Modeláři, cokoliv potřebujete, pište sem. Snad Vám jiný modelář poradí:-)

Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, Pavel Bíteš

Odpovědět
Uživatelský avatar
jarousz
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 11, 2010 9:55 am
Bydliště: Praha-Braník

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Ahoj,
v Sosnovy je to preddomluveny.
Dostaneme misto, ktery jsem sem daval na obrazku.
Jak presne velky ten placek bude, jeste neni uplne definitivni. Maji z toho velkou hlavu, pze to vypada na monstrakci a areal neni nafukovaci.
Nicmene jsme se domluvili na tom, ze ten roh u vstupu bude celej pro nas...takze 20x10m pro zavodni trat
Je to uvalcovana sotolina na kterou sklopi dve-tri tatrovky sotoliny z trati-takze bude z ceho stavet.
Poprosil jsem o pisek, ale to spis neklapne.
S autama to bude nasledovne.
Ti, kdo tam budou spat, budou mit mista u plotu, jak jsem kreslil. Ti, co tam prijedou v nedeli, by meli parkovat vzadu, jako loni.
Duvodem je to, ze chteji mit na place hlavne Dakarsky auta.
Ja doufam, ze se tam nejak vejdeme:-)
S elektrikou bych na ne moc nespolehal. Milda slibil, ze pribali centralu.
Ackoliv velky dakarky budou najizdet v sobotu po poledni, rikali jsme si s Mildou, ze bychom dorazili v patek vecer. Veci na probrani bude dost a rano se muzeme pustit hned do stavby trate. Cim driv, tim lip...do hotovy trate uz nam nikdo nenajede:-)
Premyslel jsem, jestli nepoptat teplomet. Vecer by se docela hodil.
Zatim
Jara
pát úno 23, 2018 5:15 pm

Uživatelský avatar
jarousz
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 11, 2010 9:55 am
Bydliště: Praha-Braník

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Pekny Gavi!
Moc se neorientuju...to je neco novyho? Jsem mel za to, ze podvozek na Torpedo mas hotovy a napasovany na kastli.
pát úno 23, 2018 5:17 pm

Gavius
Příspěvky: 887
Registrován: úte led 20, 2015 4:20 pm
Bydliště: Prostějov

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Tak Jaro, super! Ja planuji dojet s Milou nekdy v sobotu dopoledne, tak snad stihnem prilozit ruku k dilu :-)
Jinak zeda spim v aute, takze asi u plotku :-)

Dekuji vsem.
No nee novy neni, to co bylo, ale vye se rozebralo, kompletne vymenili loziska, drobne upravy, barva a tak a skladacka zpet uz na cisto :-) tak snad bude aspon trochu jezdit :-)

EDIT: Sneku, prosim te, co.jai to pouzival za to super lepidlo na lepeni toho hliniku? :-) Jak jsi poukazoval v Semine :-) dekuju
pát úno 23, 2018 6:25 pm

Uživatelský avatar
Mára V8
Příspěvky: 999
Registrován: pát říj 07, 2011 3:36 pm
Bydliště: Trutnov

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Ahojda všem, tak jsem to tu po nějaké době pročetl zase.
Mildo a co udělat medaile pro třeba top 8 ? Jen dotaz, líbí se mi, že má člověk nějakou věcnou památku :lol:
Járo, já bez stanu, spím vždycky v autě.
No a co se týče těch RZ v sobotu na čas, jsem jednoznačně PRO. Franta prošel pár úpravami a tou největší je novej střídavej motor s reglem. Pak veškerá elektronika nově udělaná, trochu upravená kola, aby splňovala technický podmínky, ale něco měkčího do písku. Takže zatím bojuju s nastavením a učím se s tím, proto jízdy v sobotu nebudou k zahození.
Obrázek

Obrázek
sob úno 24, 2018 9:30 am

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Prostě letos to bude TOP5 :lol: už je to objednaný dostaneš samolepku když dojedeš 6 a dál :lol:
sob úno 24, 2018 10:14 am

sob úno 24, 2018 10:34 am

Uživatelský avatar
Klingy
Příspěvky: 453
Registrován: stř úno 10, 2016 9:24 pm
Bydliště: praha západ

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Tak ty medaile jsou v top 5 v obou kategorijích t1 a t2 ne? Možná bych ty kategorie letos trochu přerozdělil protože v T2 jsou nekteří kteří dokážou jezdit na špičce mezi závodníky t1 a v t1 jsou zase někteří kteří by raději uvítaly jezdit T2 byla by to pro některé lepší motivace :wink:
sob úno 24, 2018 10:59 am

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

tak Sonová to rozdělí :lol: tam se uvidí na přejímkách a kvalifikační jízdě, jinak se pojede vždy o TOP5, byl by v tom hokej už jsme to zkoušeli a zajet dobrý výsledek mají všichni i chybu můžou udělat všichni o zradě techniky se ani nezmiňuji :lol:
s každou kategorií dává jezdec souhlas závodit v třídě, tak je to i jeho volba
sob úno 24, 2018 12:19 pm

sob úno 24, 2018 3:24 pm

Uživatelský avatar
Mára V8
Příspěvky: 999
Registrován: pát říj 07, 2011 3:36 pm
Bydliště: Trutnov

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Járo což o to, auto po úpravách a s novým srdcem jezdí suprově (aspoň pro mě) ale pilot je jelito na konec listiny kategorie T2 8)
ned úno 25, 2018 12:04 am

Uživatelský avatar
Šnek
Příspěvky: 1123
Registrován: úte úno 19, 2013 3:53 pm
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Járo, dobrá práce v Sosnové, díky.

Gavi, je to 100% GEL od Pattexu: http://www.pattex.cz/cs/produkty/100-pe ... t-gel.html Nabízejí i 100% lepidlo, ale to není ono.

polepy: máte někdo zkušenost s použitím obtisků místo samolepek při výrobě polepů :?:
ned úno 25, 2018 6:52 pm

Makin
Příspěvky: 358
Registrován: stř pro 09, 2015 12:38 pm
Bydliště: Brnoooooo

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Šneku obtisky, která pak vodou sundám, nalepím a zalakuji?
ned úno 25, 2018 8:28 pm

Uživatelský avatar
Šnek
Příspěvky: 1123
Registrován: úte úno 19, 2013 3:53 pm
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Makine, ano, já tušil, že jsi je použil ty. Máš je na Tatře? Kde ti to tiskli? V reklamce mě říkali, že ty obtisky by asi byly lepší, než samolepy, tak o tom přemýšlím :think:
ned úno 25, 2018 8:40 pm

Makin
Příspěvky: 358
Registrován: stř pro 09, 2015 12:38 pm
Bydliště: Brnoooooo

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Šneku nedoporučuji na model, se kterým budeš jezdit a liskat o zem !!!! kdyby to byla poličkovka, neřeknu, ale takto ne...
ned úno 25, 2018 8:45 pm

Uživatelský avatar
Šnek
Příspěvky: 1123
Registrován: úte úno 19, 2013 3:53 pm
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

No toho jsem se bál, i když samolepa taky vše nevydrží. Na druhou stranu obtisk asi vypadá lépe, je tenčí než samolepa. Tak nevím.
ned úno 25, 2018 9:24 pm

Odpovědět

Zpět na „MODELY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů