Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, cuisine, Chomuťák, mc.cvok, spida, talaš.m

Odpovědět
Truckpeter
Příspěvky: 406
Registrován: úte říj 06, 2009 11:59 am
Bydliště: Morava

Příspěvek

Miro nějak nechápu co tady meleš o inteligenci a přestaň si mne brát do úst. To že ty jsi nic nenašel neznamená, že se to nevyrábí.Lander 6x4 s motorem E5 460k a velkou kabinou se pohybuje někde kolem 80 000,-EUR tak tady neplácej blbosti.Všechny tyto tahače vychází ze stavebních podvozků.
ned kvě 09, 2010 2:34 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Tak sem hoď odkaz, já před měsícem koukal na oficiální nabítku z Renaultu rovnou na pobočce a ceny byly takové, jak jsem psal. Ale je jasné, že sklady se musí vyprodávat, tak se dá i 20% dolů, hoď sem odkaz a pořád jen nenastřeluj kolik co stojí.
ned kvě 09, 2010 2:56 pm

Truckpeter
Příspěvky: 406
Registrován: úte říj 06, 2009 11:59 am
Bydliště: Morava

Příspěvek

ale pro pana Zapletala sem něco dám:

http://www.man-mn.cz/cz/Konfigurator.jsp
http://www.scania.cz/trucks/construction/timber/
http://www.ivecomoravia.cz/trakker-podvozek
http://www.renault-trucks.cz/kerax/tech ... kerax.html
http://www.volvotrucks.com/SiteCollecti ... 202008.pdf

nejsou to přesné specifikace vozidel, nicméně ukázka toho, co jsem psal, všechny značky dnes nabízí možnost tahače 6x6.
ned kvě 09, 2010 3:01 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

Miro renaul má ted velké výprodejní akce a pokud někdo prodá sklopku za 1,8 mega i s korbou no to se pak nediv že to ted kupuje každý a nikomu nevadí že je to E4 a jen 8+4 :lol: :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
ned kvě 09, 2010 3:12 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Já teď viděl v inzerátu magnuma 460 nový za 1,75mega, před půl rokem stál 2 mega a před dvouma rokama 2,5mega :-) A stejně na to nemám :-D Ale jinak všechno co sem Truckpeter dal jsou stavební řady, jediné co se dá v 6x6 nakonfigurovat trošku v dálkově verzi 6x6 je MAN s hydrodrive, Volvo v 6x6 je jen FMX, scanie moždá G řada ale tak daleko jsem se nedostal, v Keraxovi bych dlouhé tůry taky nechtěl.... a co je hlavní ty výprodejové ceny jsou na běžné výrobky - jakmile chci něco navíc co není na skladu - třeba stavební řadu ale s vysokou kabinou, tak ta cena bude někde úplně jinde páč se to bude objednávat jen pro mě. Já osobně kdybych měl mít SILNIČNÍ podvozek 6x6, tak bych šel do Mana s hydrodrive, jinak jsou to všechno vozy do terénu a né na dálkové a to už není rozdíl s Tatrou.
ned kvě 09, 2010 3:50 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

a z čeho by měl výrobce vycházet pokud jde o předek, jedině ze stavebního sektoru a kde jsi přišel na to s předkem ne na dálkové ?? a oproti tatře budeš mít pohodlný,prostorný vůz opravidelný v každém státě ale opravdu kdo ti opraví tatru v Norsku,Finsku atd. kdo a když někdo jo tak tam budeš týden stát než k tobě dojede díl a co znamená stání víš.
pokud ovšem někdo chce mermomoci mít tatru a jezdit s ní Evropu tak bůh mu dopomáhej
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
ned kvě 09, 2010 3:56 pm

TATRA8X8
Příspěvky: 6861
Registrován: úte pro 01, 2009 9:53 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

Peter...
Docela Ti fandím a jsem zvědav jak to nakonec dopadne.....
"..né ve vězení jsem nebyl,já to dostal podmíněně skrz traktor....."
ned kvě 09, 2010 8:42 pm

alfa
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 261
Registrován: stř led 06, 2010 6:57 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

jak to dopadne?
Nijak nebude mít na to paníze.
ned kvě 09, 2010 8:48 pm

Filip Závada
Příspěvky: 2877
Registrován: ned říj 18, 2009 8:04 pm
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jo?? A jak to víš? Já třeba nejdřív něco najdu ke koupi a pak řeším kde na to vezmu. A říkám, že některé věci člověk musí koupit když jsou nebo když je potřebuje a ne až když má našetřeno. A myslím, že to bude ten případ Petera.
www.zafibeton.cz
Slovo "nejde" neznám. A kdo říká, že něco nejde, tak je to tím, že to neumí!!
Světu mír! .. tam, kde lži a peníze vítězí nad pravdou a láskou.
ned kvě 09, 2010 9:36 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

no jasně to se oplatí mít tatru na zakázku v ceně dvou volv
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
ned kvě 09, 2010 9:41 pm

Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 993
Registrován: pon bře 24, 2008 12:55 pm
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

By mě zajímalo jestli by jste vedly tyto řeči, kdyby si chtěl koupit nějakého Amíka. Mám takovou představu, že by většina odpůrců ryčela nadšením ;-)
Optimista se učí anglicky, pesimista čínsky, ale realista spí s Sa vz.58!
ned kvě 09, 2010 9:57 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

no nechci být chytrý ale od kolegy bratr jezdil s amerikou tady po ČR a po 3 měsících to vzdal protože se to nehodí na naše podmínky.a s odpůrcovstvím to nemá nic společného pokud si někdo myslí že bude zajímavý že tady bude chtít jezdit evropu s tatrou tak prosím ale toto je o selském rozumu.a jak se zdá moc ho tady není.zase se vymýšlí něco co je dávno překonáno.
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
ned kvě 09, 2010 10:28 pm

Uživatelský avatar
T613
Příspěvky: 993
Registrován: pon bře 24, 2008 12:55 pm
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

S tím selským rozumem máš pravdu ten je na straně odpůrců, ale dost věcí se prosadilo kvůli tomu, že někdo chtěl jít proti proudu. Své protiargumenty jste už dali a je na něm jestli si je přebere. My jen sledujme co se z toho vyklube (dle mne cokoliv jiného než Tatra). Zatím to sklouzává zase k zájemnému osočování a uráženému Petera. A to je něco co na tomhle serveru nemá co dělat. Přeci nejsme na idnes?!
Optimista se učí anglicky, pesimista čínsky, ale realista spí s Sa vz.58!
ned kvě 09, 2010 10:38 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

no nevím jak to chodí na idnes ale v tom souhlasím nechci nikoho urážet a ani se hádat na to je tady jiný expert :wink:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
ned kvě 09, 2010 10:42 pm

alfa
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 261
Registrován: stř led 06, 2010 6:57 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Než něco koupí tak už nebude mít co vozit.Jednoduše tam bude obsazeno.Takovétakové rádoby plány -něco kup a od 11 měsíce máš práci jsou o ničem.Kdo to vozí dnes?
pon kvě 10, 2010 6:00 am

Odpovědět

Zpět na „TATRA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů