Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine, Pavel Bíteš

Odpovědět
Uživatelský avatar
MikyTGL
Příspěvky: 117
Registrován: pát led 22, 2010 1:24 am
Bydliště: Dedkov
Kontaktovat uživatele:

TRUCKSHOW Šeborov 2014 27- 28 .6 2014

Příspěvek

Ahoj kluci davam info ze sraz bude 27.6 2014 https://www.facebook.com/events/1469049 ... 0/?fref=ts
Obrázek
SCANIA R480
moje Golf III GTI 16 V
MAN TGL 8.210 tandem
a kdyby neco tak na FB sem jako Miky Mireček Smejkal :)
čtv bře 27, 2014 1:44 pm

Uživatelský avatar
-Ondra-
Příspěvky: 2039
Registrován: ned bře 08, 2009 11:11 pm
Bydliště: Křižanov

Příspěvek

Už se nám to blíží :wink:

28.6.2014

Obrázek


:!: Pozor na příjezdovou cestu...Letos bude objíždka kvuli rekonstrukci silnice v Uhřínově...viz. mapka.
...Moje práce je mým domovem...
sob čer 14, 2014 9:49 pm

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Příspěvek

ake to bolo, budu fotečky nejake? :)
ned čer 29, 2014 1:06 pm

Širon
Příspěvky: 339
Registrován: stř lis 03, 2010 7:26 pm
Bydliště: nedaleko Jihlavy

Příspěvek

Takže tato akcička zase super. Auťáků odhadem do stovky,všechny v rámci možností navoněný, nablejskaný a pěkně udržovaný.Akci moderoval Vlasta Korec a celkem mu to šlo. Počasí Dvořáci objednali a tak byl problém fotit, páč na sluníčku se leštěnky moooc leskly.
Pro rodinu s děckama byli zrychtovaný kolotoče,autodrom a skákací hrad.Pěkně zmáknutý, mají jako vždycky prodej pití a jídla. Nabízelo se grilovaný vepřový,guláž ,klobásy,steaky a nevim co ještě.Piváky alko i nealko ,limča točená či rozlejvaná. Všechno bez kilometrovejch front a bez nervů s příjemnou a rychlou obsluhou .Těm všem patří dík a ocenění páč podle mě to celou akci dělá úspěšnou a příjemnou.
Na festu byli jako každoročně vyprošťováky z Vemaxu a ty předváděli postavení převrácenýho autobusu, s odborným výkladem a popisem akce.
Dále probíhali soutěže v páce, sprintu,slalomu,koulení pneumatiky a tahání dafa na špagátě. Večer vyhlášení nehezčího a nejosvětlenějšího auta.
Potom začla zábava ,hráli STARTI a ti jsou dobrý. Já jsem taky uzmul jednu cenu a to třetí místo ve sprintu a kolega Stín ho vyhrál a tak musel soutěžit proti Dakarský Liazce tohle prohrál, ale se ctí. Za odměnu nás kluci s lízou svezli a mám zážitek na celej život,kolena se mi klepali ještě hodinu.
No a Stín jak měl radost že vyhrál ,tak uspořádal sprinty na autodromu, což mělo velkej úspěch a jezdilo se dlouho do noci.
Musím poděkovat všem za příjemně prožitej den ,pěkně zorganizovanej a pohodovej zážitek kterej se doufám bude za rok opakovat.
ned čer 29, 2014 4:16 pm

Širon
Příspěvky: 339
Registrován: stř lis 03, 2010 7:26 pm
Bydliště: nedaleko Jihlavy

Příspěvek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
ned čer 29, 2014 4:24 pm

Odpovědět

Zpět na „Truckfestivaly, srazy apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů