Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Hynek

Odpovědět
Bagr
Příspěvky: 2576
Registrován: stř bře 01, 2006 6:20 pm
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

A co to bude Man??
stř srp 30, 2006 10:01 pm

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Dobre mu tak, v lese mezi Tatrama nema svedsky lvice co delat...
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
stř srp 30, 2006 10:22 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

Samer-www.liaztrucks.com píše:
Dobre mu tak, v lese mezi Tatrama nema svedsky lvice co delat...
Trubko a to že ten řidič moh bej zraněnej tě nenapadlo? a kdyby to byla tatra tak to ty sloupky neudrží a řidič by už taky nemusel bejt :x
čtv srp 31, 2006 3:32 pm

Uživatelský avatar
petersen
Příspěvky: 942
Registrován: stř bře 15, 2006 6:44 pm
Bydliště: praha

Příspěvek

martin_100 píše:
Trubko a to že ten řidič moh bej zraněnej tě nenapadlo? a kdyby to byla tatra tak to ty sloupky neudrží a řidič by už taky nemusel bejt :x
ale tak se nečil zas tak velká pecka to nemohla bejt :lol: a věř že i Tatra se dokáže převrátit na bok tak aby jí neprasklo čelní okno :lol:
jo a ne že budeš mít Sámere poznámku na téma dvou dvanácettrojek které po mé jízdě šli rovnou na vrakoviště to je dávná minulost :D :D teda je pravdou že na té první co jsem ve vršovicích omotal kolem betonového sloupu nezůstaly rovný ani zadní vrata a sám se divým že jsem z toho vylezl :D předník oknem ani jedny dveře nešli otevřít :lol: :lol: :lol: :lol:
čtv srp 31, 2006 7:57 pm

Petr
Příspěvky: 1637
Registrován: sob srp 05, 2006 8:34 pm

Příspěvek

Bagr píše:A co to bude Man??
melo by to byt tga jeste jsem ho nevidel.
ned zář 03, 2006 10:30 am

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

pon zář 04, 2006 6:55 pm

Petr
Příspěvky: 1637
Registrován: sob srp 05, 2006 8:34 pm

Příspěvek

tak jsem vcera privezl toho noveho lesaka je to fakt pekne ale ta ruka ma uplne jine ovladani-vse opacne a prevracene,to co jsem nakladal pul hodiny tak ted nakladam dve je to strasny nezvyk-proste mi to nejde potrebuji to co jsem umel na stare nejak vymazat z hlavy aby se mi to nepletlo do te nove v nedeli to pujdu vyfotit tak sem neco poslu.
úte zář 05, 2006 7:16 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

během dovči nám nějakej střelec s lesákem udělal bum do vrat tak jsme je dneska rovnali :oops: :lol:
úte zář 05, 2006 7:21 pm

Petr
Příspěvky: 1637
Registrován: sob srp 05, 2006 8:34 pm

Příspěvek

rychsip-jake mas ovladani na te tvoji ruce a jak se ti s tim dela?
na te stare jsem mel 5 pacek a 1 slapku a ted mam 2 packy a 2 slapky a s tou novou se nemuzu nejak sladit ale delal jsem s tim prvni den.
úte zář 05, 2006 7:25 pm

Petr
Příspěvky: 1637
Registrován: sob srp 05, 2006 8:34 pm

Příspěvek

cuisine píše:během dovči nám nějakej střelec s lesákem udělal bum do vrat tak jsme je dneska rovnali :oops: :lol:
a nevis co to bylo za firmu?
úte zář 05, 2006 7:28 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

no to nevim, ano nevim s čím tam byl ... teda zase aby jste si nemysleli že byly total ko jen hlej sloupek ale i tak se ausa pěkně zapotila
úte zář 05, 2006 7:58 pm

Radek.V
rychsip
Příspěvky: 220
Registrován: sob kvě 13, 2006 5:43 pm
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek

Petr píše:rychsip-jake mas ovladani na te tvoji ruce a jak se ti s tim dela?
na te stare jsem mel 5 pacek a 1 slapku a ted mam 2 packy a 2 slapky a s tou novou se nemuzu nejak sladit ale delal jsem s tim prvni den.
Tak koukam ze uz mas to novy TGA asi.Ja mam taky 2 slapky a 2 packy a zvyknul jsem si docela brzy z Tatry ta mela 6 pacek a hlavne ten ta ruka je rychlejsi a ma chladic oleje v lete super.To mas ruku od Palfingeru (epsilon) nebo Longlift.
sob zář 09, 2006 9:31 am

Petr
Příspěvky: 1637
Registrován: sob srp 05, 2006 8:34 pm

Příspěvek

rychsip píše:
Petr píše:rychsip-jake mas ovladani na te tvoji ruce a jak se ti s tim dela?
na te stare jsem mel 5 pacek a 1 slapku a ted mam 2 packy a 2 slapky a s tou novou se nemuzu nejak sladit ale delal jsem s tim prvni den.
Tak koukam ze uz mas to novy TGA asi.Ja mam taky 2 slapky a 2 packy a zvyknul jsem si docela brzy z Tatry ta mela 6 pacek a hlavne ten ta ruka je rychlejsi a ma chladic oleje v lete super.To mas ruku od Palfingeru (epsilon) nebo Longlift.
ruka je rakouska penz jsou na ni uplne opacne pohyby nez jsme meli u te stare tak je to nezvyk a nejvic se mi plete otoc rotatoru a drapak protoze ten je na nohu a ja ho mel na ruku az to vyfotim tak to sem dam ale naves je paradni dvounapravovej a obe nataceci kam dostanes auto tam taky dostanes naves chladic je tam taky a ten uz jsem mel i na stary.
sob zář 09, 2006 9:55 am

Radek.V
rychsip
Příspěvky: 220
Registrován: sob kvě 13, 2006 5:43 pm
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek

PETRe jeste teda k tomu ovladani leva slapka-vysuv a zasuv teleskopu 2 dily,prava slapka-otevreni,zavreni drapaku,leva packa-otoc ruky a druhy rameno nahoru a dolu,prava packa-otoc drapaku a prvni rameno nahoru a dolu.A jeste vedle sedacky tri packy na vysuv pacek.A na krabicce mam ovladani svetel,vyhrev sedacky :D ,starter,pridani otacek,a knoflik proti prevraceni.
sob zář 09, 2006 9:57 am

Petr
Příspěvky: 1637
Registrován: sob srp 05, 2006 8:34 pm

Příspěvek

rychsip píše:PETRe jeste teda k tomu ovladani leva slapka-vysuv a zasuv teleskopu 2 dily,prava slapka-otevreni,zavreni drapaku,leva packa-otoc ruky a druhy rameno nahoru a dolu,prava packa-otoc drapaku a prvni rameno nahoru a dolu.A jeste vedle sedacky tri packy na vysuv pacek.A na krabicce mam ovladani svetel,vyhrev sedacky :D ,starter,pridani otacek,a knoflik proti prevraceni.
tak to je uplne stejne ale musim zjistit ten knoflik na to prevraceni to mi nerekli delal jsem s tim 3x a ted uz mi to slo drobet lip ale furt v tom neni ten spravnej cit to rovnani kulatiny je horsi zvlast kdyz je to krivej buk atd. tak uvidime jak se zatahnu.
sob zář 09, 2006 12:04 pm

Odpovědět

Zpět na „NÁSTAVBY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů