Modeláři, cokoliv potřebujete, pište sem. Snad Vám jiný modelář poradí:-)

Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, Pavel Bíteš

Odpovědět
Uživatelský avatar
chmelda
Příspěvky: 1184
Registrován: ned říj 04, 2009 6:34 pm
Bydliště: Mikulov

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Moc parádní víkend sice trochu dost slunečný. Zabezpečení proviantem bylo suprové a vlastně všechno. A ještě jednou gratulace nejen pro výherce ale pro všechny zúčastněné :banana:


Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
ned kvě 28, 2017 8:30 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Děkuji všem za krásný víkend pivo jsem dopíjel sám opět nekonečná záležitost, ale bylo jich tam jenom 10 kousků :lol:
Kapitál se navýšil a jdu hledat kloudný party stan, kompresor a centrálu :clap: Dodávka se mi osvědčila.
prosím o recenzi na cenu se nedívejte mám slevu u nás v obchodě
https://www.garland.cz/e-obchod/aircase ... 48342.html https://www.garland.cz/e-obchod/hc-24-v ... 89092.html
https://www.garland.cz/e-obchod/sg-2600 ... 78206.html
stan přemýšlím vzít dva 3x3m nebo jeden 3x4 m nebo 3x6m
http://www.bestent.cz/rozmer-3-x-3m-5/n ... -cerny-sq/
pon kvě 29, 2017 8:11 am

Uživatelský avatar
Petr L.
Příspěvky: 221
Registrován: čtv zář 25, 2014 8:25 pm
Bydliště: Kutná Hora

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Mildo,
- v kompresorech nemám zkušenosti - raději to nechám jiným;
- elektrocentrála se mi líbí, výkonově v pohodě utáhne i varnou konvici nebo kompresor a ještě zbude na nabíječky a nějakou tu lampu;
- stan navrhuju koupit raději větší (3x4.5 m), ať se tam všichni vejdeme a případně nám neprší do píííva. Je potřeba počítat s tím, že se počet závodníku stále zvětšuje :lol: . Jenom se mi moc nelíbí ta černá barva - raději něco světlejšího, třeba khaki nebo maskáče. Určitě ne modrý, protože to je barva KAMAZů :naughty: .
pon kvě 29, 2017 1:50 pm

Dalby
Příspěvky: 668
Registrován: čtv led 21, 2016 7:57 pm
Bydliště: Praha

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Zdravím, měl bych jeden dotázek :) Je tady někdo, kdo na zákázku staví RC Dakar trucky ? Měl bych zájem si jeden zakoupit, protože vůbec nemám talent na to abych si to postavil. Popřípadě kolik se tak může pohybovat cena za takový kousek :) Díky moc
pon kvě 29, 2017 3:06 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Právě s tím stanem bych vzal dva 3x3m a dáš je k sobě a máš 3x6m i pro lepší stabilitu, skladování, převoz a někdy dostaneme takové místo, že je to tak na 3x3m, stan chci tmavý protože ze světlého bolí oči a když je zima tak se dají stěny a do nich se opře pěkně slunko :think: maskáč v žádném případě :naughty: modrá i černá se hodí k mé dodávce a centrále i kompresoru :lol:
Já modely na zakázku nedělám maximálně pomůžu, ale není čas. A co by jsi chtěl za auto? Jinak lepší je se zajet podívat na nějaký ten náš sraz. Cena je od 10 000 až 30 000 kč ZÁLEŽÍ CO A JAK
pon kvě 29, 2017 3:20 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šíma
Příspěvky: 197
Registrován: pát bře 18, 2016 11:26 pm
Bydliště: Praha 8

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Tak chlapi opět bezkonkurenční víkend :clap: :dance: :clap: , sice jsem měl technické problémy, ale nic co by se nedalo vyřešit :hvizd: , do druhého Semína jsou to ještě tři měsíce. Ale hlavně jsem dojel! :dance: Mladej byl velmi spokojenej! :dance: díky!

to Dalby: času není na zbyt, maximálně poradit, jsem rád že stačím obhospodařovat svoje a mladýho auto, ale až si postavíš první auto sám zjistíš že to je to nejlepší a i si ho pak víc vážíš. :dance: Když ti to někdo postaví tak potom musíš servisovat a to je to na co každý zapomíná. Auta při závodech hodně trpí. A někteří z nás stihnou auto kompletně rozebrat třeba i třikrát za závod. :hvizd: Nikdo z nás není žádný velký umělec a odborník na stavbu modelů, ale stavba auta aspoň prověří tvůj zápal pro věc. A protože jezdit jen tak se taky nedá, je nejlepší přijet pobejt na závody, potlachat u ohnivý vody a pak se uvidí :hvizd:
pon kvě 29, 2017 3:54 pm

Makin
Příspěvky: 358
Registrován: stř pro 09, 2015 12:38 pm
Bydliště: Brnoooooo

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Ahoj, můj názor - stany raději dva menší, ale opravdu dva - základna se rozrůstá....barva necham na tebe, ale su pro světlejší a pokud to někoho pálí do očí, vynález jménem slu.brýle a nebo kukla svárečská...

Kompresor - jestli fouká 8 nebo 10barů nikdo nepozná, koukal bych moźná na hlučnost (ten můj má 97db a už mě pak sral) a kup k tomu dloooooouhou hadici tak, aby kompresor mohl být mimo civilizaci a ofukovací pistolka v zázemí....

Jinak jste možná zaregistrovali, že v sobotu jsem jednak moc nepil, ale častěji posedával....nebylo mi příliš dobře, dnes to vygradovalo a mám dle krve nějaký zánět asik, zítra ultrazvuk břicha a trošku to vidím na slepé střevo .... takźe vlastně výmluva :lol:

Překvapila mě dost velká sledovanost fotek na rajčeti, již přes 50shlédnutí !!!! Videa mám stažená, uvidím kdy budu mít čas....

http://firemakin.rajce.idnes.cz/2017_05 ... kar_Semin/
pon kvě 29, 2017 5:25 pm

Uživatelský avatar
Miloslav
Příspěvky: 36
Registrován: sob kvě 20, 2017 5:06 pm
Bydliště: Konice

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Čau chlapi,

Jsem moc rád, že jsem se zůčastnil a chtěl bych poděkovat organizátorům a účastníkům za super závod. Moc rád jsem se se všema setkal a poznal.
Těším se na další závod, akorát nevím, jestli budu mít volno na červencovou Kačenárnu.
Získal jsem nové zkušenosti od zkušenějších a viděl, jak má kdo řešený auto. Určitě malinko přibyly i zkušenosti s řízením auta.

Je moc dobře si auto postavit sám a radši se poradit než si ho nechat postavit od někoho jinýho. Ohla se mi při závodě poloosa a vypadl čep řízení a kdybych
ten podvozek neměl už několikrát rozdělanej, nevěděl bych co s tím. Naštěstí se mi podařilo vše opravit a etapu dojet.
Už vím, co budu vylepšovat a na co se zaměřit. Závod dá fakt hodně no :)
pon kvě 29, 2017 5:32 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Tak aby ti to dobře dopadlo :pray: ,
jinak jsem koukal, že ten větší kompresor se nafouká nádrž 20l tudíž se nemusí pořád dofukovat, ale musí se dokoupit příslušenství hadice a pistole i rozdvojku jsem vyděl :think:
pon kvě 29, 2017 5:37 pm

Uživatelský avatar
klídek
Příspěvky: 338
Registrován: pon led 27, 2014 9:13 pm

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Jak bylo řečeno nejzajímavější to je tam kde to je hodně vyrovnané a bojuje se o každý kousek kdo co urve, ne že bych nekoukal na špici ale tam se skoro nic nedělo viz videa zatím co ukazují zde:
https://youtu.be/qfaRPsl2vnc
https://youtu.be/jcPoeW8lEFw
pon kvě 29, 2017 8:00 pm

Makin
Příspěvky: 358
Registrován: stř pro 09, 2015 12:38 pm
Bydliště: Brnoooooo

Re: RC DAKAR

Příspěvek

https://www.youtube.com/watch?v=ocHpOkYdHLc

Samozřejmě se mám co učit ještě, na záběrech chybí Karel, Plecky a jednou tam je Roman - sorry borci, ale závodění s natáčením nedávám dohromady :wall:
pon kvě 29, 2017 11:06 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Franto máš pravdu a videa parádní zase něco jiného :dance: Makin paráda máto i příběh, jenom škoda té hudby jinak by to byla 1* za tu hudbu jenom 1 :clap:
jinak jsem koukal, že jestřábí oko natočilo zrovna etapu, kde se mě a Šnekovy nedařilo a házeli jsme boudy :lol: já tam bojoval s klackem po předjetí Romana, nejdřív jsem ho chtěl zašlápnout a pak jsem musel ručně :lol: no a potom po dojetí zapadlého Šneka se mi to podělalo úplně, že se to přepnulo na jakýsi nouzák :doh: No zítra to rozdělám a musím zjistit co to bylo :think:
Naposledy upravil(a) Milda dne úte kvě 30, 2017 8:42 am, celkem upraveno 1 x.
úte kvě 30, 2017 8:23 am

Makin
Příspěvky: 358
Registrován: stř pro 09, 2015 12:38 pm
Bydliště: Brnoooooo

Re: RC DAKAR

Příspěvek

S tou hudbou to je boj no...precejen autorska prava apod.a tak stahuju to, co je povoleno....navic ne kazdemu se zavdecis....

Jinak slepe strevo potvrzeno a dnes jdu asik pod nuz...takze od sobotniho rana, kdy jsem ho citil, jsem celej den jezdil s hendikepek :wall: :lol:
úte kvě 30, 2017 8:39 am

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

tak držím palce a budeme na tebe myslet :pray:
úte kvě 30, 2017 8:44 am

Uživatelský avatar
Šnek
Příspěvky: 1123
Registrován: úte úno 19, 2013 3:53 pm
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Franto a Makine, parádní videa. Když jsem viděl, co jsem tam předváděl, tak jsem se musel občas červenat :oops: Alejinak :clap: super

Stany bych bral taky radši 2 menší, kompresor, jak již píše Makin, bych vybíral dle hlučnosti, taky mě to lezlo na nervy, ale holt je to kompresor, asi nemůžeme chtít, aby nebyl slyšet.

Dejte prosím někdo odkaz na eshop, kde objednáváte mosazné tyče a trubky, nějak se mě to vykouřilo z hlavy :lol:

Makine, držíme palce :!:
úte kvě 30, 2017 9:17 am

Odpovědět

Zpět na „MODELY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů