Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, cuisine, Chomuťák, mc.cvok, spida, talaš.m

Odpovědět
peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

e2

Příspěvek

Zdravim chalani. Mam otazku - Je mozne prerobit tahac e2 na e3?? Co by to obnasalo a ake su zmeny na vozidle??? Dik :D
pon dub 05, 2010 7:16 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Příspěvek

Myslím že bys musel vyměnit motor,protože právě na motoru je mezi e2 a e3 dost rozdílů že pokud by to vůbec šlo přeházet jen vstřikování, čerpadlo,hlavy atd.... tak by se to asi nevyplatilo. To bude asi lepši sehnat tahač e3 pravděpodobně z venku protože u nás jich moc nejezdí anebo překopat nějakou sklápěčku nebo valník. A předpokládám že to chceš na tu skandinávii takže spací kabinu a toje na starší e3 fakt velký problém,jedině krátkou kabinu a dát na ní Pony fantasy a to je na delší pobyt v autě dost nouzovka.A to ti nestačí e2 ? Ty tam ty auta budeš přihlašovat na jejich značky nebo v čem je problém ?
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
pon dub 05, 2010 7:44 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

pavel 815

Příspěvek

Tak to je teda na prd. Hej je to na tu skandinaviu.Musi to byt e3 pretoze to budem prihlasovat v estonsku a tam to ide len od e3. Mas nejake odkazy na zahranicne servery??
pon dub 05, 2010 8:07 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Příspěvek

Ne nemám. Já osobně ti ale nedoporočuji předělávat starší tahač nebo něco jiného na spaní. Při cenách starších Tater e3 které se drží hodně vysoko krize nekrize se to podle mě nevyplatí a tomu že seženeš e3 se střední kabinou v dobrém stavu nevěřím. Radši bych to řešil novým autem e5 se střední kabinou a zvýšit jí pomocí Pony nástavby, močovinu vůbec neřeš omezovač si necháš v servisu hned odpojit to není problém a pak tě močovina vůbec nezajímá pokud přestane systém fungovat rožne se ti jen kontrolka a Tatra jede dál. Hlavně budeš mít nové auto! nikdy nevíš co s tím bazarovým kdo kde dělal jestli měnil včas olej,filtry jakou naftu do toho pral aby ušetřil apod. Navíc ty položky za Pony a retardér jsou dost vysoký a vrážet to do starýho nebo novýho auta je zase rozdíl. Ty si to zjišťoval přímo u prodejce ve fabrice nebo si zkoušel obvolat i nějaké dealery Tatry v čr. ?
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
pon dub 05, 2010 8:30 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

pavel 815

Příspěvek

Mam kontakt na pana Malinovskeho - priamo tatra ale ked som tam volal tak to vzal pan Holecek,holousek tak nejak lebo malinovsky bol na schodzy. Dealerov som neobvolaval, vola som rovno k zdroju..
pon dub 05, 2010 8:41 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Příspěvek

Já bych zkusil obvolat dealery a nejenom jednoho ale hned několik a uvidíš jak se k tomu postaví kontakty najdeš na stránkách Tatry. A ještě bych osondoval porgest protože tam se tuším montují ty retardéry,jestli by to nešlo vzít přes ně. Myslím že za ty telefony zas tolik nedáš anebo je kontaktuj přes email a já věřím že se ozvou sami zvlášť v dnešní době když se houby prodává. Normálně jim nadiktuj chci tahač stř. kabina s lůžkem,retardér a zvýšit kabinu modulem s vyřezanou střechou aby byla vysoká jak u e2. A nech je ať si radí pokud se začnou něčím vykrucovat o.k. jdu ke konkurenci a volej jiného dealera já myslím že tímhle stylem určitě uspěješ.
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
pon dub 05, 2010 9:04 pm

miky
Příspěvky: 742
Registrován: pát črc 18, 2008 8:45 pm
Bydliště: Morava

Příspěvek

Peter gasparovic, tak volej na 556493506, ing. Drahomír Lošák, nebo drahomir.losak@tatra.cz, on dělá Česko i Slovensko
pon dub 05, 2010 9:23 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

pavel 815

Příspěvek

Dik za info tak uz som im poslal e-mail. Uvidim co odpisu a dam vediet . dik
pon dub 05, 2010 9:26 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

miky

Příspěvek

Ok ale kde precje pan Losak? Tatra alebo prerobenie na ADR? dik
pon dub 05, 2010 9:27 pm

bazilisak
Příspěvky: 2454
Registrován: čtv úno 14, 2008 8:45 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Pan Lošák je obchodní zástupce , přímo v Tatře . Doufám, že Ti odpoví brzy , ale vím, že nemá moc čas, protože často tráví v práci i 15 hodin denně . A pozor , ty přesčasy nemá placené , přesčasy se neplatí . Dělá nabídky , propočítává auta , pro spousty zájemců , kterým když přijde od něj cenová nabídka , tak už se ani neozvou. Je to národní sport . Poslat 10 poptávek, nechat si vše propočítat , nacenit , a nakonec koupit jinde ...
Kdyby přátelé každý potenciální zájemce , a to spousty z nich se nechají povozit v autech po polygonu ( a to shoří nafty a pneumatik ) si koupil aspon jeden nákladák , tak je Tatra mimo krizi a jede .... Jenže slibují co nekoupí , pak jsou nadšení ze svezení a ... už se neukážou...
pon dub 05, 2010 9:48 pm

Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 993
Registrován: pon bře 24, 2008 12:55 pm
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Bazi: u mě v práci je to samé, vím moc dobře o čem mluvíš. Ale prostě jinak to nejde ...
Optimista se učí anglicky, pesimista čínsky, ale realista spí s Sa vz.58!
pon dub 05, 2010 9:51 pm

pepino_ei
Příspěvky: 251
Registrován: pon pro 07, 2009 7:13 pm
Bydliště: budějovicko

Příspěvek

peter parma servis má v bazaru tatru eu 4 se střední kabinou tak to můžeš zkusit.www. parma.cz
úte dub 06, 2010 8:13 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Jo? A kde prosímtě?
úte dub 06, 2010 8:21 pm

pepino_ei
Příspěvky: 251
Registrován: pon pro 07, 2009 7:13 pm
Bydliště: budějovicko

Příspěvek

tak zkus www.tatrabazar.cz odvozní soupravy. já chodím přes parmu a máčknu v liště bazar
úte dub 06, 2010 8:25 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Jj já to znám ale tohle auto jsem přehlédl
úte dub 06, 2010 8:29 pm

Odpovědět

Zpět na „TATRA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 9 hostů