Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rickr
Příspěvky: 218
Registrován: stř srp 15, 2007 9:42 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Tak sobota to určitě jistí i kdyby padaly trakaře - jako že mají :evil:
Co jsem viděl v diskusích jinde, tak stavěl Jarda Klinkáček, na toho jsem docela zvědavý. Loni bylo S4 docela málo a Jarda jezdíval předloni s 813 6x6...
Zahrabal se sám, ven ho tahají dva.
úte dub 14, 2009 3:32 pm

filip 90
Příspěvky: 6367
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No Jarda pravděpodobně nepojede :( . Loni moc nejezdil protože v Milovicích rozlámal reduktor tak začali stavět novou. No a letos měli novou skoro dodělanou ale když jí jeli projet tak se jim rozsypal sestup. :( Takže Milovice asi nestihnou uvidíme.
úte dub 14, 2009 5:40 pm

Uživatelský avatar
Rickr
Příspěvky: 218
Registrován: stř srp 15, 2007 9:42 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

A sakra, tak to jsou špatné zprávy :(
A nemáš náhodou zprávy jak to bude v S4 vypadat? Zachytlil jsem, že Psycho už taky jezdit nebude, tak zbývá snad Staněk s Tatrou S3, doufejme že Cannoner zprovozní lépe Urala, než se jim vedlo loni...a co dál?
Zahrabal se sám, ven ho tahají dva.
stř dub 15, 2009 1:56 pm

filip 90
Příspěvky: 6367
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No další bohužel nevim. Psycho asi jezdit nebude, protože minulej rok v Chříči to nějak nedopadlo dobře (utavená spojka, rvačka) a nikdo o tom radši moc nemluví. No takže zbejvá Staněk nebo Vrbickej jestli přijede. Ale Staněk se o to hrozně bojí sice jezdí dobře na body ale občas by nějakou srandu udělat moh když je třeba po závodě. Takže to vypadá že S4 budou letos chudý (teda aspoň v Miloviciích). :(
stř dub 15, 2009 7:10 pm

filip 90
Příspěvky: 6367
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ale tak zas třeba taková Jansovic LÍZA taky nevypadá špatně a umí pěkně zakrosit a Rudolf Korytář generálkoval Tatru. Má tam nově 2 turba a další opravy a úpravy na celym autě takže to taky bude pěkný nářadí. No a možná přijede někdo novej jako loni Psycho.
stř dub 15, 2009 7:14 pm

riko
Příspěvky: 936
Registrován: sob dub 15, 2006 10:49 am
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek

zdar,tak bude někdo v Milovicích?já tam mám vézt nějaké stroje,ale mám taky nějakou práci doma,tak nevím jestli tam nemám nechat jet jenom kolegu
stř dub 15, 2009 9:21 pm

Uživatelský avatar
Rickr
Příspěvky: 218
Registrován: stř srp 15, 2007 9:42 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Filip90 souhlas, Jansovic Líza je dobrá, loni v Chříči mě oslovila i Líza číslo 328 (já jí říkám Třtická, podle reklamy JZD Třtice :D ) - ostatně moje fotky jsou v loňských zprávách. Každopádně v sobotu uvidím, jedu určitě. Pokud by se chtěl nějaký pražák přidat, jedu na 10 do Milovic a po skončení v sobotu večer zpět.
Zahrabal se sám, ven ho tahají dva.
čtv dub 16, 2009 2:44 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jedu se tam taky juknout, doufám že to s tím počasím bude snesitelný..
.. pláštěnku si beru a věci, boty na převlečení taky ..zasviněnej jako prase už jsem jednou jel, to už vážně nemusím :lol:
pát dub 17, 2009 11:01 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

hezký to bylo...vlažný nudle za 70 to trochu pokazili a tý vrtulníci nad hlavama se mi taky moc nezamlouvali :roll:
ale jinak pěkný a cestou domů následná prohlídkojížďka po milovickým letišti byla taky čuprsupr...
vidět to tam tak za chodu s migáčema za totáče to by bylo snový...


a že už vím co si asi postavím za liazku z MS....žluto modrá je pěkná kombinace :thumbud:
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek

ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek

ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázek


ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek Obrázek
sob dub 18, 2009 10:13 pm

filip 90
Příspěvky: 6367
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No tak a je to za náma. :D No tak moje zážitky z neděle jsou celkem zajímavý. Abych to shrnul. S3: Stála kvalita, celkem akční jízdy. Krásná flotila V3Sek, co s nima řidiči dělaj je nádhera, jedna za všechny modro - bílá 320 s turbomotorem to byl koncert! Jinak docela palbu jel Michal Jansa s LIAZkou. Nově předělaná, konečně funguje, výkonnej motor, super zvuk, pěkná podívaná. S4: Asi nejatraktivnější kategorie ale bohužel bylo málo posádek. Chyběli hlavní šoumeni PSYCHO Eda a Jarda Klinkáček. Jinak asi nejvýraznější jsou Tatry 815. Maj velkej výkon a co nejde tak prostě urvou silou což je rachot. Bohužel Adam Staněk se moc nepředvádí (klidně by moh techniku na to má) a PSYCHO Eda nejel takže roli šoumena statečně držel Pavel Vrbický. Nejdřív několika průjezdy baheního brodu a pak když si vytvořil vlastní sekci a strhnul na sebe skoro veškerou pozornost. No a kluci s Uralem se taky drželi statečně ale prostě na Tatry nemaj (je to jen muj osobní pocit a připouštím že někomu se to muže zdát jinak). S5: Tady rozhodně sklamání. Připadá mi že tato kategorie je víc a víc nudnější. Nevim čim to je jestli přílivem spousty novejch nezkušenejch lidí nebo novou technikou (LIAZky Tatra 815) který svejma schopnostma 813 překonávaj. Ale prostě mi přišlo že kromě Svobody tam nkdo nic moc nepředved. Situace kdy posádka vjede do sekce tam 5 minut poskakuje na místě neprojede ani jednu branku a pak to vzdá nebo zajede do bláta a tam se hrabe na volnoběh až se zahrabe (přitom je jasný že kdyby se rozjel a vohulil to tak to projede) jsou fakt nudný. Bohužel jich vídám víc a víc a je to škoda. Celkem vzato i přes nepřítomnost některejch výraznějších posádek to byla povedená akce.
ned dub 19, 2009 9:52 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Přidávám taky fotky z dneška..zvláště orientováno na Michala Jansu, že ;-)

http://www.liaz.cz/trucktrial_milovice_2009_galerie.php

A jeho průjezd brodem:
http://www.liaz.cz/video.php (až dole ).

Oldo....hele, v sobotu to bylo nějak moc čistý to auto:-D
ned dub 19, 2009 11:02 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

protože všecko bláto skončilo na nás co sme stáli u výjezdu ze sekce..... :lol:
pon dub 20, 2009 12:32 pm

PejaTruck
Příspěvky: 88
Registrován: ned říj 15, 2006 8:02 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ahoj zase po dlouhe dobe. Par fotek ze soboty v Milovicich najdete na http://pejatruck.qsh.cz v sekci galerie
pon dub 20, 2009 4:54 pm

jarda
Příspěvky: 215
Registrován: úte bře 28, 2006 7:24 pm

Milovice 2009

Příspěvek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
stř dub 22, 2009 8:02 pm

olinek1
Příspěvky: 22
Registrován: ned říj 14, 2007 3:09 pm

Truck trial

Příspěvek

Nazdar hosi,tak truck trial se pojede u nas v Ostrave 13-14 cervna 2009 vice na http://www.extremtrucktrial.cz/cze/media.html nebo v casopisu TRUCKER 5/09
pon dub 27, 2009 7:03 pm

Odpovědět

Zpět na „TRUCKTRIAL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů