Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, cuisine, Chomuťák, mc.cvok, spida, talaš.m

Odpovědět
peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

arktic

Příspěvek

:D a nielen tam :D :D
pát kvě 07, 2010 11:04 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Peter, Peter!!!

Příspěvek

Ty si lotor!!! :twisted:
pát kvě 07, 2010 11:36 pm

alfa
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 261
Registrován: stř led 06, 2010 6:57 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Je mi to jasné lidem ve snvětě se nechce robiť.
A ty to tam zachraňuješ. :lol: :lol: :lol: Proto budeš dva měsíce v kuse sedět v kamionu.
sob kvě 08, 2010 5:52 am

Uživatelský avatar
Čonkin
Příspěvky: 991
Registrován: sob srp 02, 2008 11:47 am
Bydliště: hl.m.P.

Příspěvek

Pořád mi to přijde jako nošení dříví do lesa...jak Scania, tak Volvo nabízí vysokou kabinu i ADR přímo z fabriky, u Volva motorovku VEB+ a není potřeba řešit ani retardér.
Chodí to dobře, ale neseje to...
www.bm-autocross-team.euweb.cz
sob kvě 08, 2010 8:29 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

už to chápu prostě někdo chce s tatrou okouzlit svět no tak at se povede všichni na to čekají :-)
jen si nejsem jistý když se Švédům nechce makat na Volvu jak budou makat na Tatře :lol: :lol: :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob kvě 08, 2010 9:06 am

Truckpeter
Příspěvky: 406
Registrován: úte říj 06, 2009 11:59 am
Bydliště: Morava

Příspěvek

Peter - ja ti do jisté míry fandím, ale myslím, že jsi hodně velký snílek. Schválně jsem si přes týden prošel výrobní program všech značek krom Dafa ketrý nedělá auta s pohonem 6x6, je ti každá naprosto bez jakéhokoliv problému postavit přímo z výroby tahač 6x6 s vysokou kabinou v provedení ADR a to dle tvého zadání. Cena vozidla dle provedení a výbavy plus mínus 100 000,-EUR, ja opravdu nerozumím tomu proč tady řešíš nějakou Tatru, která ti jasně řekla nejde, neděláme. Navíc pokud opravdu má vozidlo jezdit mraky kilometrů o kterých tady píšeš tak komfort a životní prostor v kabině je u zádních značek úplně někde jinde než v Tatře.
sob kvě 08, 2010 2:27 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Tatra pro Skandinavii

Příspěvek

Peter. Vidis, kazdy si len robi srandu, a u toho maju pravdu. Ved ja som ti to hovorel ze ten tvoj sen je utopia!!! A na toto co ty robis, tahat cisterny ADR to je uplne niekde inde nez naco je tatra urcena. Ja chapem, ze Skandinavia, ako sever je na urovni ruskej sibiri, ale charakter prace na tatru nezodpoveda, prave preto sa ani take auta nevyrabaju a ani neupravuju. Tu nemusis chodit do Skandinavie, staci tak v decembri ked snezi, tak staci prist na Mohelnicak. Kazdy velky frajer, ale sedia na pumpe piju kafe, a cakaju az nastane jaro, lebo cestary zaspali. A z tatrou jazdis ako na suchej ceste. Ale aj tak pre tatru je dialkova doprava viac menej trapenie.
sob kvě 08, 2010 2:39 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

na sněhu naložená tatra s předkem vyjede mohleničák no dobrý proč ne a frajeři co popíjí kafe mají rozum ale no to je jedno
tak šup do tatry a hrr na sever :-D
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob kvě 08, 2010 2:54 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Mohl by sem Truckpeter hodit nějaký odkaz na typový list tahače Volvo 6x6, Scanie 6x6 či čehokoliv 6x6? Jen by mě zajímalo, jestli on našel něco mimo stavební řadu, já tedy néé, ale Trucpeter mě obrovsky převyšuje svým inteligenční qucientem, tak si rád nechám poradit. A mimochodem Tatra je taky ve stavební řadě, tak mě to jako hloupému přijde skoro jako prašť jako uhoď. Jediné vozidlo 6x6 mimo stavební řadu podle mého staví MAN, když dá na přední nápravu hydrodrive ale to je jen můj názor který jistojistě všichni vyvrátí a rád se nechám poučit. A také by mě zajímala kouzla s tou 100.000Euro cenou protože za 100.000 koupím sotva Rencka landera 6x4. za 110.000 je lander 8x4 a za 115.000Euro je 6x6, takže Scanie a Volvo by mě takovou cenovou politikou hodně příjemně překvapily a určitě i spousta firem by tak levně rádo nakoupila... Tak dej i odkaz na nějakého dobrého prodejce :-)
ned kvě 09, 2010 1:03 am

alfa
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 261
Registrován: stř led 06, 2010 6:57 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Když jsme u té ceny tak auto s předním náhonem je dražší zhruba o půl melounu.Vzhledem k tomu,že ho použije na dálkové přepravě minimálně je to naprostá zbytečnost.Taktéž spotřeba u vozidla s předkem je větší než bez.Je přitom jedno jestli ho použil nebo ne.Je tam totiž větší valivý odpor.
A o tom to všechno je.Větší náklady při koupi a následně provozu.Výdrž pleumatik u Tatry bych už vůbec nerozebíral.Neříká se ji náhodou žrout gum?
ned kvě 09, 2010 6:03 am

TeSi
Příspěvky: 2150
Registrován: pát črc 06, 2007 12:44 pm
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

V pktrucks.com mají auta, které sháníš, jenom ne TATRU :lol:. Občas se tam naskytnou i např. jenom E3 a jsou levné, ty jsi říkal, že by ti to stačilo.

PKTRUCKS.COM: http://www.pktrucks.com/

Tady přidávám odkaz např. na jednu tu E3 (a mají jich 6 :lol:): http://www.linkon.cz/awlmk
ned kvě 09, 2010 7:58 am

Filip Závada
Příspěvky: 2877
Registrován: ned říj 18, 2009 8:04 pm
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

A alfa a roadtrain jsou zase žrouti chytrých knih :wink:
www.zafibeton.cz
Slovo "nejde" neznám. A kdo říká, že něco nejde, tak je to tím, že to neumí!!
Světu mír! .. tam, kde lži a peníze vítězí nad pravdou a láskou.
ned kvě 09, 2010 9:48 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

Filipe nerad to říkám ale neber si mě do úst ju DĚKUJI
já vím že bez tatry nemůžete žít i kdyby jste v té budce měly najezdit 50 tis km za 3 měsíce ale já bez toho dokážu žít ale opravdu v dnešní době jezdit dálkové trasy s títmo vozem no to si myslím že máš více Inteligence na to abys uznal sám že je to nesmysl.
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
ned kvě 09, 2010 10:37 am

TeSi
Příspěvky: 2150
Registrován: pát črc 06, 2007 12:44 pm
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Roade, nech toho, TATRA je nejlepší na světe! Ty jsi to ještě nepochopil :lol:...
ned kvě 09, 2010 10:42 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

:smich: :smich: a vlastně já pořád zapomínám
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
ned kvě 09, 2010 10:47 am

Odpovědět

Zpět na „TATRA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 7 hostů