Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Hynek

Odpovědět
Uživatelský avatar
KUBO-SK
Příspěvky: 1357
Registrován: čtv dub 17, 2008 5:47 pm
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

no veď to, u nás by ťa už pri odpajaní ruky obzerali že čo by ti z toho mohli udrbať :lol:

Veľký vezíre, "Schizofrenia" palec hore :lol: :lol: :lol:
úte bře 13, 2012 7:44 pm

kruji
Příspěvky: 2440
Registrován: sob pro 05, 2009 10:55 am
Bydliště: hodonin

Příspěvek

A to nemluvím o tom, že to odpojíš směrem z lesa, prázdný přijedeš do lesa, někde se musíš otočit, vzít ruku, jet se někam otočit, a znovu do lesa. Pokud to děláš 1X za den, nebo 2 budiž. A to zacouvání na ten 1. čep bych chtěl vidět naživo :roll: . Taky najít ideálně rovný plac, abys tu ruku zatlačil na 2. čep, no nevím, možná 2X za týden bych to absolvoval, Hlavně, jak píšu výše, trefovačka na 1. čep je vystříhlá... (občas se jdu i 2x podívat jak vypadá závěs a oje proti sobě, abych něco (nezku...) nepoškodil.
Lesu zmar!
úte bře 13, 2012 9:10 pm

Uživatelský avatar
Fojcek
Příspěvky: 770
Registrován: úte zář 23, 2008 9:27 pm
Bydliště: Třebíč

Příspěvek

A to nedej Bože, že máš auto na pérech a prázdný/plný má jinou výšku... Je to sice hezký, ale tak trochu na hovno....
Není důležité za každou cenu pracovat, ale být u toho když se rozdává
úte bře 13, 2012 9:15 pm

kruji
Příspěvky: 2440
Registrován: sob pro 05, 2009 10:55 am
Bydliště: hodonin

Příspěvek

Taky pravda, to mě ani nenapadlo, páč už 2 roky jezdím na měchách. Stačí aby se ujezdila stopa, nebo jak píše Širón, to bereš po kolegovi, ten to postaví blbě, dovedu si představit tu jebačku, než se trefíš na čep na pravé straně. Viděl jsem po revoluci v Rakousku v Lagerhauzech odstavené ruky, daly se přicvaknout k autu, ale bez vleku, na betonu namalované čáry, aby se šofér strefil. (Často je v lese problém se strefit na oje, a to má závěs "TLAMU" cca 25 X15cm). Připadá mi to reklamní video, asi jak na ty malířské válečky, kdy maníci vymalují pokoj v kvádru, a pak v něm jdou do divadla. :lol:
Lesu zmar!
úte bře 13, 2012 9:44 pm

Širon
Příspěvky: 339
Registrován: stř lis 03, 2010 7:26 pm
Bydliště: nedaleko Jihlavy

Příspěvek

Kruji to asi né .Na you tube najdeš fůru takovejch videí,takže reklamní asi né. Je fakt že zrovna tady to měl chlápek zmáknutý.No a to trefení na ten čep pantu je umění .ale jde o cvik. Je to na blbý straně ,no v zrcátku to budeš vidět líp než čubu a voje. Rozdíl výšek aut na pérech si doladíš že si přcouveš zacvakneš hadice a na podpěrách přizvedneš, No bude to vo tom že naložíš sebe kolegu a jedeš 200km,tam ti to složej a hotovo .Další fůra zase zítra. Pro ně to je asi tak jako když ty zapojuješ vlek nebo návěs. Nebo nasadíš řetězy. To chce taky cvik .Kdo to nedělal tak než to vychytá moří se s tím třeba dvě hodiny ,kdo to umí tak jen 10 minut i s vyfocením že jo. :D Jistý je že než bych se to naučil tak by to asi taky párkrát leželo v lese na vohlejch packách. :D
čtv bře 15, 2012 6:25 am

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Příspěvek

Kruji myslím že tady to zapřihal z pravé strany protože když vypřihal tak mu to vyšlo líp zrovna zleva ale v jiné situaci a obzvláš než se naučíš vypřiháš doprava a zapřiháš doleva rozhodně si myslím že se nemusíš otáčet celou soupravou a opravdu v zrcátku vidíš :lol: :lol: :lol:
čtv bře 15, 2012 3:22 pm

gonzales
Příspěvky: 1031
Registrován: pát úno 20, 2009 7:35 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tak dnes v milíkově padla za vlast tatra od less na krátké.... vyhořela mu celá kabina
čtv bře 15, 2012 6:37 pm

Uživatelský avatar
kesyl
Příspěvky: 166
Registrován: stř srp 18, 2010 4:20 pm
Bydliště: Třinec

Příspěvek

Taky jsem jí viděl jak jí odtahujou tak jsem patral, škoda ..
http://www.pozary.cz/clanek/53093-milio ... o-v-navsi/
čtv bře 15, 2012 7:11 pm

artur30
Příspěvky: 668
Registrován: čtv lis 26, 2009 8:38 pm
Bydliště: všade

Příspěvek

kurva pořád něco
to se pojištovna zase bude kroutit
čtv bře 15, 2012 7:15 pm

gonzales
Příspěvky: 1031
Registrován: pát úno 20, 2009 7:35 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

jj už stojí u nás na servise.... bude práce :DDDD
čtv bře 15, 2012 7:17 pm

Uživatelský avatar
klon
Příspěvky: 512
Registrován: stř čer 14, 2006 12:33 pm
Bydliště: Krkonoše

Příspěvek

Tak včera narychlo zachycení nejspíš poláci, nějak jsem nestíhal koukat, byl jsem rád že jsem je cvaknul..
Obrázek Obrázek
čtv bře 15, 2012 7:32 pm

kruji
Příspěvky: 2440
Registrován: sob pro 05, 2009 10:55 am
Bydliště: hodonin

Příspěvek

Dnes ráno frčím do lesa, a zrada. Oplocenka se poroučela na cestu.
Obrázek

Neměl jsem po ránu chuť na manuální práci, už jsem to chtěl přejet, ale na poslední chvíli jsem si uvědomil čím jsou ty plaňky pospojované. Otráveně jsem si zavázal boty, vystoupil, a mrkl se zblízka. Vzápetí jsem obrátil pohled vzhůru, a poděkoval Tomu nahoře, že mě vykopal z kabiny.
Obrázek Obrázek

Byly tam ještě další 2, ale myslím, že už 1. by mohl způsobit až 6 defektů. 5 minut práce, a cesta byla volná.
Obrázek
(Výměna předního kola a návštěva pneuservisu by zabrala jistě min. půl dne, a nevím jak by se šéf tvářil nad účtenkou za opravu šesti defektů jednou ranou?) :mad:
(Radku, víš kde to je?)
Lesu zmar!
čtv bře 15, 2012 8:41 pm

kruji
Příspěvky: 2440
Registrován: sob pro 05, 2009 10:55 am
Bydliště: hodonin

Příspěvek

Při nakládce 3. fůrky jsem si vzpomněl, že mi před časem volal dispečer, jestli nemám nějaké fotky kamiónu, že by si chtěl vyzdobit kancl. Nakládal jsem takovou zajímavou fůrku(48 M3), tak jsem mu to cvakl.
Obrázek Obrázek

A takto vypadají vagóny s tímto dřívím, radost chodit do práce
:lol:
Obrázek Obrázek

(Pozornější pozorovatelé si jistě všimnou stínu na posledním snímku. Autor fotek, vysoký a štíhlý!)
Lesu zmar!
čtv bře 15, 2012 9:08 pm

Popíno
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 30, 2009 9:56 pm
Bydliště: chrudim

Příspěvek

Na ten vlek by se ještě nějaký dřívko vešlo :lol: :lol:
Caterpillar-Man-Tatra-Takeuchi

http://honzapos.rajce.idnes.cz/ www.auta-bagry.cz
čtv bře 15, 2012 9:12 pm

kruji
Příspěvky: 2440
Registrován: sob pro 05, 2009 10:55 am
Bydliště: hodonin

Příspěvek

Už nebylo! Ale i kdyby bylo, víc nenakládám, aby nebyla 1. náprava přetížená. Normálně nakládám na předek míň, nechtěl jsem tam nechat dva drapáky. Ale byly situace, že se nakládalo doplna.
Obrázek Obrázek
Lesu zmar!
čtv bře 15, 2012 9:40 pm

Odpovědět

Zpět na „NÁSTAVBY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů