Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, cuisine, Chomuťák, mc.cvok, spida, talaš.m

Odpovědět
Uživatelský avatar
Benďa
pyrotechnik diabolek
Příspěvky: 1085
Registrován: čtv úno 24, 2011 9:12 pm
Bydliště: Žlutava

Příspěvek

Ryane :D :D :D
Řešit vyřešené jejedna věc ale upgradovat to na vyšší leve je věc druhá :-)
Nad alkoholem nikdy nikdo nezvítězil, jen moraváci remizují:-)
pon dub 02, 2012 8:38 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Příspěvek

Tak si Ryane naskládej do stařenky před spolujezdca šamotky ze starejch akumulaček jak pojedeš do kopca tak si je naakumuluješ a z kopca budou žhnout jak originální VINCEK :lol: :lol: :lol: To postoupíš do vyššího levelu se třema bonusama :lol: :lol: :lol:
pon dub 02, 2012 8:52 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Troška OT:Ateso je největší kepl,jakej existuje,topí to krásně,prd to žere,ovšem je to totálně nespolehlivý,poruchový a opravy jsou drahý,mluvím z vlastní zkušenosti,měl sjem ho v autě dva roky a za tu dobu s ním byly jen problémy :wink:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
pon dub 02, 2012 9:03 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Příspěvek

JiRay já je kupoval asi 1993 (ještě plechový obal) a je faktem že se tam sral startovací a zárověň doběhový termostat takže po třetí opravě jsem ho nahradil termostatem z koupelnového bojleru na horkou vodu a můžu se zkusit zeptat současného majitele ale myslím že funguje do teď a kromě spálené žhavičky si nepamatuji jiný problém ale je faktem že jsem to kupoval hned po zahájení výroby přímo v Rakovníku a ty první kusy měly hodně komponentů originál (tuším ebersprecher) :lol: :lol: :lol:
pon dub 02, 2012 9:14 pm

Uživatelský avatar
Benďa
pyrotechnik diabolek
Příspěvky: 1085
Registrován: čtv úno 24, 2011 9:12 pm
Bydliště: Žlutava

Příspěvek

Dnešní rozhovor s jedním důchodcem co u nás naváží, mimochodem ohromě "chytrý" chlap :wink:
Benďo, nejde mi spojka! :roll: Pojď se na to podívat! A jak se vám to projevuje že vám to nejde? No, jde strašně zlehka ale namůžu tam zařadit :x A nemáte to zavzdušněné? :think: Kurva, nedělej ze mně debila, vzduchu tam mám dost!!! :angry:
Aha, tak to jo :kun: Tak já se na to teda mrknu. No, dolil jsem brzdovku a spojka šlape, ještě že měl dost vzduchu, jinak bych z něj dělal debila :housle: :D :D :D
Nad alkoholem nikdy nikdo nezvítězil, jen moraváci remizují:-)
čtv dub 05, 2012 6:24 pm

filip 90
Příspěvky: 6361
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

:valetsesmihy: :valetsesmihy: :valetsesmihy: To je jak modelová situace, jako bych to viděl. :lol:

To se pak řekně - vyježděnej zkušenej šofér. :roll:
Filip Nikl
čtv dub 05, 2012 6:48 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Příspěvek

Ryane : takový gól nevymyslíš tyhle zážitky píše život :lol: :lol: :lol:
čtv dub 05, 2012 7:56 pm

Uživatelský avatar
davidsaur
Příspěvky: 209
Registrován: úte pro 15, 2009 4:43 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Zdravim a prosim o radu. Tatra osmivalec rok vyroby 1998 Ztrata vykonu tak ze po rovince jedu 50tkou vic leda z kopce. Motor ma turbodmychadlo. Zeby porucha na nem? Jake muzou byt priciny a odstraneni? Diky
Je jedno co dělám, hlavně že se nadřu!!
čtv dub 05, 2012 8:08 pm

Uživatelský avatar
Benďa
pyrotechnik diabolek
Příspěvky: 1085
Registrován: čtv úno 24, 2011 9:12 pm
Bydliště: Žlutava

Příspěvek

To se blbě takhle radí. Zkusil bych se podívat jestli to dává plný plyn- vím že tam bývá zakopaný pes v omezovači který se zděsí a nedovolí ti pak dát plný ani při nižších rychlostech.Asi pak jestli tam jde dost nafty,někdo tu měl přicpanou trubičku (holendr) pak jestli to někde nepřisává luft. Na vzduchový filtr bych se taky podíval ale tam to asi nebude. Na turbo bych moc nesázel ale těžko takhle radit,každopádně můžeš shodit sání od filtru do turba jestli tam není olej a vyzkušet zrovna hřídelku jestli není kaput.
Naposledy upravil(a) Benďa dne čtv dub 05, 2012 8:18 pm, celkem upraveno 1 x.
Nad alkoholem nikdy nikdo nezvítězil, jen moraváci remizují:-)
čtv dub 05, 2012 8:16 pm

pan Jamal
Příspěvky: 767
Registrován: pát bře 02, 2012 12:07 am
Bydliště: Krkonoše

Příspěvek

Ztráta výkonu,nebo sis omylem zapnul želvu? :wink:
čtv dub 05, 2012 8:17 pm

Uživatelský avatar
Benďa
pyrotechnik diabolek
Příspěvky: 1085
Registrován: čtv úno 24, 2011 9:12 pm
Bydliště: Žlutava

Příspěvek

:D :D :D To snad ne, to by byla divná porucha :-)
Nad alkoholem nikdy nikdo nezvítězil, jen moraváci remizují:-)
čtv dub 05, 2012 8:18 pm

pan Jamal
Příspěvky: 767
Registrován: pát bře 02, 2012 12:07 am
Bydliště: Krkonoše

Příspěvek

To se opravdu stalo,borec si stěžoval že mu to jede jen 50,Jezdil tak asi měsíc než mu to začlo bejt divný :D .
čtv dub 05, 2012 8:24 pm

Uživatelský avatar
Benďa
pyrotechnik diabolek
Příspěvky: 1085
Registrován: čtv úno 24, 2011 9:12 pm
Bydliště: Žlutava

Příspěvek

U nás ještě za časů T-148 stával jeden navážeč na kipě a ráno, protože za studena nechtěl fungovat startér to vždycky spustil z kopečka a nadráždil přes kvalt. Jeho pravidelná porucha byla nefunkční uzávěrka, předek a že nejdou půlky. Tak jsem vždycky vlezl o auta, zatlačil bošák do spínačky a brnk, vše jelo. Blbé je že tohle se opakovalo každý den po dobu asi jednoho týdne než se startér vyměnil :-)
Nad alkoholem nikdy nikdo nezvítězil, jen moraváci remizují:-)
čtv dub 05, 2012 8:32 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Příspěvek

Davidsaur tak jak říká Benďa:unavená pružina ve válečku omezovače,shoď kryt z coolera a kolega ať ti šlápne na plyn jestli chodí páčka na čerpadle nadoraz,pokud ne a dříve se začne roztahovat váleček omezovače tak ho vyhoď do p....e(tam kam patří) a dej místo něj táhlo...Pak ještě některé verze měly omezovač výkonu kvůli přehřátí motoru a ten když se pokaká tak omezuje výkon a je třeba ho odpojit...Benďa-dobrý!!! :lol: s tou spojkou aji uzávěrkama,někdy si člověk připadá jak v mateřské školce,úplně jak u nás s jistýma chlapcema v bledě modrým... :wink:
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
čtv dub 05, 2012 9:35 pm

Uživatelský avatar
MILOŠ
Příspěvky: 182
Registrován: úte led 11, 2011 5:20 pm
Bydliště: HLINSKO

Příspěvek

Kluci muzete me nekdo nafotit nebo poradit jak mate zabezpecenou nadrz,na dnesek me nejaka kur... vysala asi 100 litru.prestiply zamek.doufam,ze si aspon poradne polknul :mad: chytit ho tak to hajzl nerozchodil :mad:
ned dub 08, 2012 12:31 pm

Odpovědět

Zpět na „TATRA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host