Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, cuisine, Chomuťák, mc.cvok, spida, talaš.m

Odpovědět
Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

Rusů se neobávám. Obávám se narůstajícího vlivu USA po vítězství republikánů. Už talhle to byla katastrofa. Kdybste nehltali tu proamerickou propagandu, zjistilio byste, že pravda je někde uprostřed.
stř lis 19, 2014 11:18 pm

zaverecny
Příspěvky: 488
Registrován: úte led 27, 2009 10:28 pm

vzkaz pro Jirku

Příspěvek

Ahoj Jirko, normálně takhle vzkazy veřejně nepíšu, ale udělám výjimku. Vždycky, když si budeš číst tady některé úvahy, jak je Putin dobrý člověk a úplný lidumil, a budeš chtít zareagovat a napsat pravdu (která je jasná tobě, mě a snad i pár ostatním...), tak si raději před tím zopakuj známé heslo, autorem je pan Josef Fousek už v roce 1967!, já ho jen trošku aktualizoval :wink: :

Blbec nikdy nepochopí,
že je blbcem skutečně.
Pravdu o tom že je blbcem,
špehovateli říkáš zbytečně.

To Gird: Hochu, jak jsem tě tady měl doteď rád, a považoval jsem tě za slušného člověka a skvělého odborníka, tohle jsi fakt přehnal. To si překročil všechny myslitelný hranice slušnýho chování a zařadil ses duševní úrovní někam vedle špehovatele, možná snad dokonce i trošku pod něj, pokud je to ještě vůbec možné. Tohle by vopravdickej chlap nikdy neudělal. Hodně oceňuju Jirkovu statečnost a velkorysost, že na takovou sprostotu nereagoval a že tě za tohle neposlal do prdele, i když by sis to v tomhle případě fakt zasloužil.

Wikipedia:
Evelyn Beatrice Hall, zabývající se psaním životopisů, uvedla:
"Neschvaluji, co říkáte, ale až na smrt budu bránit vaše právo to říkat".
Často se to cituje jako popis principu svobody projevu.

Nevšiml jsem si, že by tady Jirka kohokoliv urazil proto, že má jiný nebo opačný názor. Ale všichni Putinofilové, jak jste tady, se nezmůžete na nic jiného než urážet kohokoliv s jinými názory než máte vy. Už to svědčí úplně o všem, především ale o vás a vašich lidských vlastnostech.
A to se Jirky nezastávám ani v nejmenším!!! Vždyť to ani není kamarád, jak bych ostatně já jako starý Tatrovák mohl kamarádit s někým, kdo má raději Ifu než Tatru :D
.
.
čtv lis 20, 2014 12:22 am

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Tady se zase rozpoutala flamewar ,a katalyzátorem je kdo jiný,než Jirka Novák :D Bosňák,a provokatér ! Lidičky,vždyť je to tajnej ! :lol:

Taky mívám pocit,že ho platí nějaká propaganda ze západu,jinak si ty výlevy tady na foru neumím vysvětlit... Myslím si že pravda je někde uprostřed,jak to tak obvykle bývá a k situaci u nás v ČR,a metání vajec na Zemana mi příjde ubohý,v jednotě je síla,v davu se cítí každej silnej,by mě zajímalo jestli by si tohle někdo dovolil k Obamovi,řekl bych že by mu to strach nedovolil a navíc by okamžitě minimálně putoval za mříže :wink:

Mno a rozhodně souhlasím s Gird-em,perfektně to vystihl,že byl patrně Jirka vystaven něčemu značně otravnému a proto působí otravně i tady na foru :roll: :twisted:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
čtv lis 20, 2014 12:32 am

Uživatelský avatar
Lucian
Příspěvky: 490
Registrován: čtv led 08, 2009 7:21 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

Nepatří to sem, měli bychom se bavit o tatrách, ale nemohu si pomoci.
40 let bolševický propagandy udělalo svý.
Co na těch Rusech vidíte, pokud jste se tak do Putina zamilovali, tak se za ním odstěhujte a užívejte si "ruské svobody".
Pocit všeslovavanstva a vžhlízení se ve velkém Rusku se u nás objevuje již od konce 18. století, ale my máme opravdu kulturně a historicky blíže k západu než k Rusku.
Z paktování s Ruskem a lezení do p.dele rusům nikdy nic dobrého nepřineslo.

A korunu tomu tady nasadil Špicl, když sem dává odkaz na kvákání nějakého bolševického senátora.

Už Československé legie v Rusku věděli, že s bolševikem se nemá paktovat, ale bojovat!
čtv lis 20, 2014 10:19 am

pozorovatel
BAN
Příspěvky: 122
Registrován: pon črc 14, 2014 1:23 pm
Bydliště: westmoravia

Příspěvek

Proč se každý ohání tím že máme šptné zkušenosti s Ruskem. Neosvobodit nás, všichni bychom prošli komínem. A 1968, hnus, ale po celou dobu jejich "okupace" jsme se tak nazadlužili, jako nyní s povedenými spojenci. A když mluvíme o špatných zkušenostech. Proč Anglie, Francie nedodržela podepsanou mlouvu o pomoci s námi, pak Poláky a i Fíny nechali na holičkách. Pokud vím, tak obě války začali Němci a i Napoleon byl ten co vtrhnul do Ruska, tak buďte objektivní. Nebýt zbabělosti spojenců, nemuselo tolik lidí zahynout v koncentrácích.
čtv lis 20, 2014 11:39 am

JAN B
Příspěvky: 973
Registrován: sob led 23, 2010 3:49 pm
Bydliště: VELKE ALBRECHTICE
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Panove v Kopru vedle Tesca to bude 2 Tatrovacké muzeum a nebo nějaké soukrome? Už tam pry jsou nějaké veterány navezeny.
čtv lis 20, 2014 12:13 pm

Uživatelský avatar
Lucian
Příspěvky: 490
Registrován: čtv led 08, 2009 7:21 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

Pozorovateli tvé znalosti historie jsou velmi zkresleny. To bude ten vliv bolševických učebnic!
Pozorovateli, kdo pomohl vyzbrojit německo? Kde němci cvičili armádu, když nemohli doma? Kdo uzavřel s německem smlouvu o rozdělení Polska?
Rusům jsme z pohledu osvobezní byli u p.dele, jim šlo primárně o poražení Německa a následně sféru vlivu, také těch zločinů spáchaných vojáky DRRA na našem území bylo docela dost na to, že jsme nebyli nepřátelským územím pro SSSR.
čtv lis 20, 2014 12:20 pm

Uživatelský avatar
Fino
Příspěvky: 929
Registrován: stř říj 17, 2012 2:24 pm
Bydliště: Bechyně

Příspěvek

Jenom taková zajímavost pro ty, kteří se zde ohánějí Slovanskou bratroláskou ...:

http://www.antifa.cz/content/vetsina-cechu-nejsou-cesi
čtv lis 20, 2014 12:37 pm

pozorovatel
BAN
Příspěvky: 122
Registrován: pon črc 14, 2014 1:23 pm
Bydliště: westmoravia

Příspěvek

Luciane velice chabé znalosto máš ty.
Jenom pro připomenutí smlouva o neútočení byla podepsána v roce 39 tedy až po tom co nás angláni a frantíci prodali naši dnešním největším bratrům.
A rakový americký občan jistý Ford ten podporoval Hitlera do poslední chvíle.
Kdo to byl ti vojáci DRRA?A O jakých zločinech to mluvíš?
čtv lis 20, 2014 1:19 pm

Uživatelský avatar
Lucian
Příspěvky: 490
Registrován: čtv led 08, 2009 7:21 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

Ty nemáš znalosti! SSSR pomáhal budovat německou armádu již od roku 1922 na základě smlouvy z Rapallu (http://cs.wikipedia.org/wiki/Rapallsk%C ... %281922%29) - obcházeli Versailleskou smlouvu.
DRRA - Dělnicko rolnická rudá armáda.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Zlo%C4%8Di ... v%C3%A1lky
http://www.lovecpokladu.cz/home/ruda-ar ... ensko-3180
Polopatě tedy použiji běžně používaný název "Rudá armáda", i když není správný. Příslušníci "Rudé armády" (správně Dělnicko rolnické rudé armády) na našem území znásilňovali, okrádali a vraždili civilní obyvatelstvo! http://zpravy.idnes.cz/pribehy-20-stole ... _domaci_jw
Moje prateta zažila obě války, i když uznávala sověty jako osvoboditele, tak vždy z jejich vyprávění bylo znát, že se sovětských vojáků bali a vše se před nimi schovávalo.
čtv lis 20, 2014 2:15 pm

pozorovatel
BAN
Příspěvky: 122
Registrován: pon črc 14, 2014 1:23 pm
Bydliště: westmoravia

Příspěvek

Mít tak stroj času,tak vás bych šupem poslal do té doby do Osvětimy,abyste tam mohl rozjímat kdo je větší vrah,a nemyslete si že byste tam dělal dozorce,pro příslušníky vaší rasy tam bylo vyhrazeno místo na druhé straně plotu.
čtv lis 20, 2014 2:28 pm

Uživatelský avatar
Lucian
Příspěvky: 490
Registrován: čtv led 08, 2009 7:21 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

Ty seš asi fakt v.l, bavíme se o zločinech páchaných Sovětským svazem, já tady nesnižoval zločiny spáchané nacistickým německem a ani je nezpochybňoval. Též nesrovnávám! Zločiny proti lidskosti nelze porovnávat, kdo byl větší gauner, gauneři byli všichni, kdo ze slabomyslných důvodů vyvražďovali skupiny obyvatel nebo celé národy.
Došly ti argumenty, tak překrucuješ, co jsem napsal.

A pro Jirku Nováka posílám :thumbud: , i když IFu vůbec nemusím a nelíbí se mi!
čtv lis 20, 2014 3:10 pm

Gird
Příspěvky: 645
Registrován: úte zář 03, 2013 9:43 am
Bydliště: Brno

Příspěvek

to Lucian
Podíval jsem se na Tvé odkazy a pokud tohoto spisovatele
http://cs.wikipedia.org/wiki/Jan_Bene%C ... sovatel%29
považuješ za hodnověrný zdroj,jsem rád,že je už po něm.
NEPROPADEJTE PANICE.
čtv lis 20, 2014 3:39 pm

Uživatelský avatar
Lucian
Příspěvky: 490
Registrován: čtv led 08, 2009 7:21 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

Uznávám, že je to kontroverzní autor, ale zrovna v tom odkazu na zločiny SSSR nevidím nic kontroverzního, i když je uveden, jako jeden ze zdrojů.
čtv lis 20, 2014 4:38 pm

Gird
Příspěvky: 645
Registrován: úte zář 03, 2013 9:43 am
Bydliště: Brno

Příspěvek

to Lucien
Jeden z dobrých autorů,píšících o historii,je polák Piekalkiewicz.
Jdu pít,na žádnou debatu nemám náladu a ani chuť.

všem.
Přeji krásný večer a ještě hezčí ráno....pokud se dostanu domů :lol:
NEPROPADEJTE PANICE.
čtv lis 20, 2014 5:15 pm

Odpovědět

Zpět na „TATRA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 12 hostů