Moderátoři: Olda, martin_100, cuisine, Hynek

Odpovědět
PtrialM

Re: Mohelnice - ExtremTruckTrial

Příspěvek

TT MILOVICE 2017
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
pon dub 10, 2017 8:44 pm

Mechoš

Příspěvek

Zdravím, pokud by měl někdo zájem o 2 volné vstupenky na neděli tak mi napište SZ. Samozřejmě zadarmo, místo předání v neděli ráno v Orlové. Byl jsem dneska a bylo fajně.
sob kvě 20, 2017 8:45 pm

Vojta246

Příspěvek

Tak jsem se byl o víkendu podívat v Mohelnici. Výkony posádek pěkné i když vhledem k celkem suchému povrchu nic extra zajímavého a nezvladatelného :) Co mě velmi příjemně překvapilo byl Michal Jansa s pancéřovou osmikolou. Jel krásně dravě ale zároveň s hlavou tak jak vždy jezdil :) Také některé jiné osmikoly změnily majitele a i mladí kluci s bílo červenou "ábíčkovou" Tatrou jeli hezky :). S1,S2 jsem nestíhal. Ventry jely klasicky "šlapačkově" ale hezky. S4 je spíš takovým tahákem na lidi. Každý jede svůj stejný styl. Dobře se na to dívá ale po třetím závodě už to nebaví.

Ovšem co mě odradilo bylo opravdu přelidněno což v Mohelnici bývá vždy ale teď mi přišlo nějak extrémně a docela neochota lidí v zájmu aby si na svůj mobil mohli nahrát asi uplně vše stáli všude jen ne tam kde by měli. Pořadatelé se snažili ale někteří doslova bezmozci se hádali kde mají stát když auta nebyla schopna se naštelovat ani do vjezdové brány a museli tupě stát u pásky aby je náhodou někdo nepředběhl. Kdo byl tak například u sekce číslo 5 nájezd Zlobra nebo Antonína. :roll: A o stání pod úrovní aut atd ani nemluvím. Asi jsou všichni atleti v případu pádu vozu. Docela bych se nedivil kdyby se začalo páskovat nadvakrát. Jednou vyznačená sekce a pak pásky pro lidi :|

Byl jsem v mohelnici asi 12x ale příští rok určitě ne. Kunštát, Jihlava a jiné místa jsou daleko zajímavější a v případě Kunštátu pokaždé se měnící pískovny je to super.
ned kvě 21, 2017 9:52 pm

Mechoš

Příspěvek

Vojta246 přelidněno bych vzhledem k počasí neřekl. Byli jsme pouze v sobotu a podle mě, v minulých ročnících bylo lidí více. Některým lidem by nepomohl ani drátěný plot - já si zaplatil já chci vidět. Nájezd Zlobra a obhození fotografa nemělo chybu. Letos je to poprvé co nemám červený krk :D .
V loni jsme byl poprvé v Kunštátu a měl jsem trochu obavy co do počtu posádek tak i pískovny jak to bude vypadat, ale byl jsem mile překvapen. Počet posádek nebyl nejvyšší, ale všude se dalo dostat a nemusel jsem se nikde mačkat. Takže 12. - 13. 8. už mám poznačené v kalendáři.
pon kvě 22, 2017 7:31 pm

Vojta246

Příspěvek

Přesně tak Kunštát daleko lepší. Můžeš se hýbat volně mezi sekcemi a zároveň si nahoru na hranu dát židličku a vidíš vše. Navíc měnící se terén je vždy zajímavější než takřka stejná Mohelnice až na pár kopů bagrem což chápu protože tu trať nemůžou přebagrovat jak by se zachtělo.

Jo nájezd do bláta byl super ale to co se dělo nahoře u vjedové brány mi přišlo jak kdyby se rozdávali "Masaryci" zadarmo.. :? :roll: Celkově mi přijde že lidi myslí jen na to co nejvíc vidět ale přeci jen nikdy není vše na 100%. Může to přestat brzdit, jít na boudu, cokoliv a lidi to nějak ignorují.
Sám dělám na rally v ČR a SK předjezdce a někdy opravdu nevím co se těm lidem honí v hlavě že chtějí stát v tečně zatáčky nebo křižovatky aby je přesně trefilo auto, ohrazují se když je vyhazuju zpod úrovně a jiných míst. Až škoda mluvit...To už na Slovensku jsou diváci lepší ve smyslu ochotnější a uvědomělejší.

Trošku se obávám že až se stane něco špatného na trialu bude tomu razantní útlum. :?
pon kvě 22, 2017 8:35 pm

filip 90
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jsem na youtube koukal, že posádka Vaněk, Hanzík, Profous nějak drasticky změnila jízdní styl. :lol: :lol: Ti snad za celou kariéru nedali plný plyn... A ono to kočíroval Michal Jansa. A ještě koukám, že vyhrál, což mu strašně přeju, že trochu rozbouřil vody. Výkony některých posádek v S5 jsou vskutku katastrofální, občas mi připadá jak kdyby v té 813 seděli prvně a nebo už tu sekci radši měli za sebou a nemuseli někde přidat plyn nebo nedej bože hrabat.

Jinak Daniel Stiblík asi dosáhl historického okamžiku vítězstvím v závodu do vrchu. Nepamatuji, že by se někdy někomu dostaly přední kola až na hranu kopce. Ovšem vzhledem k parametrům jeho vozu by to byla docela ostuda kdyby se tak nestalo. :wink:
Filip Nikl
pon kvě 22, 2017 10:38 pm

Timy

Příspěvek

V roce 1998 se údajně Vonšovský s Liazem AWS vyškrábal až úplně nahoru. Kdyby byl zájem, dohledám článek z dotyčného Truckeru, kde to bylo psáno.
!LIAZ 4life!
úte kvě 23, 2017 7:59 am

filip 90
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Njn, tak tak daleko moje paměť nesahá. :lol: Ale v historii MČR, která se píše vlastně od roku 1999, to asi bude nejvýš.
Samozřejmě je to spíše o účasti. Pokud by to zkusili s dakarským speciálem (ať už Buggyra nebo teď Bonver Jamal), který tam mívá pravidelně exibici, tak nahoru vystřelí jako nic.
Filip Nikl
úte kvě 23, 2017 12:22 pm

Mikki

Příspěvek

Pozeral som pár videí s Jansom s Profousovou 813 a pripomenul som si staré časy TT v S5 (Svoboda/Drahokoupil/Korytář). Keby dostal do ruky Stehlíkovu 815 tak by to bolo zase niekde inde. Nieže by Stehlík nebol šikovný, ale stále mu chýbajú skúsenosti a viacej drzosti. Tá jeho 815 sa už približuje strojom z DTTM a ukazuje ako by to mohlo byť do budúcnosti. Otázka času kedy sa niekto ukáže s Terrnom 6x6/8x8, resp. Jamalom...
Točivý moment náš každodenný daj nám dnes, ako na diaľnici tak aj v teréne...
pon kvě 29, 2017 10:09 am

Vojta246

Příspěvek

Mikki: Jenže Stiblíkova Tatra moc co do série nezapadá a jezdit v prototypech a poměřovat se spolu s těma speciálama které jezdí DTTM to by bylo asi bez šance. Už tak se divím že jezdí v S5 ale jak řekli kluci výše. Jezdit v prototypech jezdil by si sám pro sebe. Ale na druhou stranu jde vidět že auto není vše. Michal Jansa jel moc pěkně dravě a zároveň čistě na branky a vyhrál a jel s běžným autem.
Terrno nebo Jamal si myslím že budou ještě na delší dobu drahé auta než aby se s nimi jezdil trial.
pon kvě 29, 2017 4:30 pm

Odpovědět

Zpět na „TRUCKTRIAL“