Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, cuisine, Chomuťák, mc.cvok, spida, talaš.m

Odpovědět
Uživatelský avatar
jarek148
Příspěvky: 1126
Registrován: sob led 16, 2010 5:44 pm
Bydliště: Herálec (ZR)

Příspěvek

máte někdo fotky z dnešního autotecu
sob čer 05, 2010 4:41 pm

TeSi
Příspěvky: 2150
Registrován: pát črc 06, 2007 12:44 pm
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Tak dneska měla TATRA na Autotecu úspěch, jako u jejich stánku, jsem se nikde tak nezasmál. Hrůza, děs, neštovice... Vzhled katastrofa, vnitřek - sotva jsem se vešel, vrzající plasty, vyblitý vzhled...nejhezčí na celé TATŘE byla korba VS-Mont. Absolutní propadák, stejně jako T810.
sob čer 05, 2010 5:04 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

Miro Iveco nemusí mít novou masku protože tu co má vypadá rozhodně lépe než to co předvedla tatra :lol: :lol:
a můžeš si tvrdit co chceš :wink:
ale pokud se někomu líbí nová maska na tatře prosím ale opravdu už by měly v té Kopřivnici vytáhnout hlavu z .... :!: :!: :!:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob čer 05, 2010 5:22 pm

Uživatelský avatar
TomC2
Příspěvky: 3042
Registrován: pát srp 29, 2008 1:35 pm
Bydliště: BRNO,Babice u Rosic,Zastávka

Příspěvek

Tak zítra na Autotec,už se těším,fotky sem pak dám,mě osobně se to docela líbí. :D
sob čer 05, 2010 8:44 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

já myslím že kdyby na to daly masku z Uralu tak se vám to bude líbit hlavně aby to mělo na masce TATRA dokud jim budete chválit tyto nepodarky ona a její projektanti se budou rochnit v blahu že to dělájí na jedničku ale pak nevím k čemu ta tatra vlastně je pro příznivce nebo pro obchod a hold dnes prodává i obal a ten je u tatry už řadu let no no :mad:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob čer 05, 2010 9:12 pm

TATRA8X8
Příspěvky: 6861
Registrován: úte pro 01, 2009 9:53 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

Tome už se těším na Tvůj příspěvek z Brna......Já se bohužel nedostavím... dosah je dosah... :mad:
"..né ve vězení jsem nebyl,já to dostal podmíněně skrz traktor....."
sob čer 05, 2010 9:23 pm

TeSi
Příspěvky: 2150
Registrován: pát črc 06, 2007 12:44 pm
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Když vidím jak po tom hnusném šrotu toužíte, tak vám sem dám pár fotek... (Sorry za kvalitu, ale dovnitř jsme se nevešel, takže těžko fotit lepší fotky a zvenku pořád chodili lidé...)

ObrázekObrázekObrázekObrázek
sob čer 05, 2010 9:35 pm

Uživatelský avatar
Juraj
Příspěvky: 1729
Registrován: stř bře 01, 2006 6:32 pm
Bydliště: Slovakia

Příspěvek

Tak dnes v Brne 0 bodov. Asi dve hodiny som cakal na to aby som odfotil ten facelift,ale potom som to vzdal.
sob čer 05, 2010 9:36 pm

Uživatelský avatar
Čonkin
Příspěvky: 991
Registrován: sob srp 02, 2008 11:47 am
Bydliště: hl.m.P.

Příspěvek

Mě se expozice Tatry líbila. Kromě toho to tam je zřejmě nejpočetněji zastoupená značka ve třídě nad 18 tun :wink: .
Chodí to dobře, ale neseje to...
www.bm-autocross-team.euweb.cz
sob čer 05, 2010 10:27 pm

Truckpeter
Příspěvky: 406
Registrován: úte říj 06, 2009 11:59 am
Bydliště: Morava

Příspěvek

Tak pokud jde o stánek, tak ho Tatra měla udělanej pěkně, to by jsme jim křivdili,ale FL je stejně pořád škaredý jak na fotce tak v reálu, ale mají novýho obchodního ředitele, ten je z toho určo dostane.Líp si už vybrat opravdu nemohli.Jinak pokud jde o Autotec samotnej, tak je ztráta času tam jezdit.
sob čer 05, 2010 10:56 pm

BUBENIK
Příspěvky: 532
Registrován: čtv dub 29, 2010 5:34 pm
Bydliště: doma

Příspěvek

TESI KDYŽ JE TO HNUS PODLE TEBE TAK ALE POŘÁD FUNGUJE A VYRÁBÍ KDEŽTO LIAZ A PAK I TEDOM JSOU KDE V PR.ELI,NIC PROTI LIAZU A TEDOMU ALE JE TO BOHUŽEL TAK.MĚ SE LÍBÍTATRA ALE I JINÉ ZNAČKY A KDYŽ SE MI NELÍBÍ TAK NA NĚ NENADÁVÁM JAKO TY NEBO I DALŠÍ ZDE NA FORU ALE PROTI GUSTU ŽÁDNEJ DIŠPUTÁT,
sob čer 05, 2010 11:03 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

caps lock bez něj je to lepší a o nadávky nejde jde o to že je třeba poněkud kritizovat to co prostě není hezký či se nepovedlo kdyby raději nechaly starou masku a svůj čas vložili do komfortu pro řidiče a to vnitřu aby se dalo říci ano Tatra konečně pochopila oč v dnešní době jde.ono plnit E5 s motorem chlazeným vzduchem který je bez života a přitom mít takový skvělý podvozek a přitom mít vnitřek nekomfortní a bez lesku je dneska k ničemu.
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob čer 05, 2010 11:20 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

roadtraine stím se neda nic jinýho než souhlasit.....
podle mě tatru nedělá kabina, tatru dělá tatrou podvozek a když kouknu zpět do historie tak co tatra tatrou stojí tak vzduchem chlazenej motor...
no a když se ten dá zaměnit za jinej líp servisovatelnej v ostatních částech světa tím by to mělo bejt líp...
ale jestli to má čumákovou boudu bo trambusovou to je vcelku fuk...
ned čer 06, 2010 12:19 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Co to je za divnou řadící páku? No a ten displej v palubovce snad nepotřebuje komentář...
BES - běs
ned čer 06, 2010 12:59 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

Pavle to je Norgren elektronické řazení http://www.tatra.cz/web_cz/broz_civil_cz.asp
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
ned čer 06, 2010 1:03 am

Odpovědět

Zpět na „TATRA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů