Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, cuisine, Chomuťák, mc.cvok, spida, talaš.m

Odpovědět
cas 32
Příspěvky: 140
Registrován: úte srp 25, 2009 4:44 pm

Příspěvek

Mám pocit, že jsem tuhle krasavici potkal na obchvatu Ústí nad Labem, mohl jsem na ní oči nechat :D
3 x K: Když vidím, tak jedu ... Kam nevidím, tam se nehrnu ... a Kam se nevejdu tam se necpu ...
Nejkrásnější pohled na svět je přes čumák T 138/148 ...
čtv kvě 03, 2012 9:39 am

houdi
Příspěvky: 30
Registrován: pát dub 27, 2012 11:14 pm
Bydliště: Děčín

Příspěvek

Zdravím, tak v pondělí jedu do Prahy Ořech a pak pro nakladač do Slatiny nad Horažďovicemi. Po delší době zase projížďka.
sob kvě 05, 2012 2:59 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Houdi - Taka otazocka: Prosim ta,ake mas teda celkove dojmy z jazdy??? A prosim ta,kolko si to vezne nafty pri celkovej 48t??? A co na snehu a blate?? Neplava to??
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
ned kvě 06, 2012 8:56 pm

houdi
Příspěvky: 30
Registrován: pát dub 27, 2012 11:14 pm
Bydliště: Děčín

Příspěvek

Ahoj, jezdí se s ní dobře. Nemůžeš to srovnávat s novými tahači ale po GO se s ní jede dobře. Spotřebou se dá vejít do 50 litrů, ale záleží co jedeš. Když se tady u nás vydám do kopců, tak to jde samozřejmě nahoru. Jízda na sněhu a blátě v pohodě. Vzadu máme Barum 445/65 R22,5 s klasickým záběrovým vzorkem co se na Tatra dělal a na předku máme novou Barum BS 49. Tchán mě upozorňoval, že ten starej vzorek údajně na mokru klouzal, takže si dávám pozor, ale popravdě já jsem na mokru pomalej i s osobákem takže v pohodě. Na blátě jsem jezdil jenom na stavbách nebo lomech a tam jedu pomalu takže je to jedno. Docela hodně záleží jestli máš dobře nafoukaný gumy. Nám je původně nafoukly na 9Atm a to byla hrůza. Bylo to tvrdý a hlavně jsi jel jen po prostředku gumy, když jsme je vypustily na 5,5 tak to bylo hned lepší.
ned kvě 06, 2012 9:43 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

A jak sem koukal, ta Tatra má dofoukávání - upouštění pneu? :)
ned kvě 06, 2012 10:21 pm

houdi
Příspěvky: 30
Registrován: pát dub 27, 2012 11:14 pm
Bydliště: Děčín

Příspěvek

Ano, protože to byly auta do pouště, tak měly všechny centrální dofukování kol. To byl pro nás problém, když nám praskl přední kříž na poloose. Trvalo docela dlouho než se nám podařilo sehnat novou, protože standardní poloosa bez dofukování tam nejde.
úte kvě 08, 2012 3:36 am

houdi
Příspěvky: 30
Registrován: pát dub 27, 2012 11:14 pm
Bydliště: Děčín

Příspěvek

Něco na ukázku z Pondělní cesty. :)
Obrázek
úte kvě 08, 2012 11:05 pm

Filip Závada
Příspěvky: 2877
Registrován: ned říj 18, 2009 8:04 pm
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

To je taková nádhera, že jsem až nasranej :lol: že to nemám taky..
www.zafibeton.cz
Slovo "nejde" neznám. A kdo říká, že něco nejde, tak je to tím, že to neumí!!
Světu mír! .. tam, kde lži a peníze vítězí nad pravdou a láskou.
pát kvě 11, 2012 10:01 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Tak pridam konecne nejake fotecky od Taty... Tatra uz je hotova a po STK, kde tatra dostala pochvalu ze je v super stave a ze aj novsie avta tam chodia v podstane zhorsenom stave
Touto cestou by som sa chcel podakovat hlavne Tatovi, ktory mi hoooodne pomohol, a podporoval ma, dalej vam z T-F za rady, typi a pomoc a chlapcom z firmy 4cars, ktory nam velmi pomohli s lakom kabiny...
Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
ned kvě 27, 2012 11:14 pm

Uživatelský avatar
Matthew \8/
buchta
Příspěvky: 1427
Registrován: sob led 30, 2010 12:10 am
Bydliště: Cheb

Příspěvek

peto blahozelam! Moc pekny voni novotou ;) a co se stalo ze ste sundavali hlavu a vlozku z prvniho valce?
Swedish Toy
pon kvě 28, 2012 5:53 am

Drak
Příspěvky: 697
Registrován: stř dub 23, 2008 6:19 pm
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Máš to pěkný, ale asi bych to při stříkání víc odstrojil, ta střecha se teda musela dělat pěkně na ho... Ono to moc času navíc nezabere a když se ti třeba podaří urvat tykadlo a budeš dávat nový, už to bude poznat na laku. Navíc to budeš mít určitě pod držákama rampy na střaše nedostříklý, nebo špatně očištěný a začne se to po čase loupat.
http://www.drakk.eu
http://www.dentalnihygiena.com

Je těžké být debilem, neboť konkurence je vysoká.
pon kvě 28, 2012 6:09 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

DRAK - nene, vsetko ocistene , vybrusene a vykytovane..... :wink: Ta rampa je na kabaine len polozena a pri pracach na streche sa vzdy zodvihla a zavesila.... Vzduch aj elektrika vedu zadnou stenou kabiny, tak stacilo kabel len vycvaknut a hned stym slo hybat... Kabina bola pri bruseni, kytovani aj striekani preklopena takze je vsetko pekne nastriekane... Dalo sa tomu vela casu, tak si myslim ze by pak bola skoda odflaknut lak a striekat len tak ledajako...
Matej - kruzok pod hlavou bol spatne zalozeny... Na foto vydno aky je vyzvejkany...
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
úte kvě 29, 2012 7:02 pm

Uživatelský avatar
Matthew \8/
buchta
Příspěvky: 1427
Registrován: sob led 30, 2010 12:10 am
Bydliště: Cheb

Příspěvek

peter hej teraz to vidim pred tim sa mi to niezobrazilo :wink:. A co ten vyfuck? Nechas ho ? Nebo vylagrujes?
Swedish Toy
úte kvě 29, 2012 8:06 pm

pan Jamal
Příspěvky: 767
Registrován: pát bře 02, 2012 12:07 am
Bydliště: Krkonoše

Příspěvek

Matthew \8/:Dovolím si upozornit že hlava je sundaná né z prvního,ale z šestého... :wink:
úte kvě 29, 2012 9:11 pm

Uživatelský avatar
Matthew \8/
buchta
Příspěvky: 1427
Registrován: sob led 30, 2010 12:10 am
Bydliště: Cheb

Příspěvek

jamal- aha :shock: a najdu nekde nacrtek jak se u Večka pocitaj valce?
Swedish Toy
stř kvě 30, 2012 6:03 am

Odpovědět

Zpět na „TATRA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host