Modeláři, cokoliv potřebujete, pište sem. Snad Vám jiný modelář poradí:-)

Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, Pavel Bíteš

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jozef Dojčar
Příspěvky: 1163
Registrován: ned kvě 07, 2006 8:26 pm
Bydliště: Jedovnice

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Ahoj kluci,

blíží se akce v Náklu. Bohužel já sám tam nemůžu přijet, pohotovost v práci, ale všichni co máte v plánu tam jet, neváhejte. Tady přikládám odkaz na akci, budete mít vyhrazený prostor, přístup k elektřině, občerstvení. Příjezd 29.7. do 10ti hodin ráno. http://kinderkamionaci.eu/4-rocnik-van- ... aklo-2017/. V případě nějakých problému přikládám kontakt na pana Zdráhala 608 884 794.
sob črc 22, 2017 3:03 pm

Uživatelský avatar
chmelda
Příspěvky: 1184
Registrován: ned říj 04, 2009 6:34 pm
Bydliště: Mikulov

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Tak pánové co co co. Nic se tu neděje. To jste všichni na dovolených nebo co. Žádná příprava na nadcházející start v N.Veselí. Nebo všichni tajíte.
Jinak Pepo D. tatřice vypadá suprově, chtělo by foto i sem.
pon črc 24, 2017 8:25 pm

Uživatelský avatar
Jozef Dojčar
Příspěvky: 1163
Registrován: ned kvě 07, 2006 8:26 pm
Bydliště: Jedovnice

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Díky Jardo. Ještě je čas. Udělám to jako Eda. Vydržte ještě tak měsíc......
pon črc 24, 2017 8:34 pm

Makin
Příspěvky: 358
Registrován: stř pro 09, 2015 12:38 pm
Bydliště: Brnoooooo

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Ahoj, trošku oživím téma a rozvášním diskuze:

Oprava pneu - mam na jedne pneumatice poškozenou bočnici (dvě 2-3mm dlouhé dírky skrz asik po nárazu na ostrý předmět), dám ji na zadní nápravu a řešili jste někdy opravu? Mám pružné vteřinové lepidlo na pneu, tak mé napadlo to podlepit (třeba záplatou na cykloduše)

Jinak přípravy k Mildovi nejsou, čekám na černé PSH (ABS) a pak budu vařit nové blatníky....

Jediné na co se připravuji je na Vánove 2017, mladej dostane Iveco De Roy 2011. Je to pro mě cesta nejmenšího odporu - podvozkové díly nějaké mám (bohužel opět CC01), nainstalovanej Corel Draw mám na dlouhé zimní večery taky (komplet si to nachystám) a rozbombardovanou kabinu (sorry Járo) taky....
Obrázek

Až bude hotov dárek, došel matroš k Himoto nápravám na Tatra podvozek ...

jinak chybí ještě videa z Kačenárny - řeším tech. problém se zpomalenými videi, dostl lidí mě radilo, ať dám videa zpomaleně, což je pravda...ale jakmile je dám na 60% rychlosti, jsou trhaná, asi problém v pinnacle...nevím, ale bude to rukama....
Obrázek
pon črc 24, 2017 9:35 pm

Uživatelský avatar
jarousz
Příspěvky: 1457
Registrován: sob pro 11, 2010 9:55 am
Bydliště: Praha-Braník

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Makine, bude to vypadat supracky!!!
Na tohle Corel ani nepotrebujes, na to staci Power Point, mocny nastroj inzenyra.
Chmeldo, zatim asi ticho pred bouri :-D Nadruhou stranu, malokdo je takovej kabrnak, ze si prestavi auto v sezone mezi zavodama !
Ja doufam, ze Miki uz nepojede po tme.
Jara
úte črc 25, 2017 7:17 am

Uživatelský avatar
chmelda
Příspěvky: 1184
Registrován: ned říj 04, 2009 6:34 pm
Bydliště: Mikulov

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Jarousz ta prestavba byla planovana uz na Semin jen se to trochu zkomplikovalo a nebyl cas to potom tak rychlo dodelat (psano z mobilu). Jinak ja taky po chvilkach opravuji vysilacku, utrzenej naraznik, predni svetla, ochranny ram nastavby a neco malo se prekope i v elektrice asi.
Tak makejte panove at operacni stolky zeji prazdnotou :lol:
úte črc 25, 2017 11:04 am

Uživatelský avatar
chmelda
Příspěvky: 1184
Registrován: ned říj 04, 2009 6:34 pm
Bydliště: Mikulov

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Tak když nikdo nic tak já jen málo - vysílačka opravena (teda snad - vyzkoušena ale ne venku na větší vzdálenost), nárazník přiletován a přelakován (dodělat jen drobnosti), světla zatím nic musím dokoupit smršťovačky, ochranný rám nástavby zase nainstalován a přiletována oka pro vrácení na kolečka.
stř črc 26, 2017 9:30 pm

Uživatelský avatar
Šnek
Příspěvky: 1123
Registrován: úte úno 19, 2013 3:53 pm
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Chmeldo díky, že to tady v době dovolených trochu oživuješ. Já mám doma auta rozebraný, ale jsem na dovolený, tak po návratu snad napravím a auta opravím :D Jinak koukal jsem, že mám též poloosy nakroucený, jako Pavel Šíma, holt asi to Himoto na výkon střídavých motorů a větší váhu není dělaný.
Jinak se moc těším na další setkání u Mildy, asi to dopadne na celý víkend :pray:
čtv črc 27, 2017 11:30 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Tak to je skvělá zpráva :dance: Já stihl Maníka před dovolenou opravit a vyrobit nějaké náhradní díly, abych nezůstal někde stát bez pomoci. Jelikož nás čekají dva nejtěžší závody sezóny je třeba se řádně připravit. V sobotu se vracím z dovolené a už mě svrběj prsty na Jamalku :hvizd:
Naposledy upravil(a) Milda dne pát črc 28, 2017 2:11 pm, celkem upraveno 1 x.
pát črc 28, 2017 9:14 am

Uživatelský avatar
jarousz
Příspěvky: 1457
Registrován: sob pro 11, 2010 9:55 am
Bydliště: Praha-Braník

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Sneku, to by bylo bajecny!
Mildo, pravdu dis! Priprava bude poctiva. Miki RC Biasion na dilne prohlasil, ze nic nez bedna ho nezajima, takze mechosi makaji :-)
pát črc 28, 2017 11:18 am

Uživatelský avatar
Klingy
Příspěvky: 453
Registrován: stř úno 10, 2016 9:24 pm
Bydliště: praha západ

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Járo at počítám jak počítám tak na tu bednu už je těch závodníků nák moc :mrgreen: nicméně ani v dílnách Kamazu se nezáhálí pacuje je se na posílení slabších článků vozu ,posílení osvětlení a na hedvábné stezce se budou testovat nové tlumiče. Zatim jsou však jen věci na stole plány v hlevě ale ještě to musí někdo vyrobit :lol: voni ty moji mechanici voni jsou sice šikovný to joo, ale na práci nešáhnou :smich: Ale už se těšim snad nám organizátor Milda Čagin připraví taky takovýhle duny :D https://www.youtube.com/watch?v=ryj9o1MVOBs
pát črc 28, 2017 12:39 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Dis ani ne :D ale psáno z telefonu až na to uvidím tak opravím :D
Milda Čagin má vymyšleno jenom to vzít do teplých, ale nejdřív trošku chemie potom něco fyziky :D bude to zase trošku jiné než obvykle :lol:
pát črc 28, 2017 2:04 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šíma
Příspěvky: 197
Registrován: pát bře 18, 2016 11:26 pm
Bydliště: Praha 8

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Jen tak dál Mildo, už ted to bylo skvělé, byly chytře namíchány úseky technické i kde se dalo hodně přidat, ale také se mi líbily úseky "volné" které byly čistě na volbě řidiče kudy pojede :thumbud: . Oproti loňsku se mi poslední závod moooc líbil, a nebylo to jen protože skvěle fungovala technika, ale právě proto že se ty klikatice nedali jet rychle ale muselo se technicky. :thumbud: Což mě osobně vyhovuje více. Když chcete ještě zpomalit soutěž tak bych ještě přidal vyloženě technické úseky. To by se dalo namotat za břízami mezi těmi velkými kameny (kámen necouvne, každý radši zpomalí než aby rozštípal kabinu) a vápna je dost, s tím to bylo velmi slušně značené. :clap:. Nebo prodloužit loňský prolog a ještě víc to pod těmi břízami zamotat, jezdí se tam skvěle! :dance:
Mildo máš to ve svých rukách, Dakar byl skvělý tak věřím že i Silk Way bude v podobném duchu. :clap:

to Šnek: už pracuji na poloosách vlastní výroby. :think:
pát črc 28, 2017 7:26 pm

Uživatelský avatar
chmelda
Příspěvky: 1184
Registrován: ned říj 04, 2009 6:34 pm
Bydliště: Mikulov

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Pavle já jen že tu člověk neměl co číst a obdivovat. Jinak já jsem taky rozebranej, ale ve stavu skládání. Přesněji řečeno dávám to dohromady po opravách hlavně toho utrženýho nárazníku

Obrázek
pát črc 28, 2017 10:30 pm

Gavius
Příspěvky: 887
Registrován: úte led 20, 2015 4:20 pm
Bydliště: Prostějov

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Krasne Vam to panove jde a servisuje, krasne :)
No, u me se ale opakuje to co pred Dakarem, jen v jeste vic hrozivejsi podobe.
Z pohledu RC Offroadsport teamu je letosni Silk Way velmi nejista. Vice nez Dakar. No uvidime.
Prace je nad hlavu (na byte), ale na modelu ne, na nem lezi jeste dakarsky pisek. :( :'(
sob črc 29, 2017 4:54 pm

Odpovědět

Zpět na „MODELY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů