Modeláři, cokoliv potřebujete, pište sem. Snad Vám jiný modelář poradí:-)

Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, Pavel Bíteš

Odpovědět
Honza 76
Příspěvky: 610
Registrován: čtv črc 24, 2008 10:33 am

Re: RC DAKAR

Příspěvek

:mrgreen: Copak pánové? Když vám nikdo nepochlebuje jak máte dobrý model a jak jezdíte tak se vám to nelíbí.? :mrgreen:

rotruck - dobrý, našel příspěvky uživatele. :clap: Ne nadarmo děláš na vedlejším fóru moderátora. :mrgreen:
stř led 16, 2019 5:00 am

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Honzo, snad zde nechceš prudit :naughty:
zde je to pouze hra nic víc :lol: Jelikož jsi sis špatně přečetl jednu větu a pozměnil význam, to se může stát i mě se to stane při psaní na mobilu jak na to nevidím, ale léčit mindráky si zde nemusíš :mrgreen:
Děkuji za pochopení
stř led 16, 2019 5:37 am

Honza 76
Příspěvky: 610
Registrován: čtv črc 24, 2008 10:33 am

Re: RC DAKAR

Příspěvek

:mrgreen: Ne, Mildo. U mě je vše vpohodě. Na to jsem už starý abych dělal něco takového jak píšeš. 8)

Je fakt, že píšu z mobilu, protože jsem na služební cestě.

Mě spíše líbí to, že někdo napíše něco jiného (viz. moje úvaha - s tím položený dotaz na pravidla závodu RC Dakaru) než ostatní chtějí slyšet a ostatní se pak snaží ukázat jakýmkoliv způsobem, že mají navíc než ten druhý.
Zjednodušeně a slušně řečeno,..." Každý má svoji pravdu a ten druhý je XY".
Tak jsem jen zareagoval odpovědi.
"Nic víc nic míň". :D


Přeji hezký den
stř led 16, 2019 10:39 am

Uživatelský avatar
MartinBE
Příspěvky: 127
Registrován: stř říj 15, 2014 8:28 pm
Bydliště: BXL, BE
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Nechapu co tim filosof Honza myslel... :wall:
stř led 16, 2019 10:52 am

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Upřímně naprosto nechápu výlev uživatele Honza 76, takové naprosto zbytečné rýpnutí a ještě k tomu nepodložené faktem. Takže jako moderátor varuji od dalších takových naprosto zbytečných rýpanců a komentářů, které maximálně vyvolají hádku. A to tady skutečně trpět nebudu. Takže to honzo ber jako doporučení moderátora abys v tom nepokračoval. V opačném případě zasáhnu stejně jako před časem v tomto vlákně, když se to tu zvrhlo v hádky, dohady a vzájemné osočování. Tvůj názor Ti neberu, byť s ním neosuhlasím, ale psát ho do tohoto vlákna mi přijde naprosto nepatřičné, od toho jsou vlákna dakarská o kousek výše na fóru. Toť tak.
ned led 20, 2019 2:58 pm

Honza 76
Příspěvky: 610
Registrován: čtv črc 24, 2008 10:33 am

Re: RC DAKAR

Příspěvek

To co bylo někdy před časem jak sám uvádíš Hynku to nevím o co jde resp.jen to co píšeš ty.
Na to kolik se zde nahromadí stránek vlákna za krátkou dobu se nedá vše rychle pročíst a najít uvedenou informaci o které je zde zmínka.

Tvé doporučení samozřejmě čtu a rozumím.

I když můj dotaz na pravidla v RC závodech a pouhý názor člověka i když s nim ostatní nemusi souhlasit a nelíbí se jim a ani nemusí - přesto neporušuje pravidla zdejšího fóra.
Ostatně na můj dotaz už v minulosti odpověděl kolega Milda ohledně pravidel a závodu RC.
Takže je vše vyřešeno.

Ty jsi moderator tak máš konečné slovo.
Přeji hezký zbytek víkendu.

Edit.:
Nemám křišťálovou kouli, ale těch informaci je všude hodně.
Tady sami sosnete info z 3. ledna 2019 6:00 :mrgreen:
https://www.lidovky.cz/byznys/firmy-a-t ... y-trhy_ele
ned led 20, 2019 4:31 pm

pon led 21, 2019 9:54 am

Honza 76
Příspěvky: 610
Registrován: čtv črc 24, 2008 10:33 am

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Měl jsi kolego v tvém příspěvku nechat to co tam bylo předtím než jsi editoval příspěvek na odkaz na autodrom.cz. :mrgreen:
Bylo to zajímavé čtení než jsi to smaznul a Hynek by měl co červeně zvýrazňovat i u tebe v příspěvku. ( Je to pouhé konstatování faktu na smazany text kolegy, neplest si to a nezaměňovat za rypani jak zde bylo psáno. Není to nic z uvedeného a neporušuji nic z uvedeného od moderátora ).
----+
Jinak odkaz dobrý. Pěkné čtení s pozvánkou. Díky za info. Co ostatní na ten odkaz kolegy s pozvánkou? To bude zajímavá akce. Něco napište :D . 8)
úte led 22, 2019 2:40 pm

Uživatelský avatar
Jozef Dojčar
Příspěvky: 1163
Registrován: ned kvě 07, 2006 8:26 pm
Bydliště: Jedovnice

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Já se Romane předběžně hlásím, jen doufám, že tam letos nezmrznem.... :wink:
úte led 22, 2019 3:03 pm

Uživatelský avatar
MartinBE
Příspěvky: 127
Registrován: stř říj 15, 2014 8:28 pm
Bydliště: BXL, BE
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Napodobne. Minule to byl trochu ocistec...
úte led 22, 2019 3:11 pm

Uživatelský avatar
rotruck
Příspěvky: 876
Registrován: ned pro 09, 2007 8:27 pm
Bydliště: MORAVA

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Dík za reakci Pepo , já to neorganizuju jen jsem tvořil nový kalendář akcí a pořád jsem čekal kdy ohlásí termín Sosnové a tak jsem to sem šupnul když jsem na jejich stránkách na termín konečně narazil ...... pak jsem si teprve při vkládání obrázku všiml , že Járouš byl zase o něco rychlejśí ....... :D
Ujmou se domlouvání akce zase klucí zes Prahy co to maj blíž ?? Počasí dáme na sterost Mildovi ten je přes ty radary kovanej ......
úte led 22, 2019 5:47 pm

Klinger 82
Příspěvky: 93
Registrován: pon zář 25, 2017 9:03 am
Bydliště: Vysočina

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Zdar pánové my se hlásíme v plné polní což jsem já , bratr a honza. Ještě se chci zeptat budete tam zase už v sobotu a od kolika hodin?
úte led 22, 2019 5:58 pm

Uživatelský avatar
jarousz
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 11, 2010 9:55 am
Bydliště: Praha-Braník

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Ahoj Kluci,
jsem domluvenej s Petrem Eliasem, ze tam zase tyden pred zajedu a domluvime podrobnosti.
Rad bych mel stejnej plac, co minule.
Akce zacina v nedeli kolem devaty, takze kdo bude chtit prijet az na akci, tak at pocita, ze po pul devaty ho dovnitr s autem nepusti.
Pro ty, co prijedou v sobotu, bude pripravenej novej stan ( pisu pravdu, rediteli?? ), svaracek, lopata a neco chytry vody.
Jestli bude vecer zase spolecna akce v zavodacky hospode, to zjistim.
Co se tyce max poctu ucastniku, tady jsem pro, aby zadnej limit nebyl. Kdo prijede, zucastni se zavodu.
Co jsme se s Mildou naposledy bavili, lonskej format bychom chteli zachovat.
Paralelni zavod dvojic, vitez bere bod.
Navrhuju malou zmenu. Kdo se v zavode otoci, musi pred cilem projet jeden trestnej okruh...neco jako v biatlonu.
V nedeli od desiti volny jizdy.
V pul jedenacty kvalifikacni jizda, podle ktery se rozdelime do skupin po ctyrech/po peti
Pak bodovane rozjizdky v jednotlivych skupinach - kazdy s kazdym.
Na zaklade poradi ve skupinach se pojede pavouk.
Finale se pojede na dve kola.
Zitra zacnu davat do kupy startovku.
Hezky vecer
Jara

https://www.youtube.com/watch?v=ny9UdQk ... dex=2&t=0s
úte led 22, 2019 8:06 pm

Uživatelský avatar
Šnek
Příspěvky: 1123
Registrován: úte úno 19, 2013 3:53 pm
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Dobrá Járo, díky za info, už se těším na první letošní akcičku. Chtěl bych dorazit už v sobotu, zatím nevím, zda Filip se mnou. Dakaru zdar.
úte led 22, 2019 8:38 pm

Uživatelský avatar
Klingy
Příspěvky: 453
Registrován: stř úno 10, 2016 9:24 pm
Bydliště: praha západ

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Taky dorazim ,ale né jestli bude zase pocitová teplota -30 :D a mohl by dorazit i Honza 76 aby viděl tatry v akci :wink:
úte led 22, 2019 9:50 pm

Odpovědět

Zpět na „MODELY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů