Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, cuisine, Chomuťák, mc.cvok, spida, talaš.m

Zamčeno
zaverecny
Příspěvky: 488
Registrován: úte led 27, 2009 10:28 pm

pozdrav od Babiček

Příspěvek

Ahoj kamaráde, přeju hezký večer nebo dobré ráno, a posílám ti jeden pozdrav od tří krásných Babiček...

Obrázek
sob čer 13, 2015 1:09 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Nazdar kamarade, nazdar!
Vcera jsem jezdil kolem celnice na Krasnodoncu, a v arealu celnice cekala na procleni Karosa B932 od DP hl.m. Praha.
Nejaky ukrajinec si poridil karosu MHD.

Obrázek Obrázek

Tady ty jejich "marsrutky" to ti je dilo! :lol: Takova popelnice na kolech! :lol: Konzerva nebo jak bych to rekl! :lol:
No co chces, Gazelle je kopie Ford Transit, a z tech Gazelle delaji ukrajinci autobusy MHD to jsou ty "marsrutky'.

Obrázek Obrázek
sob čer 13, 2015 1:37 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Dnesni doprava a logistika! :lol:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
sob čer 13, 2015 12:47 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Pozar ropnich skladu ve Vasilkove uz je lokalizovan.
3 hasici a jeden zamestnanec skladu jsou mrtvy, 12 lidi je v nemocnici na popaleninovem centru.

Obrázek Obrázek Obrázek

V Kieve je veselo!
Ropni sklad dohorel, jedna benzinpumpa, take v Brovarach shorel sklad polystyrenu, a ted hori kolem Kieva raselinova pole.
sob čer 13, 2015 2:15 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
sob čer 13, 2015 6:20 pm

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Příspěvek

Žeby som Jožinovy nesvinil vlakno tak to dám sem.

1. citát že barz verím Slovensku, už dlho mi sa tak nezasmial :lol: :roll:
2. boli firmy aj budu, ktoré svoje pôsobenie na Sk zabalili a padali o 2 krajiny na juhovýchod, ostali po nich len prázdne haly, v horšom prípade zaklady

Nechápem aj našu politiku, že domáci keby chcel stavať fabriku, tak mu toľko chujovín spôsobia že to už na začiatku zabalí. Ale zahraničnému investorovy slpní hory doly, vid tie daňové úľavy pre tie dva firmy ktoré mali byť v MI okrese. A keby aj dosatli tie úľavy alebo daňové prázdniny a po ukončení, verím tomu žeby išli o dom dalej.

Edit: toľko chyb mi porobil že som musel upravovať.
sob čer 13, 2015 7:25 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Matus 815:

Na Slovensku nema zmysel robit ani taku investiciu, ako sa zastavit niekde v obchode a kupit si obycajny suchy rohlik!
A kazdy co zo Slovenska uteka ci uz investor, podnikatel, ale aj obycajny pracujuci clovek, tak robi iba dobre! Skoda iba ze utekaju cigani!
sob čer 13, 2015 7:30 pm

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Příspěvek

Super.

P.S. ešte taka mala otázka. Žilinské čísla ti na pickupe nevadia??
sob čer 13, 2015 7:34 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Vadia! A fest, ked to tu citas tak uz pred casom som pisal ze dam pikap prec uz len koli SK espezetkam, ale nebolo na toto casu, tak sa pikap dojazdil, ale teraz uz ma konecnu a tak pojde do srotu len za nim zaprasi!!!
sob čer 13, 2015 7:36 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Matus 815:

Z vlastnej skusenosti.
Na Slovensku to funguje tak. Ukaz ze mas peniaze, ukaz ze mas moznosti, a kazdy sa bude iba snazit tak co najskor osklbat, ojebat, a potom si este s teba robit chuja!
Preto ten moj nazor je taky aky je!
A tak ked idem domov, tak asi jedina moja investicia do slovenskej ekonomiky co je, tak asi iba nakup dialnicnej znamky aby som sa nejebal po tych druzstevnych cestach.
sob čer 13, 2015 7:41 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

V ropnich skladech zacali horet dva zasobniky ropy.

Obrázek
sob čer 13, 2015 9:51 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Matus 815:

Vies kamarat! Len okrajovo, preco nemam byt nasrany na slovakov a SR? Iba ked si zoberiem problem ktory mne vykonstruovali slovaci s tatrou, pocinaje zmluvy co bola zase iba chytrost vypocitavost jedneho zmetka, na zaklade coho sa urobil vyvoz tatry na Ukrajinu, potom cely ten rok a nasledny navrat domov kedy ma slovenska colnica s tatrou nepustila domov!
Kamarat!
Vies kolko ma vysla ta sranda?
A to sa bavim iba menovite o svojej tatre! A nechcem ani nebudem dalej rozoberat tie slovenske maneeere!

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Pikap ze ma SK cisla, tak bohuzial ma. Uz som ho chcel davno zrusit, dat prec. Len subeh udalosti s tatrou tomu nedaval priestor. Inac uz by bol davno v srote!
Co teraz uz ma odzvonene!
Aj ked robotu pikap ma, a ja si myslim aj docela dobru, ved napriklad zase iba okrajovo vcera z Jubilejneho na Fiskulturnyj 10 km hore dole za 8 euro a to som zrobil za nejakych 15 minut. Nech bude 20. A vcera celkovo za hodinu a pol zarobil 35 euro bez toho zeby som sa pri robote spotil.
Takze pikap, pikap zarobi lepsie ako ta tatra.
Ja som bol teraz u kamarata lebo mam aj dajake svoje plany do buducna v realizacii roboty, a potrebujem pikapa. Hovorim tak ten ide do srotu, a namiesto neho vezmem iny!
Ale tu je aj ta robota rozlozena tak ze by trebalo dva pikapy, a tak je mozne ze ten SK pikap zostane uz tu v Uzhgorode, da sa do poriadku a tu uz dosluzi.
No ja s nim jazdit nebudem! Ja s nim zatial jazdim lebo tu nemam inu nahradu. Ale to uz iba jazdim. Nic viac.
ned čer 14, 2015 11:09 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

:lol: docela vtipne zacali lide tady po meste v ulicich znacit diry v asfaltu v barvach ukrajinske vlajky! :lol:

Obrázek Obrázek

vypada to tak hezky, patrioticky! :lol:
ned čer 14, 2015 11:22 am

mařka
Příspěvky: 644
Registrován: ned srp 15, 2010 8:48 pm
Bydliště: mistrin

Příspěvek

Arktik : ten žigulík .. bude asi konkurence schopný te felicii že a možná aj pohodlnější .... nebo ne ? :lol:
ned čer 14, 2015 1:42 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

mařka:

Kdyz to mam srovnat, tak felicie je ve srovnani s tim "zigulikem: v provedeni pickup, hotovej luxus.
A ziguliky jak je znamo, tak jsou vse v benzinu. Takze dejme tomu ten pickup IZ vychazi ze zakladu VAZ 2104 ktery jako osobni kombi ma spotrebu kolem tech 8 litru na 100 km, a tak v provedeni pickup to bude nekde kolem tech 10 litru na 100 km.
Co u benzinove felicie pickup jsem se pohyboval spotrebou nekde kolem tech 7-8 litru na 100 km zalezelo od zatizeni vozu.
Ta naftova felicie pickup mne zere neco kolem 4,5 az 5,5 litru na 100 km. Presne jsem to nemeril ale nekde tady by se to mohlo pohybovat.
Takze kdyz to vemu v celku, tak ja jsem byl a jsem s felicii pickup 1,9D maximalne spokojen!
Poruchovost minimalni, da se rict zadna, u 300 tisic km a kdyz se resili tak jenom hovadiny pripadne bezne veci jako oblozeni, rozvody a pod.
Spotreba mala, zatizeni 550 kg na toto auto je idealni, co plne zatizena nebo i lehce pretizena s nakladnima pneumatikama, ta moje felicie jezdi bezproblemove.
Jediny a to je problem od vyroby, ze ta felicie nemela karoserii v pozinku, jinak by to bylo zlaty auto, co ona je stejne, akorat uz to bere rez.
ned čer 14, 2015 2:57 pm

Zamčeno

Zpět na „TATRA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 hostů