliště: Olomouc

Příspěvek

No a co by jsi potřeboval?Jeden dekl mám,ale nevím,jestli je ten propoj na něm,nebo na převodovce.Zjistím zítra a dám vědět.
Od doby,kdy vynalezli peníze,mi nemusíte za mou práci děkovat.
úte led 21, 2014 8:17 pm

vrky
Příspěvky: 251
Registrován: pon říj 20, 2008 6:19 pm
Bydliště: Rudník pod Black Mount

Příspěvek

Propojka je připájená na převodovce na pevno a na druhém konci je konektor který se připojuje do toho deklu. Jenom chci zjistit jestli jde koupit ta propojka jako náhradní díl, když se mi to zítra nepovede.
úte led 21, 2014 9:14 pm

vrky
Příspěvky: 251
Registrován: pon říj 20, 2008 6:19 pm
Bydliště: Rudník pod Black Mount

Příspěvek

Tak chlapci při blbnutí kolem převodovky zku... plochý vodič který jde od horního deklu kde jsou napájecí konektory, elektroventily a přívod vzduchu. Při rozpůlení převodovky došlo záhadně ke zmáčknutí jednoho čidla takže pásek odpájeli a při novém pájení si ho proletovali a začalo to házet chybu převodovky. EL Mecanico dodal náhradní konektor a vícežilový kabel. Původce závady naletoval kabel na konektor a já jsem dnes ležel na motoru a letoval k převodovce. Zatím to chybu nehlásí jako jim před tím, ale motor neběžel protože jsme tam měly horní dekl jen tak položený a chycený dvěma šrouby. To je originální propojka. Obrázek Obrázek
stř led 22, 2014 6:23 pm

Odpovědět

Zpět na „RENAULT“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů