Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine

Odpovědět
martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

zvláštní zábava

Příspěvek

Obrázek
Vís fotek je na kamarádovo webu http://slama.czechian.net/
sob bře 04, 2006 7:28 pm

Martin-Happy
Příspěvky: 1506
Registrován: stř bře 01, 2006 10:48 am
Bydliště: Starý Plzenec-Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Proč zvláštní???Náhodou docela prima
sob bře 04, 2006 7:35 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

Martin-Happy píše:Proč zvláštní???Náhodou docela prima
To neřeš jen mi vadilo že tu nic není a nenapadlo mě jak to nadepsat :wink:
Jenže pro "normální" lidi je zvláštní když někdo udělá kotrmelec s náklaďákem a ještě se tomu směje :lol:
Ale třeba nám co se o to malinko zajímáme to zvláštní nepřijde.Musíš to brát z několika úhlů pohledu. :shock:
sob bře 04, 2006 7:54 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tady je výbornej článek od jednoho mechanika z trucktrialu :lol: :lol:

http://wp.wpublisher.cz/motormix/print. ... de9ae41844
sob bře 04, 2006 7:55 pm

Martin-Happy
Příspěvky: 1506
Registrován: stř bře 01, 2006 10:48 am
Bydliště: Starý Plzenec-Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tak já byl v Chříči,a mam pár fotek,kdyby někdo chtěl....
sob bře 04, 2006 8:58 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Martin-Happy píše:tak já byl v Chříči,a mam pár fotek,kdyby někdo chtěl....
Tak tos musel okoknout i našeho Dakara, co? Byli jsme tam i díky Karlovi Voráčkovi, co jezdí na Liazu. Bylo to zajímavý, postavit ty dvě auta vedle sebe. A přitom začátky trucktrialu se jezdívaly právě s dakarskýma autama.
sob bře 04, 2006 9:31 pm

Martin-Happy
Příspěvky: 1506
Registrován: stř bře 01, 2006 10:48 am
Bydliště: Starý Plzenec-Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

david píše:
Martin-Happy píše:tak já byl v Chříči,a mam pár fotek,kdyby někdo chtěl....
Tak tos musel okoknout i našeho Dakara, co? Byli jsme tam i díky Karlovi Voráčkovi, co jezdí na Liazu. Bylo to zajímavý, postavit ty dvě auta vedle sebe. A přitom začátky trucktrialu se jezdívaly právě s dakarskýma autama.
Bohužel neviděl,byli sme tam akorát hoďku.A tu LIAZku sem ani neviděl.Ale tenkrát sem se ještě tolik na netu,a v autech nevyznal,takže sem o tom neviděl.
sob bře 04, 2006 9:36 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

Já byl v Chříči před dvouma třema? rokama.
No prostě jak tam ta 813 shodila strom do diváků a zůstal po tim kluk. :cry:
Nejdřív do tý stráně padnul jeden strom do místa gde sme s kamarádem stáli.A není to moc příjemný gdyž utíkáte v chaosu a za sebou slyšíte praskání padajícího kmenu.To v úprku jen čekáte jestli už an zádech ucítíte tu tíhu :evil: :evil: :evil: Fakt humus :!: Ale gdyž sme zdárně zdrhli tak sme šli na druhou stranu rokle kde stromy nebyly.Jenže pak tam na tu předchozí stáň padlo ještě pár stromů ale lidi tam přesto zůstávali !
A ten poslední strom akor pad do lidí a na toho kluka :cry:
Koukal sem tam jak běží, najednou zakop a akorát se stih kouknout na ten strom a ten pad přímo na něj.To je kurevsky ošklivej pocit to vidět :evil: :evil: :evil: No a pak tam zavlád dost chaoz ze strany pořadatelů.Vrtulník tam byl asi do 10min.Pak sme rychle odjeli....shodli sme se na tom že se nejedem koukat na jatka ale na náklaďáky. :!:

Prej měl ten kluk přeraženou pánev nebo co ale po nějakym čase by snad v poho.

Sory ten vulgarismus nejde nahradit :wink:
sob bře 04, 2006 11:25 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

To je chyba pořadatelů,měli by pořádně vyhradit prostor pro diváky.
Přece to nedělaj poprví ,tak by měli vědět kde jsou nebezpečný místa.
Nehledě jak píšeš, že těch stromu tam spadlo víc, tak to hned měli po tom prvnim stromu nějak vymezit aby tam už nikdo nemohl.
sob bře 04, 2006 11:33 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Já to vidím možná trochu jinak. Bez debaty to není pěkný pocit utíkat padajícímu stromu....a tomu zraněnýmu klukovi to samozřejmě nepřeju.

Ale...pokud na mě někdy spadne strom nebo auto, bude to chyba moje. Co jsem navštívil plácnu 5 závodů, tak častokrát jsem od pořadatelů slyšel kam si nemám stoupat a hlavně a že je to vše na mé nebezpečí.

Takže pokud mě něco přejede na trucktrialu, je to chyba moje, napište mi to na náhrobek.
sob bře 04, 2006 11:41 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

Jo kdy? píšu první strom šel na nás a tak sme se přesunuli ale ani po dalších pokácených tam nikoho v reflexní vestě nenapadlo to vyklidit....prostě paka. :x
sob bře 04, 2006 11:43 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

david píše:Já to vidím možná trochu jinak. Bez debaty to není pěkný pocit utíkat padajícímu stromu....a tomu zraněnýmu klukovi to samozřejmě nepřeju.

Ale...pokud na mě někdy spadne strom nebo auto, bude to chyba moje. Co jsem navštívil plácnu 5 závodů, tak častokrát jsem od pořadatelů slyšel kam si nemám stoupat a hlavně a že je to vše na mé nebezpečí.

Takže pokud mě něco přejede na trucktrialu, je to chyba moje, napište mi to na náhrobek.
Jak moje chyba?
Já se du podívat na akci kterou někdo pořádá a ten někdo by měl kromě hajzlíků zajistit i bezpečnost okolo tratě né?
sob bře 04, 2006 11:46 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

Davide sory ale musim ti oponovat.
Tam kam padaly ty stromy diváky nahnali pořadatelé s tim že tam je hezkej výhled a dost místa :x Ale samo je malinko chyba i v lidech že neodešli po pádu 1 nebo 2 stromů.....ale taky pořadatelé se o jejich odchod měli přičinit :idea:
sob bře 04, 2006 11:51 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Budu mluvit o sobě ...a ne o momentech, u kterých jsem nebyl, viz ten strom v Chříči.

A? se mi stane cokoliv, na trucktrialu,na rally,...apod., vše beru na svý nebezpečí. Pokud stojím blbě, je to holt moje blbost. A nebo smůla. A to nějakej pořadatel sotva ovlivní.
ned bře 05, 2006 2:48 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

david píše:Budu mluvit o sobě ...a ne o momentech, u kterých jsem nebyl, viz ten strom v Chříči.

A? se mi stane cokoliv, na trucktrialu,na rally,...apod., vše beru na svý nebezpečí. Pokud stojím blbě, je to holt moje blbost. A nebo smůla. A to nějakej pořadatel sotva ovlivní.
Jo v tutom máš recht ale některym lidem to prostě nedochází a tak by jim měli prořadatelé učinit jasno ....od toho tam sou :wink:
ned bře 05, 2006 2:58 pm

Odpovědět

Zpět na „TRUCKTRIAL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti