Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, cuisine, Chomuťák, mc.cvok, spida, talaš.m

Zamčeno
Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

A jakou je potreba ocekavat?

Nejsem slepej a vidim!

Mercedes! Jo prisel udelal prvni furu nemohl projet ten usek a tak tu hlinu co dovezl radci vysypal u sosuedu o 350 metru dal, otocil se a uz ho pak nebylo, ja navazel sam! Co toto je nejaky teren? Vzdyt jenom jedna paseka a venku teplo slunicko, vzdyt bylo leto, a Mercedes nejede i kdyz ma pod kabinou koni a koni!

Obrázek Obrázek

Tad dalsi slavny MAN! Tady na tom useku, to sme odsypavali prijezdovou pozarni cestu pro hasice, tak na tom miste trosicku dal jak ted tam sype ta tatra, tak ten MAN nezvednul, jenom nadzvednul trosicku korbu pri vysypani a hned lezel! To se nestihlo mrknout okem a byl na boku! Tady je vysledek! MAN!

Obrázek Obrázek Obrázek

Nechci se hrabat v tech fotkach, ja jich mam tady az fest, a prohrabavat to je na dlouho tak jen to co mam pod rukou,l a stejne tady neco dokazovat co je lepsi nebo ne, ja si myslim ze kazdy vi co je pro nej to nejidealnejsi, u mne to je T 815 a tam to asi i skoncilo!
Mne nikdo nechodi, netaha a nevytahuje na lane, ja vyjizdim vsude kopec nekopec, hora nehora, mne to jezdi i na naledi, i ve snehu, tak co si budem tady vykladat!
Zda-li je Phoenix lepsi? Tak jo mezi tema PVC je nejlepsi! O tom zadna, ale v tezkem terenu, tak to nejak nevim! A od tatry se ocekava ze bude jezdit alespon v takovych podminkach jak jezdili jeji predchudci! T148, T815 atd.
čtv led 15, 2015 7:00 pm

česan
Příspěvky: 645
Registrován: sob zář 14, 2013 9:51 pm
Bydliště: vysočina

Příspěvek

..ozvu se taky...100 lidí ..100 chutí...PHOENIX není na něm co hanit...je to auto na prácu!!!...jako každý jiný kterýkoliv...jenom podotýkám osobní skušenost s nároky bývalého šéfa, který chtěl například hned z výroby vyšší kabinu jakou ostatně standartně má CF...NELZE..není ve výrobním programu.. (možná dneska už jo ..nevim..nezajímá mě to)..
..tajže ...Z mejch osobních pocitů který jsem osobně strávil za volantem celýho navěsu na klady s rukou...NORMÁLNĚ TO JEDE..SVÍTÍ..TOPÍ...PROSTĚ STANDARTNÍ DOBREJ..NORMÁLNÍ STROJ...ostatní jsou jen blbosti..na každý auto se něco najde...
..a vidíš třeba já před 12 rokama dostal actrosa 6x6 S3..a nic na něm nekleklo..tahal jsem za tím 3..osý vlek a chodil jak brus...hraboš po stavbách to byl taky dobrej....paak mě posadily po dvou letech do 8x8 zase actrosa fungel nagel a tomu klekl motor ve 100 000 km na klice výrobní vadou...
takže asi tak...
..a já už taky nejsu žadnej patriot a zamilovanej do žádnýho auta už taky nejsu...jsem taky soukromník..takovej osamělej vlk co jezdí se SVOJÍ 815...a jsem rád že mě to šlape a živí...na každýho se..ru ať si každej dělá za svoje prachy co chce...
..dneska spousta právě těch kecálků bohužel jen se vezou na vlně své mateřské firmy..co se o ně postará...sooro do posledního puntíku...to se jim to pak kecá srance..
čtv led 15, 2015 7:25 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Jak vypada TATRA!

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

automobil Tatra 111,138,148,813,815,815-2,TERRNo, Jamal, vozy se vzduchem chlazenym V motorem Tatra, s tatrovackym podvozkem paterove konstrukce, kabinou Tatra, jo tak asi to je TATRA! :lol:
čtv led 15, 2015 7:26 pm

česan
Příspěvky: 645
Registrován: sob zář 14, 2013 9:51 pm
Bydliště: vysočina

Příspěvek

..ozvu se taky...100 lidí ..100 chutí...PHOENIX není na něm co hanit...je to auto na prácu!!!...jako každý jiný kterýkoliv...jenom podotýkám osobní skušenost s nároky bývalého šéfa, který chtěl například hned z výroby vyšší kabinu jakou ostatně standartně má CF...NELZE..není ve výrobním programu.. (možná dneska už jo ..nevim..nezajímá mě to)..
..tajže ...Z mejch osobních pocitů který jsem osobně strávil za volantem celýho navěsu na klady s rukou...NORMÁLNĚ TO JEDE..SVÍTÍ..TOPÍ...PROSTĚ STANDARTNÍ DOBREJ..NORMÁLNÍ STROJ...ostatní jsou jen blbosti..na každý auto se něco najde...
..a vidíš třeba já před 12 rokama dostal actrosa 6x6 S3..a nic na něm nekleklo..tahal jsem za tím 3..osý vlek a chodil jak brus...hraboš po stavbách to byl taky dobrej....paak mě posadily po dvou letech do 8x8 zase actrosa fungel nagel a tomu klekl motor ve 100 000 km na klice výrobní vadou...
takže asi tak...
..a já už taky nejsu žadnej patriot a zamilovanej do žádnýho auta už taky nejsu...jsem taky soukromník..takovej osamělej vlk co jezdí se SVOJÍ 815...a jsem rád že mě to šlape a živí...na každýho se..ru ať si každej dělá za svoje prachy co chce...
..dneska spousta právě těch kecálků bohužel jen se vezou na vlně své mateřské firmy..co se o ně postará...sooro do posledního puntíku...to se jim to pak kecá srance..
čtv led 15, 2015 7:27 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

cesan:

Aaaaale! Nevim k cemu by mu byla vyssi kabina kdyz i tak je vysoky! Resit nejaky Phoenix!

Tatra u mne skoncila 815-kou a to bude asi tak vse! Lepsi auto jsem nevidel! A stezi mne nekdo presvedci o opaku!
I kdyz chapu a rozumim ze doba jde napred, ten cas take leti, a co bylo vcera nove dneska uz je zastarale, protoze ty technologie jsou dnes uplne nekde jinde!
No co natom, clovek zije delat neco musi, tak dela co umi! A tak ja si jezdim s 815-kou, mne to staci, a rozhodne bych neuvazoval vyhodit penize na porizeni si nove tatry Phoenix, jednak nato nemam penize, i kdyz na auto 8x8 mam praci ale rozhodne bych do Phoenix-u nesel a radci resil E2 nebo TERRNo 8x8, i to je na zamysleni se, takze tam moje universalni Tatra 815 SV3 je pro mne nejidealnejsi reseni!

A kdybych menil tatru, tak duvod je jednoduchy, nedostupnost kvalitniho servisu, nahradnich dilu a jednani! Vyreseno!
Objednas si u dealera tatry original dily ktere ti i tak v penezich spocitaji a dostanes made-in china, jak se to stalo ted mne! Dobry! To uz byla pro mne posledni kapka me trpelivosti! Ne dekuji ale ja uz nechci!
čtv led 15, 2015 7:37 pm

Uživatelský avatar
TATRA-BA
Příspěvky: 1948
Registrován: pon říj 27, 2008 11:19 pm
Bydliště: TVER

Příspěvek

Arktik,

a čo je horšie podľa teba na T2 od T1, keď píšeš, žeby si ju nechcel?
Lepší voz ako Tatra neexistuje.
čtv led 15, 2015 8:10 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Horsie alebo lepise, nemas to jedno?

Mne staci a uplne vyhovuje T1! Tak co tu riesit aj T2, komu ju treba tak nech si ju berie a zistuje co je na nej lepsie alebo horsie!
čtv led 15, 2015 8:13 pm

Uživatelský avatar
TATRA-BA
Příspěvky: 1948
Registrován: pon říj 27, 2008 11:19 pm
Bydliště: TVER

Příspěvek

Preto sa pýtam, lebo ja keď som kupoval tatry pre seba, tak zásadne som vyhľadával iba T2jky a mňa zaujímalo iba tvoje porovnanie.
Lepší voz ako Tatra neexistuje.
čtv led 15, 2015 8:22 pm

Kojal
Příspěvky: 173
Registrován: stř led 23, 2013 6:56 pm
Bydliště: Blansko

Příspěvek

maji T2 na předni napravě uzavěrku?
čtv led 15, 2015 8:25 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Kojal:

Nemaji! Jenom kdyz ji tam nekdo dodatecne domontoval.

TATRA-BA:

V principe je to zhruba jedno! Ja mam radcej T1-cky! T2 nemusim a synchronnu rychlostku uz vobec! :lol: Ale tu to mas tak!
Napises ze T1 je dobra a T2 je za hovno, tak to je na picu, ked to napises ze T1 je spatna a lepsia je T2 tak isto to bude iba na picu! Takze to si nevyberies! Dneska podla vsetkeho su najlepsie iba PVC a kraluje im nova Tatra Phoenix! Aby si vedel!
Tak sa poserem lebo je Tatra Phoenix! Ja na nu nemam a ani ju nechcem! Aj ked robotu ma sklapace 8x4 a 8x8 mam. A poviem to tak, aj som rozmyslal, ale problem bol iba jeden jediny, ked som povedal nech mne daju garancia ze ta robota bude tych slubenych minimalne 2 roky! No zatial nemam odpoved!
čtv led 15, 2015 8:36 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

:think:

cesan:

To si chces pro sebe poridit KrAZ? Takovy ten KrAZ jsem skousel, to ti povim zazitek na celej zivot!

Obrázek

A tady to nove, to uz je jine kafe! Co jsem se ptal chlapu co s nima jezdi, tak si nestezovali! A co je tak potkavam a sleduju, tak jezdi to jak cert, je to rychly, jede tise, paradni!

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
čtv led 15, 2015 8:57 pm

česan
Příspěvky: 645
Registrován: sob zář 14, 2013 9:51 pm
Bydliště: vysočina

Příspěvek

..mě se to líbí...určitě ten novější model...u nás nevim ani jsem to nesondoval jeytli to tady někde je...ale asi ne...
...a a to jako jsi kočíroval ten zelenej kanoon...to je ještě z pětačtyřicátýho...to je riadna hyldegarde..ale fury dava ještě... :wink:
čtv led 15, 2015 9:22 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Jo ja ho skousel! To byla sila! KrAZ 256 sklapec S1! :lol: Jeste drevena kabina, oklepana tenkym plechem, zadny servo, zadny nic, pedale na siroko...jo!
čtv led 15, 2015 9:26 pm

česan
Příspěvky: 645
Registrován: sob zář 14, 2013 9:51 pm
Bydliště: vysočina

Příspěvek

..to je faktt jak 111 ..s dřevěnou boudou...bez serva...no holt taky to byli opěvovaný nový stroje...všechno je pomíjivé
čtv led 15, 2015 9:31 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Sranda je v tom ze ten jezdi dodneska KrAZ 256 a nasi 111-ku uvidis uz jenom v technickem muzeu! Tak si vem kolik takovy KrAZ 256 prozil generaci nasich tater a porad ho vidis tady jezdit! Jenom v tom Kamenickem kamenolomu jezdi 4.
čtv led 15, 2015 9:36 pm

Zamčeno

Zpět na „TATRA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 65 hostů