Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Hynek

Safky
Příspěvky: 3310
Registrován: čtv čer 10, 2010 8:33 pm
Bydliště: ????
Kontaktovat uživatele:

Speciální nástavba USA

Příspěvek

Nevíte někdo na co je tato nástavba, nemůžu k tomu nic najít.

Obrázek Obrázek Obrázek
Tatra + MAN = Superstroj!
sob bře 19, 2011 7:04 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

vcuchovno
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob bře 19, 2011 7:35 pm

Safky
Příspěvky: 3310
Registrován: čtv čer 10, 2010 8:33 pm
Bydliště: ????
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No na fekální cisternu mi to moc nevypadá - chybí ventily, hadice, fekální cisterna má otvírací víko vzadu, tady taky není. Nejvíc mi vrtá ten obrovský dieselagregát za kabinou?
Tatra + MAN = Superstroj!
sob bře 19, 2011 8:24 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

to že to nejde vidět neznamená že to tam nemá.ano oni to tak prostě mají s těmy agragáty,už jsem viděl cisternu na kaly s agregátem ve kterém si chodil :lol:
pochopitelně se mohu mílit ali nic jiného mě nenapadá
a jak tak koukám ten zelený má nějaké sací potrubí pod agregátem
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob bře 19, 2011 8:31 pm

Uživatelský avatar
petersen
Příspěvky: 942
Registrován: stř bře 15, 2006 6:44 pm
Bydliště: praha

Příspěvek

obdoba "Sacího bagru" :wink:
ned bře 20, 2011 11:21 am

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Příspěvek

Sací bagr by měl spíš cisternu na nasátý materiál,tohle má korbu s plachtou,viděl bych to spíše na dopravník něčeho sypkeho suchého,např.slévárenský písek,obilí,hnojiva apod. které vytlačuje nebo nasává do velké výšky, z velké hloubky...mohlo by to být,ale klidně 100 jiných zařízení :wink:
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
ned bře 20, 2011 8:58 pm

Uživatelský avatar
petersen
Příspěvky: 942
Registrován: stř bře 15, 2006 6:44 pm
Bydliště: praha

Příspěvek

sací bagr ne vždy musí být zrovna cisterna .... :wink:
navíc já napsal obdoba sacího bagru .... to znamená že vlastní silou za pomoci hadice dokáže vozidlo nasát na ložnou plochu obilniny či jiný sypký materiál .....
Bag-Bulk Combo ...

Jinak například podtlakový nakladač Centurion 150-3210 na podvozku Tatra 815 8x8 ( lidově zvaný sací bagr ) má nebo měl ... možná už je ve šrotu ( rok výroby cca 1991 a používaný na slovensku ) také hranatou nástavbu žádnou cisternu ... :wink:
pon bře 21, 2011 9:13 am

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Příspěvek

Tak sem zase chytřejší,já sem viděl vždy s cisternou... :wink: :wink:
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
pon bře 21, 2011 7:44 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

v tom by v US nikdo obilovyny nevozil,prostě je to vcuclejno a basta :lol: nasávaní to má za kabinou,a když vezmu ten agregát obrovskej tak jedině na to.když si vezmete jaké mají v US zahrady a tak,tak ten vcuc potřebuje pořádný výkon aby to utáhl na těch 100 metrů :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát bře 25, 2011 3:39 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

dnes ráno se vzbudím u jednoho nádraží a vedle mě zaparková nějaká extra nástavba.tak to okukuji rozespalým okem co mě to připomíná.
při prvním pohledu mě zaujal obrovský agregár který snad zabral půl nástavby,pak neuvěřitelné množství technologie.a tak mě napadlo když na to koukám a defakto to je nádoba která se zakrývá plachtou.nemůže to být něco na asfalt?či pro krmivo (desinfekci) do stájí??
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
čtv bře 31, 2011 9:04 pm

cestovatel110
Příspěvky: 445
Registrován: ned úno 14, 2010 7:06 am
Bydliště: Mělnicko

Příspěvek

Nejspíš vysokotlaký čistič kanálů,nebo něco jako vodní vrták-to funguje i u nás za těžký love.Hadice s tryskou obrovskym tlakem provrtá díru za provozu třeba pod silnicí,když je třeba protáhnout např. kabel.V předu nad agregátem je vidět buben s hadicí,vzadu roletama zakrytý vnitřek nejspíš k navijáku a ventilům.
pát dub 01, 2011 1:55 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

ty vrtáky a tak ti sebou tahají maximálně trochu vody a nějakou trubku ale hlavně toho malého saáčka co jim to pak vrtá.čistič kanálu jak ho známe musí mít pojezd na ježka a ten není zrovna malý a tady ho nikde nevidím.
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
ned dub 03, 2011 7:49 pm

Uživatelský avatar
petersen
Příspěvky: 942
Registrován: stř bře 15, 2006 6:44 pm
Bydliště: praha

Příspěvek

Roadtrain .. ten nápad s tou fekální cisternou určitě nemyslíš vážně ?
úte dub 05, 2011 12:22 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

a já někdy něco myslel vážně??
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
čtv dub 07, 2011 5:53 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

tak už vím na co to je je to na štěrk který se mrská na asfalt s tím že tam i dáš ten asfaltík u toho zeleného jdou vidět ovládací prvky u zadku.
něco podobného jsem ted viděl u Brna a i dokonce to mělo podobnou korbu ( nástavbu )
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob dub 30, 2011 2:42 pm

Odpovědět

Zpět na „NÁSTAVBY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů