Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda

davadrak
Příspěvky: 1119
Registrován: čtv črc 15, 2010 7:51 pm
Bydliště: domov nebo letná

Příspěvek

Kdyby komouši nedrželi naše automobilky na uzdě tak sme byly někde jinde a nemuselo to takhle dopadnou,ale po převratu už to prostě dohnat nešlo konkurence byla někde jinde.Akorát povolili liaz 110 protože měli za čárou problémy s řadou 100.Nic proti avii nemám,ale prostě ty auta maj nejlepší léta zasebou min 20 let.
sob dub 28, 2012 7:34 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Ja jezdim celej zivot tatrou, ale mam i avii, ted furgona A 21.1 TFC. I kdyz nejsem s tech nejmensich, jezdi se mne v nem docela dobre. Koupil jsem ho od ruky, a zadnych problemu s tim autem nemam.

Obrázek

Kdyz jsem ho kupoval, tak jsem zvazoval poridit si nejaky transit nebo neco obdobneho, nakonec jsem vzal furgon. Ja uz jeden takovy mel, a take bez problemu, takze jsem si vzal furgona znova. Moc nejezdi jenom dle potreby pri navazkach dilu, prevazne jezdim s nim Nemecko a Slovensko.
Mel jsem i Avia A 31.1.TN valnik s motorem DAEWOO tu jsem kupoval fungl novou, a take muzu rict ze nebyl s ni zadny problem v poruchovosti.
Ze je avia pomalejsi, tak je pravda ze rada A 21 a A 31 je zastarala, ale zase v provedeni turbo je zivejsi. Pri dnesnich pravidlech silnicniho provozu, a dnesni buzeraci policajtu na silnici, ani neni kam pospichat.
A co se tyce nejakeho technickeho stavu a poruchovosti vozidel celkove, tak bych to rekl tak. Auta nejsou spatna. Spatne jsou vztahy lidi k tem autum. Takze se najdou lide, kterym kdyz se da sebe lepsi auto, tak furt budou nespkojeni a furt budou nadavat jakej to je smejd a pod.
Ja mel s furgonem kolizi v Horni Becve jsem trefil srnu. Kdybych jel nejakym transitem, tak ten transit bude na odpis, u forgona mne stacilo dat lano na naraznik a trakturkem povytahnout zatlaceny naraznik. To byl asi jediny problem co jsem s avii mel, a na odstraneni zavady stacila pul hodinka a vse bylo OK. A jeste jsem ted menil hlavni brzdovy valec, protoze auto vice mene stalo a tak valec se zacal zasekavat tak se vymenil za novy. Jinak nic a avie furt jezdi.
sob dub 28, 2012 10:04 am

Lubo
Příspěvky: 1336
Registrován: ned srp 06, 2006 4:09 pm
Bydliště: Košice - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

jo a ešte si gitoval vodičove dvere na spodku pri stúpačke a zle si ich nafarbil :lol:
sob dub 28, 2012 2:12 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Uz to bolo ked som ju kupil. Zase som ju nekupoval novu ale z ruky! A nejaka ta chyba na krase mne nevadi! Bude treba tak sa kupia nove dvere a sa prehodia.
Na tu moju robotu mne to staci. Je to spolahlive auto, ziaden problem s nim neni, ako sa to tu popisuje, co to je avia za smejd. Ja som z aviou spokojny. O kazde auto sa je treba starat, a ako sa o to auto staras, tak tak ho aj mas.

Obrázek
sob dub 28, 2012 2:34 pm

Lubo
Příspěvky: 1336
Registrován: ned srp 06, 2006 4:09 pm
Bydliště: Košice - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

to je furgon do 3,5 t. čo sa vyrábal na Slovensku ? Akú ma spotrebu vlastne taký furgonik ?
ned dub 29, 2012 11:02 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Ty, ani neviem! Vela to nezerie! Ja to ani nemeram. A kde sa vyrabal? Tak v Ziline sa robili furgony s laminatovou strechou, a tomu tu celokovovemu sa hovori "prazsky typ" takze asi je vyrobeny v Prahe! Neviem. Takze ti neporadim. A spotrebu tu ti mozem zmerat. Natnkujem do plna, zrobim 100 km a potom dotankujem a mas ju presnu. Len zase ti ju tak nezmera, pri plnom zatazeni, lebo ten furgon najtazsie co u mna vozil tak to nevazilo ani 500 kg! :lol: Takze jazdi ako prazdny.
ned dub 29, 2012 11:10 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Arktik

Příspěvek

a máš vněm motor euro II 76kw?
2x Nissan atleon 210
ned dub 29, 2012 11:19 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Euro 1.
ned dub 29, 2012 11:29 pm

Lubo
Příspěvky: 1336
Registrován: ned srp 06, 2006 4:09 pm
Bydliště: Košice - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

no ja som tu spotrebu chcel vedieť len pre porovnanie s inými dodávkami
ned dub 29, 2012 11:36 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

tak toho jsem měl taky jen s hranatejma světlama,to byl tahoun
2x Nissan atleon 210
ned dub 29, 2012 11:43 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Tak jezdi to hezky! Ja tak nejak ty avie neznam, ale lidi co tak kdyz se s nima bavim tak rikaj ze to byly vyveden motory toto co mam v tom furgonu. Jinak je to zive auto, zadny chcipak.
pon dub 30, 2012 12:13 am

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

já sem ho koupil skoro zadarmo protože nestartoval a když nastartoval tak chcípnul,ale stačilo vyměnit staré palivové hadice za nové a bylo hotovo,trapná oprava,a důsledek ulámanejch hadic byl,že byli utžené silentbloky motoru :wink: asi nějákej vůl co neuměl jezdit tak je urval
2x Nissan atleon 210
pon dub 30, 2012 11:21 pm

Odpovědět

Zpět na „AVIA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 11 hostů