Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine, Pavel Bíteš

Idete na Truck Arenu do Piešťan??

Anketa končí za pon čer 14, 2010 7:43 pm

áno
3
33%
nie
5
56%
neviem
1
11%
 
Celkem hlasů: 9

Uživatelský avatar
-Lucas-
doprovody
Příspěvky: 318
Registrován: čtv led 14, 2010 5:18 pm
Bydliště: Bratislava

Truck Arena Piešťany (18. 06. - 19. 06. 2010)

Příspěvek

Letisko v Piešťanoch bude v dňoch 18.-19.6.2010 už po jubilejný 10x hosťovať najväčší stredoeurópsky festival truckov. Názov akcie dekoruje aj tento rok spoločnosť EURONICS, ktorá je jej exkluzívnym partnerom. Táto spoločnosť patrí aj v susednej Českej republike medzi tradičných partnerov motoristických podujatí. Preto by spojenie s najprestížnejším motoristickým podujatím v rámci nákladných aut nemalo peprekvapovať. Určite aj vďaka tomuto prepojeniu sa môžu návštevníci EURONICS Truck Arény 2010 tešiť na jeho program. Nebude chýbať hudobný program a mnohé lákadlá, na ktoré sú návštevníci Truck Arény zvyknutí. Miss Bodypaiting - maľovanie na telo, Miss Mokré tričko, lunapark a mnoho iných prekvapení. No a samozrejme atraktívne budú aj samotné súťaže silných truckov - slalom a šprint na ploche piešťanského letiska. Na krídlach zábavy pre celú rodinu - EURONICS Truck Aréna 2010 - To musíš zažiť 18.-19. júna na krídlach zábavy! Na jedinom mieste môžeš stretnúť desiatky nablýskaných truckov...
ned kvě 30, 2010 7:43 pm

Uživatelský avatar
x.zdenda
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2675
Registrován: úte bře 10, 2009 10:33 pm
Bydliště: Plzeň-JIH

Příspěvek

Moc velká akce na mě už a hlavně daleko až tak, že jsem tam v životě nejel ani okolo.
Slyšel jsem že se tam sprinty a jízda zručnosti platí :shock: co je na tom pravda?
jinak ty miss asi dobrý ale jinak mě to tam ani trochu neláká, páč jsi to napsal dobře - ,,Na jedinom mieste môžeš stretnúť desiatky nablýskaných truckov...,,
desítka nablýskaných trucku z těch tisíc zůčastněných, ale přeji at vám to vyjde at je hezky a pak dej fotky..
Obrázek
ned kvě 30, 2010 7:54 pm

Uživatelský avatar
-Lucas-
doprovody
Příspěvky: 318
Registrován: čtv led 14, 2010 5:18 pm
Bydliště: Bratislava

Příspěvek

ok.. Krásne EuroCargo máš.. ;-) ..
ned kvě 30, 2010 8:30 pm

Uživatelský avatar
KUBO-SK
Příspěvky: 1357
Registrován: čtv dub 17, 2008 5:47 pm
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ako som sa dočítal na stránke a ak som tomu dobre pochopil tak uz všetok program bude v sobotu, a v nedelu uz nebudu ziadne sutaze ale len vyhlasenie vysledkov? cize zmena oproti minulým rokom? :o
čtv čer 03, 2010 9:54 pm

Uživatelský avatar
-Lucas-
doprovody
Příspěvky: 318
Registrován: čtv led 14, 2010 5:18 pm
Bydliště: Bratislava

Příspěvek

hej hej.. :mad:
pon čer 07, 2010 5:07 pm

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

x-zdenda: My jsme nikdy neplatili za závody, připlácelo se jen za barely. Ale i kdyby se platilo, ty ceny tam vždy stály za to. To není jako Truckfest... Na prvním místě klimoška, sada disků nebo pneumatik. :lol: Já si jednou odvezla pneumatiky, po druhý to měla být sada disků, ale sponzor se na to jaksi vybodl... :cry: :cry:

Je to naprosto odlišná akce od našich, ale i taková megaakce má cosi do sebe. Žije to tam 24 hodin, což jsem na našich nezažila. Včetně 24 h provozu steakovejch stánků :D
pát čer 18, 2010 9:56 pm

Uživatelský avatar
KUBO-SK
Příspěvky: 1357
Registrován: čtv dub 17, 2008 5:47 pm
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak ja som tam bol v sobotu, minulý rok bolo toho málo a tento rok ešte menej. Nato že to bol 10 jubelejný ročník tak program bol skráteny iba na sobotu, kamiónov bolo pomenej a ludí tiež. Prikládam niekoľko ukážok :)


Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
ned čer 20, 2010 3:02 pm

Uživatelský avatar
-Lucas-
doprovody
Příspěvky: 318
Registrován: čtv led 14, 2010 5:18 pm
Bydliště: Bratislava

Příspěvek

Ja toho moc nemám.. Akurát moje Volvo a spanilú jazdu..

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
pon čer 21, 2010 10:38 am

Uživatelský avatar
Zoli
Příspěvky: 306
Registrován: čtv úno 17, 2011 8:22 pm
Bydliště: Galanta

Příspěvek

Truck Aréna 2011 - 17.6. - 18.6., chalani tak to vypadá že predsa bude Truck Aréna!! je pravda, že tam je málo truckov :? , ale predsa je to na slovensku skoro jediná akcia "truckov" tak som si povedal, že sa tam prihlásim. dúfam že nás bude viac a že to bude dobre zorganizované. tak chalani zo "slovenska" dajte si povedať a skúste sa prihlásiť!! píšte kto by išiel!!! :D
IVECO eurocargo - HOBBY and DRIVER
PEUGEOT 307 SW - driver
stř kvě 11, 2011 9:49 pm

Uživatelský avatar
Zoli
Příspěvky: 306
Registrován: čtv úno 17, 2011 8:22 pm
Bydliště: Galanta

Příspěvek

stránka truck areny - http://www.truckcountry.sk/
IVECO eurocargo - HOBBY and DRIVER
PEUGEOT 307 SW - driver
stř kvě 11, 2011 9:49 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Trucker_lucas: Jakto, že nejde zvětšit tahle fotka? :
Obrázek
..mě hrozně zajímá to...to Volvo. :lol:
stř kvě 11, 2011 10:25 pm

van_SaMuel
Příspěvky: 325
Registrován: sob bře 27, 2010 2:43 am
Bydliště: Lednické Rovne

Příspěvek

Ja síce nemám truck,ale rád prídem ako divák a ako aj minulý rok :wink: Dúfam,že tam stretnem niakých chalanov z TF 8)
\8/ -S-U-P-E-R- \8/
♥ Holland Style ♥
ned kvě 15, 2011 5:18 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

U mna ucast povinna ako kazdy rok, aj ked minuli rok to bola celko slabota :cry: Dufam ze tento rok to stihnem a dojdem aj tahacom....Hladajte zlteho diamola :wink:
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
sob kvě 28, 2011 3:40 pm

Uživatelský avatar
-Lucas-
doprovody
Příspěvky: 318
Registrován: čtv led 14, 2010 5:18 pm
Bydliště: Bratislava

Příspěvek

david: protože tam je moje segra s kamoškou.. :D :D ale když chceš tak ji sem tam znovu.

peter: ja tam budem tiež, moje auto už asi poznáš ak si bol v sekcii Fota vašich plecháčku II.

:roll: :roll:
Opel Combo Tour (Doprovodné vozidlo)
Volvo FH12 + Kogel A18

___________________
Transporting Company
www.euroexpress.sk
sob kvě 28, 2011 10:24 pm

MRscool
Příspěvky: 21
Registrován: pon lis 29, 2010 4:35 pm
Bydliště: Dolný Kubín, SLOVAKIA

Příspěvek

Tak minulý rok som tam bol a na to že to bol môj prvý truck zraz tak sa mi to páčilo ale asi mám malé nároky :) Bol som so Samullom a tento rok sa chystám tiež takže sa možno postretáme hlavne aby som vás spoznal :P
ned kvě 29, 2011 8:31 am

Odpovědět

Zpět na „Truckfestivaly, srazy apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 10 hostů