Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, cuisine, Chomuťák, mc.cvok, spida, talaš.m

Odpovědět
Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Příspěvek

Ty woe při pohledu na tu práci a odloženou rotačko-vibračku mě začaly brnět ruce :lol: To znám todle je maso párkrát sem už takhle brousil korby,šasi a kabiny,málokdo si uvědomuje že to nastříkání barvy je už jen třešnička na dortu,ale nachystat to tak aby to vypadalo a něco to vydrželo to se těžko vysvětluje,to si člověk musí vzít do ruky flexu,brusku,nabroušenej pilník a šmirgl a zkusit si to :wink: jinak to nikdy nepochopí proč s tím pak někdo nechce jet do lesa nebo jako v mém případě jebe bagristy aby to na ty bočnice všechno schválně neházeli :mad:
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
ned čer 20, 2010 8:30 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

všchno neházely..... no to asi sis měl vybrat valník :wink:
jinak dobrá dřina jako vždy
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
ned čer 20, 2010 8:37 pm

bazilisak
Příspěvky: 2454
Registrován: čtv úno 14, 2008 8:45 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jenomže demontáží těch vrstev to všechno nekončí. To auto je pod tím tmelem tak dobitý , samá díra , všechny hrany dojebané , tam snad nezůstalo nic rovné.....

To broušení - to bych nechal muklům ...... pěkně by brousili, nad nimi bič , ony by je ty zločiny přestaly bavit...
ned čer 20, 2010 8:42 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

nechal muklům haha abys měl pak co lakovat ...... i oni mají své práva ale v Heřmanicích tam by ti to možná udělaly když zaplatíš :wink: :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
ned čer 20, 2010 8:46 pm

bazilisak
Příspěvky: 2454
Registrován: čtv úno 14, 2008 8:45 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Pepíku , to toho vidíme ..... :lol:
ned čer 20, 2010 9:35 pm

PetrP
Příspěvky: 300
Registrován: čtv říj 30, 2008 11:17 am
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Tady jsem si dovolil.......Josef805 :lol:
Petr.P
ned čer 20, 2010 9:51 pm

josef805
Příspěvky: 71
Registrován: sob kvě 01, 2010 11:42 am
Bydliště: v.č.

Příspěvek

Díky Petře! Nějak mne to zlobí. Dnes už na to nemám nervy, zítra to zkusím znovu. :evil: :evil:
ned čer 20, 2010 9:55 pm

mc.cvok
Příspěvky: 2178
Registrován: úte říj 17, 2006 10:18 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Zase nic ....to nepovedený prosím smaž .
Zabijte je všechny.....Bůh si ty svý pozná .
ned čer 20, 2010 10:10 pm

bazilisak
Příspěvky: 2454
Registrován: čtv úno 14, 2008 8:45 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak k tomuhle dodám , že to je snad nekonečný příběh , to je hodin , než člověk řekne , HOTOVO !
Máte můj obdiv , do toho bych asi nešel , i když pokud to budu u zbývajících aut udělat poctivě , budu muset podobný rozsah opravy udělat ........
ned čer 20, 2010 10:13 pm

jp603
Příspěvky: 203
Registrován: stř dub 14, 2010 11:53 am
Bydliště: HR

Příspěvek

Pár foteček ze stěhování předrenovačních kačen PetraP


Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
pon čer 21, 2010 3:29 pm

Uživatelský avatar
Eddie
mizantrop
Příspěvky: 1942
Registrován: čtv úno 21, 2008 11:54 am
Bydliště: Žilina, Slovakia

Příspěvek

stř čer 23, 2010 9:11 pm

tatraman
Příspěvky: 400
Registrován: pon led 15, 2007 9:49 am
Bydliště: BM
Kontaktovat uživatele:

1.tatra sraz

Příspěvek

Pro Bazilišáka,,, my jsme říkali, že některé úseky se dají objet mimo les. S náma tak jely asi 3 auta. Trasu jsme najížděli expedičkou, mrzí mě že to říkáš po létech a že se to škráblo. adam
čtv čer 24, 2010 9:32 pm

bazilisak
Příspěvky: 2454
Registrován: čtv úno 14, 2008 8:45 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Adame , promin, ale táta říkal a Vaše video je mi svědkem " nebojte se , auta tam nepoškrabete , nikde se nepřevrátíte" , o tom, že tam bylo proplítání mezi břízkama a pak jinde nějaké klacky a větve , o které podřel auto s novým lakem Jirka Hlach ( může mi být svědkem) , to je zbytečné vzpomínat . Nikde u té rozpravy se neříkalo , že se to dá objet mimo větve , tam se říkalo, že se to prostě neodře .
Ale nyní již vím, že já jsem jediný přecitlivělý kokot , kterému jedinému vadí , že mám podřené auto . Samozřejmě se podle toho zařídím . Jinak už kvůli mě se dokonce organizátoři setkání ( zdravím Ivana Bazalu :wink: ) rozhodli upozornit na to , že je na trati možno potkat větev , a trat je určená pro auta , které nějaký ten škrábanec snesou a nedovede to majitele k infarktu .

Celé toto bylo naprosto zbytečné , a nebylo to pochopeno . Po tomhle už vůbec si nemůžu dovolit na to setkání jet ...... Budete tam na mě hledět jako na pičuse.
čtv čer 24, 2010 9:54 pm

bazilisak
Příspěvky: 2454
Registrován: čtv úno 14, 2008 8:45 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jinak Adame , to , že jsem tam škrábl auto , mě vůbec nesere . Barvu obrousím, některý tmel taky , něco potmelím , něco stříknu novou barvu , a zkusím to auto prodat . Přišel jsem totiž na to , ( mimochodem už podruhé ) že 805 ka je auto na hovno , sám víš , že majitel musí být masochista , který si rád ubližuje aby s takovým autem jezdil ( v létě hrko, v zimě zima , hluk , vibrace , nepřirozená poloha na sezení ) , navíc v dnešní době tím jezdit je opravdu o ničem ( brzda provozu , znečištovatel životního prostředí, naprosto mizerná bezpočnost , absence deformačních zon a bezpečnostních prvků , pásy atd ) .......

Jediný klad je v tom, že se vždycky někdo najde , kdo to auto chce , a tím si drží nějakou hodnotu .... Ale proč mít auto , které si drží nějakou hodnotu , když takovou službu udělá i banka , množí peníze a nepotřebujete k tomu garáž .
čtv čer 24, 2010 10:06 pm

bazilisak
Příspěvky: 2454
Registrován: čtv úno 14, 2008 8:45 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Také přispěju se stěhováním ... Měl jsem k tomu nájezdy a celkem to šlo , s ekonomikou takové přepravy to bylo horší ............................................
ObrázekObrázekObrázek
Jinak malá hádanka , co je stejného na prvním a druhém obrázku ( auto vepředu a vlečka vzadu )
čtv čer 24, 2010 10:12 pm

Odpovědět

Zpět na „TATRA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot], Google [Bot] a 54 hostů