Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Hynek

Odpovědět
Radek.V
rychsip
Příspěvky: 220
Registrován: sob kvě 13, 2006 5:43 pm
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek

Petr píše:
rychsip píše:PETRe jeste teda k tomu ovladani leva slapka-vysuv a zasuv teleskopu 2 dily,prava slapka-otevreni,zavreni drapaku,leva packa-otoc ruky a druhy rameno nahoru a dolu,prava packa-otoc drapaku a prvni rameno nahoru a dolu.A jeste vedle sedacky tri packy na vysuv pacek.A na krabicce mam ovladani svetel,vyhrev sedacky :D ,starter,pridani otacek,a knoflik proti prevraceni.
tak to je uplne stejne ale musim zjistit ten knoflik na to prevraceni to mi nerekli delal jsem s tim 3x a ted uz mi to slo drobet lip ale furt v tom neni ten spravnej cit to rovnani kulatiny je horsi zvlast kdyz je to krivej buk atd. tak uvidime jak se zatahnu.
To bude v pohode jenom prvnich 14 dni si to budes tak nejak porad plest a po mesici ti to pak ani neprijde.Ten knoflik proti prevraceni mam vedle toho velkeho cervenyho a ten te dal nepusti s rukou kdyby bylo nejhur a mel by jsi spadnout na hubu tak s nim to odblokujes a musis ruku stahnout zpatky ale to ty znas.Jo a uz se tesim na ty fotky toho krasavce novyho taky bych to chtel zazit si jit pro novy auto :D
sob zář 09, 2006 12:24 pm

ned zář 10, 2006 2:05 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Petr píše:tak tady mam toho noveho krasavce
http.............
Ty jo pěkný a pěkně vysoký co musí z toho bejt super výhled

japa zatáčej ty malý kolečka na tom návěsu :?:
a co když chceš couvat to taky zatáčí :?:
ned zář 10, 2006 5:34 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

takovej návěs jsme měli v práci taky a kolegové si ho celkem chválili .. to je co za značku vleku / nástavby ?
ned zář 10, 2006 7:55 pm

Petr
Příspěvky: 1637
Registrován: sob srp 05, 2006 8:34 pm

Příspěvek

Olda píše:
Petr píše:tak tady mam toho noveho krasavce
http.............
Ty jo pěkný a pěkně vysoký co musí z toho bejt super výhled

japa zatáčej ty malý kolečka na tom návěsu :?:
a co když chceš couvat to taky zatáčí :?:
zataci to tak ze kdyz to seprahuji tak na konci tocny je takovy klin a od neho vedou torzni tyce k zadni naprave a od ni k te prvni je to dobre nemusim vubec nadjizdet kdyz couvam tak to taky zataci tak je to drobet jinaci nez s normalnim navesem-zataci to driv jinak na tom navesu nejsou maly kola.
ned zář 10, 2006 8:05 pm

Petr
Příspěvky: 1637
Registrován: sob srp 05, 2006 8:34 pm

Příspěvek

cuisine píše:takovej návěs jsme měli v práci taky a kolegové si ho celkem chválili .. to je co za značku vleku / nástavby ?
delali to ve slatinanech je to svan,tusim ze maj stranky-www.svan.cz
ned zář 10, 2006 8:08 pm

Radek.V
rychsip
Příspěvky: 220
Registrován: sob kvě 13, 2006 5:43 pm
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek

Jo Petre mas pekny novy auti tak hlavne at to slouzi jeste lip jak to stary.Koukam ze mas kabinu sluzkem to nekdy vyuzijes nebo mas tak hodnyho sefa ze ji objednal :) Kolik to ma koni,a mas tam na radici pace taky ten cudl misto spojky(parkrat jsem stim jel a moc se my to libi)
ned zář 10, 2006 9:05 pm

Petr
Příspěvky: 1637
Registrován: sob srp 05, 2006 8:34 pm

Příspěvek

rychsip píše:Jo Petre mas pekny novy auti tak hlavne at to slouzi jeste lip jak to stary.Koukam ze mas kabinu sluzkem to nekdy vyuzijes nebo mas tak hodnyho sefa ze ji objednal :) Kolik to ma koni,a mas tam na radici pace taky ten cudl misto spojky(parkrat jsem stim jel a moc se my to libi)
jo nekdy lehatko vyuziji ma to 480 koni a ten cudl tam je uz jsem to zkousel a je to dobre.
ned zář 10, 2006 9:13 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

jj znám máme od nich náš vlek.
já jsem taky se měl možnost s tga svézti ( i když myla poněkud menší) a na ten čudl jsem si rychle zvyknul a pa mi chyběl v osobáku :oops: :lol:
ned zář 10, 2006 9:16 pm

ned zář 17, 2006 10:33 am

jog!n
Příspěvky: 731
Registrován: sob bře 25, 2006 5:54 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Na přechodu pro chodce, drtí TATRA důchodce. Důchodce se vrtí, ale tatra drtí :D
http://kontejnery.ic.cz
ned zář 17, 2006 11:42 am

Uživatelský avatar
petersen
Příspěvky: 942
Registrován: stř bře 15, 2006 6:44 pm
Bydliště: praha

Příspěvek

jog!n píše:
No z těch fotek je vidět akorat ta noc :lol:
:lol: :think: :dance: :smich: :valetsesmihy:
náhodou ta tma je nádherná když se umí nafotit
:wave:
jen ta zelená světluška tam kazí dojem :lol:
ned zář 17, 2006 2:46 pm

Dr.Street
Příspěvky: 728
Registrován: pon bře 27, 2006 3:18 pm
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek

Tyhle jsme nafotil včera na hlaní Praha-Liberec
Obrázek Obrázek
TATRA a Liaz ................ 4ever
sob zář 23, 2006 6:40 am

Petr
Příspěvky: 1637
Registrován: sob srp 05, 2006 8:34 pm

Příspěvek

Dr.Street píše:Tyhle jsme nafotil včera na hlaní Praha-Liberec
Obrázek Obrázek
jo zlutou scanii znam kolega od pavlata a toho mana neznam ale takovych bez hr jezdi dost je to pro ne levnajsi kdyz ma nekdo jedno s hr a jedno bez my to mame taky tak a kdyz ho mam nakladat tak me to taky stve protoze kdyz je to v zime tak na tom stravis dve hodiny a jsi uplne zmrzlej.
sob zář 23, 2006 7:28 am

Dr.Street
Příspěvky: 728
Registrován: pon bře 27, 2006 3:18 pm
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek

Petře to mě právě zajímalo jak se nakladaj vím že bez HR jich jezdí hodně potkávám ještě zelenou Scanii a modryho Actrose. Mohl by jsi mi ještě vysvětlit jak to je jako levnější, proč ???? Díky.
TATRA a Liaz ................ 4ever
sob zář 23, 2006 7:41 am

Odpovědět

Zpět na „NÁSTAVBY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů