Modeláři, cokoliv potřebujete, pište sem. Snad Vám jiný modelář poradí:-)

Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, Pavel Bíteš

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel Šíma
Příspěvky: 197
Registrován: pát bře 18, 2016 11:26 pm
Bydliště: Praha 8

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Jak jsem psal dobrá práce! Máro jsem pro, ten Rakovník na podzim by šel. Pro mě Karla i Klingyho je to kousek. Co vy na to kluci? V Semíně bude čas dát řeč. Myslím že ten správnej Dakaráckej boom ještě přijde. :dance:
Dakarský speciály působili mezi těmi slušnáckými trucky jak čerti v krabičce!! :hvizd: Jen by to chtělo o 10m2 víc.
pon dub 17, 2017 2:00 pm

Uživatelský avatar
Mára V8
Příspěvky: 999
Registrován: pát říj 07, 2011 3:36 pm
Bydliště: Trutnov

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Už přišla další prosba na akci tady u Upice. Nějak se to navaluje :shock: jednalo by se o první neděli v Červenci. Případně prý by zkusi sobotu, jestli by se vám nechtělo v neděli.
A tady zase jedno video z Trutnova, nic moc, snad bude ještě jdno lepší.
https://www.youtube.com/watch?v=QEoLcIS ... e=youtu.be
pon dub 17, 2017 6:45 pm

Uživatelský avatar
rotruck
Příspěvky: 877
Registrován: ned pro 09, 2007 8:27 pm
Bydliště: MORAVA

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Co se týká akcí , musíš to brát s rezervou. Každý druhý člověk co navštíví RC akci se okamžitě chopí myšlenky stát se pořadatelem a uspořádat něco podobného a začne nejdřív oslovovat modeláře a pak teprve zjistí co obnáší nahlášení a povolení akce , nájem sálu , zajištění zázemí a všeho kolem včetně pořadatelské služby či poźadavků bezpečnosti a vzdá to. Pro zkuśené a otřelé pořadatele a starosty kteří už toto znají není problém oslovit modeláře , ale zkus se jich zeptat na možnost zajištění Tatry písku na návsi či fotbalovém hřišti + vstupy , stravování a parkování pro oslovené a jejich doprovod (o příspěvku na benzín ani nemluvě) a hned se ti to vytříbí na ty oparavdové zájemce co jsou schopni to zorganizovat. Navíc pak většinou ještě dojde na požadavek , jestli modely půjčíme dětem na poježdění.
Jezdíme už dlouho po hodně akcích od veletrhů, přes srazy RC modelů , dětské dny i Truckfesty a kluci by ti mohli povídat o pláccích 4x4m s jedněma kolečkama hlíny , nebo popojíždění krokem mezi RC Truck leštěnkami a jejich nadávajícími majiteli :lol:
Mrkni do přehledu akcí co mám v podpisu , jsou to už zajeté akce , které pořádají většinou kluci modeláři , kteří už vědí o co jde a na všechny tyhle akce můžeme vyrazit, ale to by jsme mohli jezdit co týden. Držel bych se našich závodů a zajetých akcí , kde je jistota zázemí.
Jinak , klukům od Lopraisů jsme při nočním "gumování" taky slíbili nějakou akcičku ..... :think:
pon dub 17, 2017 7:29 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Pro mě je Podkrkonoší zajímavá lokalita, určitě se tam jednou podívám, protože jsem tam bydlel jeden čas, ale problém je časový jelikož pracuji na šichty a ne vždy se to trefí do volna, pak si musím vzít dovolenou. Momentálně to nám na půl s akcemi dvě volno tři dovolená pokud mi to zase ředitel z nudy nepomíchá. :evil: Letos se pokusím zainvestovat do zázemí, ale to až bude a jestli bude tak se pochlubím. :lol: už mě nebaví se věci půjčovat :think:
úte dub 18, 2017 8:25 am

Uživatelský avatar
Jozef Dojčar
Příspěvky: 1163
Registrován: ned kvě 07, 2006 8:26 pm
Bydliště: Jedovnice

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Vidíš Mildo, kdyby sis s těmi dakarkami před patnácti lety nezačínal, nemusel si teď investovat do zázemí :lol: :lol:
úte dub 18, 2017 11:02 am

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

ale to zázemí je zase příjemný :lol: prodal jsem pár nepotřebných věcí co už 15 let nepoužívám :lol:
úte dub 18, 2017 2:14 pm

Uživatelský avatar
Jozef Dojčar
Příspěvky: 1163
Registrován: ned kvě 07, 2006 8:26 pm
Bydliště: Jedovnice

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Ne, je fajn že jsi s tím tenkrát začal :lol: .
Vybudoval si značku Dakaru v Čechách a za to Ti jsme my ostatní vděční. Snad se o Tobě nějaký kronikář zmíní v pamětích. :clap:
úte dub 18, 2017 2:50 pm

Uživatelský avatar
Mára V8
Příspěvky: 999
Registrován: pát říj 07, 2011 3:36 pm
Bydliště: Trutnov

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Reaguji na to, že nevědí, co taková akce obnáší, ten Rakovník je tím kamarádem každoročně pořádaná akce, kam jezdíme s leštěnkama, jen by to o ty dakarky měl zájem rozšířit. Napsal jsem mu plac jako prase a kontejner hlíny. Prý by to neměl být problém, ale zjistí dá vědět, je zbytečné něco shánět, pokud by jste nechtěli jet a ta neděle to pořádá ten co pořádá Trutnov, kde jsme teď byli se Šnekem. Jde jen o doprovodný program nějaké fotbalové slavnosti, bude tam vrtulník, takže by snad oplatkou udělali s námi nějaké lety.
stř dub 19, 2017 9:10 am

Uživatelský avatar
Mára V8
Příspěvky: 999
Registrován: pát říj 07, 2011 3:36 pm
Bydliště: Trutnov

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Takže by jsme měli k dispozici plážové volejbalové hřiště a ten let vrtulníkem. Tak kdo by jste přijel ? První Červencová neděle, cca od 10 do 16 hodin.
stř dub 19, 2017 8:39 pm

Uživatelský avatar
Šnek
Příspěvky: 1123
Registrován: úte úno 19, 2013 3:53 pm
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Tak to volejbalové hřiště zní docela lákavě, tam už se dá něco namotat, podobně jako v Semíně. Jen je trochu nevýhoda, že je to víkend před Dakarem u Mildy, i když jako poslední testování a trénink by to třeba nebylo špatné. A kde to přesně je, píšeš někde u Úpice...
stř dub 19, 2017 9:17 pm

Uživatelský avatar
jarousz
Příspěvky: 1457
Registrován: sob pro 11, 2010 9:55 am
Bydliště: Praha-Braník

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Ahoj kluci,
mne bavi hlavne ty velky zavody. Akce jako byla ta v Sosnovy nebo u Loprdu jsou pro mne takovy doplnek.
Radeji bych pridal jeden poradnej zavod, nez ctyri festaky na placku v telocvicne :-)
Ja
čtv dub 20, 2017 10:13 am

Uživatelský avatar
Šnek
Příspěvky: 1123
Registrován: úte úno 19, 2013 3:53 pm
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Tak to Járo asi každého více baví ty naše "velké" celovíkendové závody, než někam jet stovku (stovky) kilometrů a pak se někde plácat na pár metrech, a večer jet zase domů. Já dám většinou jednu takovou akci, a mám zase na rok pokoj :D
Pokud by byl zájem o další velkej závod, já bych určitě byl pro, ale chtělo by to další lokalitu... probereme to v Semíně a na další ročník třeba něco vymyslíme. Dakaru zdar :D
pát dub 21, 2017 5:36 pm

Makin
Příspěvky: 358
Registrován: stř pro 09, 2015 12:38 pm
Bydliště: Brnoooooo

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Jsem pro další závod.... trošku se mluvilo o tom Hodoníně (na podzim jsme tam byli dělat křoví Loprdúm) a jeste v uvahu Nebovidy 3km od Brna, kam daval Roman odkaz na drahu, kde se jezdi RC RALLY !!!!!! Nebovidy navstivim a dam fotky (mj.tam bydli segra)....
Obrázek
pát dub 21, 2017 7:57 pm

Uživatelský avatar
Jozef Dojčar
Příspěvky: 1163
Registrován: ned kvě 07, 2006 8:26 pm
Bydliště: Jedovnice

Re: RC DAKAR

Příspěvek

No vidíš jak hezky to vypadá :wink:
pát dub 21, 2017 9:06 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Zdárec
tak jsem se byl podívat na Kačenárnu a příroda + vliv člověka se postaraly o pár zajímavých změn které budu muset vyřešit.
V rybníku je tolik vody, že brody nejsou vůbec průjezdný :think: tak asi bude hodně mostů, přibyly i nějaké hromady hlíny, tak se prodlouží to nová sekce co je u zátoky, makadan vyřeším taky mosty. A musím přidělat nový úsek na Dakar když se jelo i do Paraguaye :think:
Možná bude i bouda co se staví několik let, ale sni moc nepočítám :D dřevo už je nařezaný no uvidíme.
Do Semína vyvezu i křoviňák a jestli Pája Šnek vyrobí pluh bude se hodit možná i na sníh :valetsesmihy: jak to počasí sleduji.
Naposledy upravil(a) Milda dne úte dub 25, 2017 5:05 pm, celkem upraveno 1 x.
úte dub 25, 2017 4:39 pm

Odpovědět

Zpět na „MODELY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů