Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Hynek

Odpovědět
cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

jj metaco skončilo total .... mají tam teď prý sklady či mezisklady jak se jeď v čr populárni .. vlastně logistické centrum se tomu těď říká ... smutný konec další české autařské resp. vlekařské firmy ..... :(
ned čer 18, 2006 11:43 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Kukačka píše:Ad David: Jó, teď je to s tím brandýským Metacem bez legrace už téměř u konce. Jsou od poloviny května v konkurzu (stačí se podívat na www.justice.cz), už je značná část majetku rozprodaná. A poslední návěs pro p. Faráře už asi ani nedodělají. Prý mu chybí ještě části karoserie, takže nevím, nevím.
Ty jo...to je jak v Liazu. Tak Farář snad zaplatil (nebo zaplatí), tak to snad složej ne? Asi se za ním zastavím, schválně co mi poví.
pon čer 19, 2006 8:48 am

Návštěvník

Příspěvek

Kukačka píše:Ad David: Jó, teď je to s tím brandýským Metacem bez legrace už téměř u konce. Jsou od poloviny května v konkurzu (stačí se podívat na www.justice.cz), už je značná část majetku rozprodaná. A poslední návěs pro p. Faráře už asi ani nedodělají. Prý mu chybí ještě části karoserie, takže nevím, nevím.
jaké je číslo.
stř črc 19, 2006 1:35 pm

Kukačka

Příspěvek

Tak návěs pro pana Faráře bude snad po dlouhých peripetiích dodělán, ale v sousedním servisu Metaca, který ho kupuje od správce konkzrzní podstaty
pon srp 07, 2006 10:14 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Kukačka píše:Tak návěs pro pana Faráře bude snad po dlouhých peripetiích dodělán, ale v sousedním servisu Metaca, který ho kupuje od správce konkzrzní podstaty
Jo, potvrzuji, minulý týden jsem se bavil s Farářem mladším...a stále ho ještě nemaj...ale zatím neříkal, že by ho neměl dostat, prý ho postaví.
úte srp 08, 2006 8:01 am

riko
Příspěvky: 936
Registrován: sob dub 15, 2006 10:49 am
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek

teď sem četl že konkursní správce prodává v dražbě rozpracovaný nedokončený sklápěcí návěs
sob srp 19, 2006 2:46 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

riko píše:teď sem četl že konkursní správce prodává v dražbě rozpracovaný nedokončený sklápěcí návěs
hm hm hmm.....to jsou věci. Asi se tam u něja stavím pro novinky....a pozvat ho na LiazFest.
ned srp 20, 2006 11:19 am

Petr
Příspěvky: 1637
Registrován: sob srp 05, 2006 8:34 pm

Příspěvek

ja ho taky vidavam ale ted nevim presne kde kdyztak ho vyblejsknu.
pát srp 25, 2006 5:25 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

david píše:
riko píše:teď sem četl že konkursní správce prodává v dražbě rozpracovaný nedokončený sklápěcí návěs
hm hm hmm.....to jsou věci. Asi se tam u něja stavím pro novinky....a pozvat ho na LiazFest.
Tak nevím čí návěs je v dražbě...ale ten pro Faráře zůstane Faráře. Až si ho teda dostaví, teď tam poveze 7x pneu. Takové jsou nejnovější info.
pát srp 25, 2006 5:46 pm

Samer

Příspěvek

Petr píše:ja ho taky vidavam ale ted nevim presne kde kdyztak ho vyblejsknu.
Ty brdo, jezdi nekde jo? Zkus zjistit firmu, prosiim :shock: :shock:
sob srp 26, 2006 8:02 am

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

To jsem dneska fotil na dejvicky....v desti skrz zamlzeny okno autobusu a este na dalku tak to neni zadna extra kvalitka...ale ten DAFik mel krasnej Brandejs na tuplakach...to uz sem docela douho nevidel... :roll: az me to skoro mrzi jak rychle mizi.....

Obrázek

No neni krasnej?
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
úte srp 29, 2006 2:27 pm

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Kluci, pamatujete si tyhle návěsy?

Obrázek

Obrázek

Zkrátka valníky BSS s poslední řiditelnou nápravou? Existovaly zřejmě dvě provedení, starší s kulatými a novější s hranatými blatníky a jinými bočnicemi. Dřív tu bývaly, kamarád říkal, že ho potkal ještě teď na jaře za nějakou Tatrou ale já ho neviděl celé roky... Nevíte jestli ještě někde něco podobného jezdí? Nestojí někde nějaký v kopřivách? Skoro začínám přemýšlet, že bych ho chtěl koupit...ale nevím kde hledat... Byl bych rád za nějakou pomoc.... Snad ještě někde existuje pár kousků které neskončily v kovošrotě...
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
úte srp 29, 2006 2:29 pm

riko
Příspěvky: 936
Registrován: sob dub 15, 2006 10:49 am
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek

já sem to taky nedávno viděl v jednom skladu,ale viděl sem to z výšky,tak nevím jestli to byl BSS,zdálo se mě to nějaké novější
úte srp 29, 2006 3:05 pm

Bagr
Příspěvky: 2576
Registrován: stř bře 01, 2006 6:20 pm
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

A ten návěs s tou zadní otáčivou nápravou,kolik stupnů se otočí ta náprava? :wink:
úte srp 29, 2006 5:59 pm

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

riko píše:já sem to taky nedávno viděl v jednom skladu,ale viděl sem to z výšky,tak nevím jestli to byl BSS,zdálo se mě to nějaké novější
No dybys narazil na BSS tak dej vědět... Určitě jsou ale i novější....ale to už ne ee
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
úte srp 29, 2006 6:13 pm

Odpovědět

Zpět na „NÁVĚSY A PŘÍVĚSY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů