Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Chomuťák

Odpovědět
Safky
Příspěvky: 3310
Registrován: čtv čer 10, 2010 8:33 pm
Bydliště: ????
Kontaktovat uživatele:

OptiTrack

Příspěvek

Tak 1. Renault Premium Lander OptiTrack stojí v ČR - Otrokovice. Je to podvozek 6x2 s dlouhou 2-schůdkovou kabinou. To jsem zvědavý co na tom bude za nástavbu a kdo si to koupí? Pokud to klapne, zítra vložím foto. Ještě odkaz na 1. prototyp 6x2 s OptiTrackem z Francie:
http://www.auto.cz/renault-premium-land ... osti-63175
Tatra + MAN = Superstroj!
čtv úno 23, 2012 8:16 pm

gonzales
Příspěvky: 1031
Registrován: pát úno 20, 2009 7:35 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

jedeš na exkurzi do Otrokovic? :wink:
čtv úno 23, 2012 9:11 pm

Safky
Příspěvky: 3310
Registrován: čtv čer 10, 2010 8:33 pm
Bydliště: ????
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Moc se mi momentálně nehodí, možná bych to mohl spojit až se pojede do Prahy? Fotky co jsem viděl mi stačily abych si udělal obrázek.
Tatra + MAN = Superstroj!
čtv úno 23, 2012 9:15 pm

gonzales
Příspěvky: 1031
Registrován: pát úno 20, 2009 7:35 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

může být
čtv úno 23, 2012 9:27 pm

Safky
Příspěvky: 3310
Registrován: čtv čer 10, 2010 8:33 pm
Bydliště: ????
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Slíbené fotky 1. OptiTracku v ČR:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek
Tatra + MAN = Superstroj!
pát úno 24, 2012 8:58 pm

gonzales
Příspěvky: 1031
Registrován: pát úno 20, 2009 7:35 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

jen by mě trochu zajímalo, zda když se dá na auto mezirám, tak jestli vleze případně HR za kabinu... když jsem se díval na jednu fotku, cca technika optitracku je cca 10 - 15 cm nad rámem, kdyby se tam dal mezirám a na to teprve ruka, možná by to šlo, otázkou je, zda se dá napojit na ten kulatý vývod, který je vidět na poslední fotce
pát úno 24, 2012 9:18 pm

Safky
Příspěvky: 3310
Registrován: čtv čer 10, 2010 8:33 pm
Bydliště: ????
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

to gonzales:
Asi by tam ta ruka šla dát, jenom se to musí všechno zvednout až nad ten OptiTrack, takže hodně vysoké podélníky mezirámu a prodloužené nohy ruky. Hydraulické čerpadlo by se nedávalo na ten kulatý vývod co je na fotce, ale asi na klasické PTO z převodovky.
Tento podvozek (6x2 + OpriTrack) není primárně určen do těžkého terénu, je dost nízký, vpředu má podjezdovou zábranu = špatný přední nájezdový úhel. Já bych viděl vhodné uplatnění jako: zemědělská sklápěčka, hákový nosič kontejnerů, lesovůz, cisterna na mléko/naftu/LPG, komunální cisterna, valník s rukou vzadu, přepravník krmných směsí, silocisterna jako přepravník omítkových směsí nebo peletek, popelářské auto, přepravník zvířat. To je tak asi vše co by se tento podvozek i vzhledem k dlouhému rozvoru asi dalo namontovat.
Tatra + MAN = Superstroj!
sob úno 25, 2012 6:16 pm

Odpovědět

Zpět na „RENAULT“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů