Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, cuisine, Chomuťák, mc.cvok, spida, talaš.m

Odpovědět
tatra111
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 268
Registrován: úte srp 17, 2010 7:28 pm
Bydliště: praha

Příspěvek

Aha jako fotku?
pon lis 29, 2010 5:03 pm

Uživatelský avatar
TomC2
Příspěvky: 3042
Registrován: pát srp 29, 2008 1:35 pm
Bydliště: BRNO,Babice u Rosic,Zastávka

Příspěvek

Obrázek Obrázek
pon lis 29, 2010 5:03 pm

tatra111
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 268
Registrován: úte srp 17, 2010 7:28 pm
Bydliště: praha

Příspěvek

As budou vide z převozu me tatry jak už tady jednou byla s tou radlici
pon lis 29, 2010 5:09 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

111-ko!

Rezive diamanty je siroky pojem, co je pod ti mysleno, ale heled, ja ti sem hodim take z tech ceskych rezivych diamantu, co se nachazi v Rusku. Jedna se o autobusy Karosa B 741 a B 732, jsou to autobusy z mesta kde take jeden z nejlepsich ceskych hokejistu hraje v Avangardu hokej Jaromir Jagr, takze se jedna o vozovnu dopravniho podniku Omsk.

Obrázek
pon lis 29, 2010 7:22 pm

tatra111
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 268
Registrován: úte srp 17, 2010 7:28 pm
Bydliště: praha

Příspěvek

Hm jenže to jsou v rusku a hlavně autobusy mě už nezajímaj tatry 111 jestli siu někdo řekně za tatru 111 180 000 Kč tak je to blázen ale Arktiku jinak dík za foto
pon lis 29, 2010 8:07 pm

mc.cvok
Příspěvky: 2178
Registrován: úte říj 17, 2006 10:18 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Tady jednu máš otravo
:lol:
http://www.armyburza.cz/Detail/tatra-111/341461/

Tahle by mohla být za trochu lepší cenu......
Zabijte je všechny.....Bůh si ty svý pozná .
pon lis 29, 2010 8:12 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

111-ko!

Dnes je takova doba! Takzvane trhova ekonomika. Ten kdo prodava chce co najvice, a ten co kupuje tak chce vs zadarmo! Ja mam v nabidce Tatra 815 nosic kontejneru, horni hak, 14 tun, s vysuvnim vyloznikem, Tatra je v dobrem stavu, se zanovni nastavbou, komplektne obuta na zanovnich barumkach (zadne kama) cena je 180.000 korun, a prisli prazaci a chteli ji hned ale zadarmo. Takze tatra stoji pod plotem, a kluci at si za 100.000 koupi kontejnerovou avii a hotovo!
Hledat T 111 za par slupek, tak to se olitas, a drzim ti palce abys neco nasel!
A ze jsem ti poslal autobus, tak nic jineho ted po ruce nemam, jenom ty karosy, ale rezive jsou az fest! Takze v te kategorii rezivych diamantu by mely pasovat!
pon lis 29, 2010 8:17 pm

Lukáš Erenista Paál

111-ka,

Příspěvek

no tak neviem čo v skutočnosti do kategorii "Rezavé Diamanty" spadá, ale keď tak pozri sa sem, tu je hrdzavých áut dosť

http://www.liaz.cz/forum/viewtopic.php? ... &start=180

inak nezúfaj, ja som si svoj "Rezavý Diamant" zaobstaral keď som mal 16... Ale keď sem budeš písať blbosti tak akurát niekoho nasereš a nikto ti sem nepridá ani fotku nie to ešte aby ti povedal kde niečo hrdzavé stojí, keď to chceš lacno tak sa proste zober a pochoď po lazoch možno niekde niečo hrdzavé zabudnuté stojí, to je väčšinou za cenu šrotu a ešte ti niekto poďakuje že sa toho zbavil, aj keď doba už niečo pokročila...Tak prosím tvoje virtuálne nákupy už nechaj tak a začni konať, lebo doba ide ďalej a rachotiny z kríkov a buriny miznú...
pon pro 06, 2010 9:38 pm

tatra111
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 268
Registrován: úte srp 17, 2010 7:28 pm
Bydliště: praha

Příspěvek

Lukáši máš hezkou RN víte já toto téma založil kvúli tomu protože už všichni se zbláznili za DOKA nechtěl ho ani prodat a to ani nemá motor
pon pro 06, 2010 10:02 pm

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Shánět levně veterána na netu nemá cenu, všichni prodávající mají dobrý přehled za jakou max. cenu to můžou někdy prodat. Já měl svojí první motorku v 9 letech a to zadarmo a první auto v 15 a taky zadarmiko. Dělal jsem to tak že jsem koukal po okolí kde jsou zaparkovaná odstavená stará auta a pak se vždy slušně zeptal zda by to eventuálně nedarovali nebo levně neprodali. Často jsem to dostal a ještě poděkovali že jim odpady starosti. Takhle moje první auto byl Škoda Rapid z roku 1936 a pak postupně následovalo několik desítek dalších aut. Takže doporučuji cestovat, koukat a zkušet štěstí.
Volvo FL 614.
úte pro 07, 2010 10:12 am

Lukáš Erenista Paál

Příspěvek

Jirka:
Ano presne toto som sa snažil tým povedať, pokiaľ chce človek veterána fakt lacno tak hľadať na nete nemá prakticky žiaden význam už len z toho dôvodu, že aj keď tam niekto napíše že sa chce zbaviť "vraku", tak sa tam ozve milion záujemcov a navzájom sa predbiehajú s cenou... tu RN som taktiež zohnal tak že som ju proste našiel na lazoch, zistil kto je majiteľ (ten tam ani nebýval) a už som jednal no a dostal som to za 5000korun, s vyproštením a odvozom ma to vyšlo tak na 7000, a bol rád že nemá starosti s rozoberaním do šrotu...to bolo pred asi 5 rokmi, len teraz zas keď aj narazím niekde na niečo chátrajúce a na prvý pohľad nepotrebné, tak je problém v tom že majiteľ predať jednoducho nechce, alebo predáva draho a teda sa to neoplatí, keďže treba si zrátať náklady na samotné vyproštenie a odvoz, čo pri náklaďákoch nie je zanedbateľná položka (niekedy sa to neoplatí ani keď je vrak zadarmo)...no a stalo sa mi aj to, že "vrak"proste bol, majiteľ sa ho aj zbaviť chcel, ale nechcel na pozemok pustiť vyprošťovaciu techniku!!! Vraj mu to všetko tam zničí!!! No ľudia sú rôzni, a "nepotrebné veterány" sa zo záhrad akosi vytrácaju...
úte pro 07, 2010 5:41 pm

Filip Závada
Příspěvky: 2877
Registrován: ned říj 18, 2009 8:04 pm
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Když jsem byl malej, tak byla periferie Prahy plná prkenných ohrad, a já škvírou mezi prkny koukal na stará auta. Zpětně si vybavuji, že tam stála řada unikátů, Tatry 111 i nějaké starší, Pragy, různé zahraniční značky jako Bucegi, Karpati, Czepel, auta ještě z druhé války, na drátěných kolech , na sídlišti stála zcela bez zájmu lidí Tatra 87, Tatra 12, Mercedes 170, ale taky třeba BMW 507, kdo to auto zná tak ví, co to je za vzácnost, mám dojem, že většina těchto aut skončila ve šrotu, to BMW asi ne, to bylo i tehdy drahé auto, asi ho někdo tady má doteď. Já jsem si je uchoval alespoň ve vzpomínkách, jsem rád, že alespoň něco. Dnešní mládež nebude mít na co vzpomínat, dnešní věci nestojí za řeč a za nic už dnes natož za 30 let :!: Prakticky konec 90 let jsou poslední roky, ze kterých někdo bude auta a jinou techniku sbírat a držet v provozu, novější výrobky už nebudou udržitelné a hlavně sběratelsky přitažlivé. Dnes je i hromada šrotu, o kterou se majitel vůbec nestaral za hromadu peněz, dříve to bylo pojízdné k mání třeba i za odvoz nebo za flašku. Je to pryč..
www.zafibeton.cz
Slovo "nejde" neznám. A kdo říká, že něco nejde, tak je to tím, že to neumí!!
Světu mír! .. tam, kde lži a peníze vítězí nad pravdou a láskou.
úte pro 07, 2010 6:20 pm

Lukáš Erenista Paál

Příspěvek

No Filip to ti vlastne závidím čo si dakedy mohol po zahradách vidieť, ja som to už veľmi nestihol (narodil som sa tesne pred revolúciou, v októbri 1989)...tak som tie "staré autá" obdivoval len tak vo filmoch alebo na fotkách, i keď v 90tych rokoch kde-tu niečo hrdzavé s motorom pred kabínou, oblými blatníkmi a na spustených gumách či dokonca na klátoch stálo...no vtedy to obdivovať bola skôr hanba tak som to nikomu ani radšej nevravel...napríklad na základnú školu som chodil autobusom cestou, pod ktorou stál starý Garant už zčasti aj zahrnutý hlinou zo svahu bolo to niečo neobyčajné také auto proste nebolo vidno na ceste nikde len tam, a vždy keď som išiel okolo tak som sa naň pozrel (inak je tam zapadnutý dodnes)...
úte pro 07, 2010 8:17 pm

jindra
Příspěvky: 134
Registrován: čtv pro 20, 2007 11:47 am
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Filipe máš pravdu ty auta postávaly po sídlištích bez povšimnutí a bylo jich spousta.Taky si jich pár pomatuji našel jsem fotku z rodiného albaObrázek

Uploaded with ImageShack.usFoceno přesně před 39lety v Kolíně.Ten malej jsem já :lol: :lol: :lol:
úte pro 07, 2010 9:50 pm

Lukáš Erenista Paál

Příspěvek

Jindra: Neviem či to dobre vidím ale tomu bielemu asi chýba aj zadné kolaso :?: :?: :idea:
úte pro 07, 2010 10:17 pm

Odpovědět

Zpět na „TATRA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů