Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
xtomos
Příspěvky: 1609
Registrován: čtv led 01, 2015 4:15 pm
Bydliště: Praha

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Nějak na to slovo mentor začínám bejt úplně alergický. :roll:
Opravdu by si tak Koloc měl říkat? :doh:
Mentor je obvykle zkušenější či starší člověk, který se stará o mladšího a méně zkušeného svěřence (mentee), je mu oporou i rádcem, pomáhá mu lépe poznat sebe sama, svůj potenciál a své schopnosti.
Mentor se snaží svým chováním dát dobrý příklad, respektuje názory svých klientů, aktivně naslouchá, drží slovo, je důsledný a chápavý. Poskytuje podporu, vedení a objektivní pohled na to, jak a kam se může klient vyvíjet a čeho může dosáhnout ve svém přirozeném prostředí.
Tomáš Ďurčo
pát dub 03, 2020 8:59 am

Tod2
Příspěvky: 1230
Registrován: čtv led 08, 2009 3:22 pm
Bydliště: Kroměříž

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

zní to líp než diktátor...
pát dub 03, 2020 9:14 am

Uživatelský avatar
jsafra
Příspěvky: 732
Registrován: úte pro 01, 2009 12:11 am
Bydliště: Pardubice

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

To jsem na tu spolupráci s Kopřivnicí a holdingem opravdu zvědav...
Doufám, že jsem jen pesimista a že to nepůjde do prkvančic :think:
pát dub 03, 2020 9:37 am

xtomos
Příspěvky: 1609
Registrován: čtv led 01, 2015 4:15 pm
Bydliště: Praha

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Otázka kdo si to teď pronajme, jestli nebyly prachy od pronájemců před tím, tak teď to bude ještě horší.
Tomáš Ďurčo
pát dub 03, 2020 9:51 am

ateliersk
Příspěvky: 329
Registrován: stř led 05, 2011 8:28 am
Bydliště: Kutná Hora

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

No, on ted uz "mentor" Buggyry neni, on ji uz plne vlastni (ovlada) . Tak si rikal dokud tam mel vyznamny vliv, ale ne 100% .
pát dub 03, 2020 11:43 am

Venca R
Příspěvky: 1976
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Takže pokud jsem to pochopil dobře, koupím-li si tatru s kotoučema do JZD, buggyra se tím pádem stane značkou expandující i do zemědělství?
pát dub 03, 2020 5:43 pm

xtomos
Příspěvky: 1609
Registrován: čtv led 01, 2015 4:15 pm
Bydliště: Praha

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Rozhovor s Alešem nejen o dalších plánech, ale taky o covidu na Dakaru 2020.
https://www.sport.cz/moto/rallye/clanek ... akaru.html
Tomáš Ďurčo
ned dub 05, 2020 9:51 am

Dalby
Příspěvky: 668
Registrován: čtv led 21, 2016 7:57 pm
Bydliště: Praha

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Alda profesionál, co se týče koronaviru a ne jako amateři z Buggyry a mentorovo brečení, jak kvůli viru neměli na lepší výsledky...
ned dub 05, 2020 5:17 pm

Uživatelský avatar
jsafra
Příspěvky: 732
Registrován: úte pro 01, 2009 12:11 am
Bydliště: Pardubice

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Dobrý rozhovor od AL
ned dub 05, 2020 7:20 pm

ateliersk
Příspěvky: 329
Registrován: stř led 05, 2011 8:28 am
Bydliště: Kutná Hora

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

No, Alex :mrgreen: bejval za mlada taky pekne namachrovanej, ale ted uz je Ales :D vyzraly, sypaticky mlady muz :clap:
pon dub 06, 2020 6:26 am

xtomos
Příspěvky: 1609
Registrován: čtv led 01, 2015 4:15 pm
Bydliště: Praha

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

To sice bejval, ale že by mentor byl nějakej nevyzrálej mladík se fakt říct nedá. :lol:
Tomáš Ďurčo
pon dub 06, 2020 8:36 am

laik
Příspěvky: 2575
Registrován: čtv říj 04, 2012 2:30 pm
Bydliště: Zeměkoule

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Aleš prokázal profesionalitu.

Jinak si všichni vzpomeňme, že blbě během závodů sktutečně bejvá kde komu. Alešovi, Valtrovi, Tomáškovi, Macíkovi.
pon dub 06, 2020 8:40 am

Uživatelský avatar
zemi8
Příspěvky: 1258
Registrován: ned led 05, 2014 8:50 pm
Bydliště: Vlašim

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Ano, Aleš Loprais se strasne zmenil k lepsimu a je videt, ze to ma v hlave srovnane.
pon dub 06, 2020 1:51 pm

DEEREman
Příspěvky: 167
Registrován: ned led 01, 2017 10:02 pm
Bydliště: Kde se dá!

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Škoda, že se tady Aleš ztratil jako pára nad hrncem. :( Bylo by super kdyby se tady zase ukázal. :)
úte dub 07, 2020 10:22 pm

mirou
Příspěvky: 1507
Registrován: pát pro 16, 2011 11:49 am
Bydliště: Strakonice

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Z FB Aleše:

https://www.facebook.com/pg/AlesLoprais ... e_internal

Dakar 2013 - velmi zvláštní rok a náš neuvěřitelný - úžasný stroj s názvem Princezna 👸🏻. Po sešrotovaném Jamalu z ročníku 2012 to byla právě ona, která byla povolána opět na scénu... začíná éra červeného InstaForex Loprais Teamu.

DKR 2013
Z průběžného vedení v souťěži jsme zažili hořký pád z čela souťěže z důvodu poruchy odpojovače baterie jsme klesli na 6. místo. Obrovská smůla, protože ten rok jsme si to fakt zasloužili. Celý tým makal neuvěřitelně a vítězství bylo blízko a to paradoxně s kamionem, kterého již několik soupeřů před startem neprávem odsuzovalo do pole poražených.
Princezna zajela úctyhodný dostih 👌

PS: v době, kdy jsme byli s Princeznou v průběžném pořadí na 1. místě za mnou přišel tehdejší francouzský komisař kategorie kamionů Fabien Calvet a sdělil mi následující:
MOC SE NERADUJ - TVŮJ KAMION KOUŘÍ!

Že v té době kouřily všechny dakarské kamiony obvzlášť ve vysokých jihoamerických nadmořských výškách je věc druhá. Vzkaz zněl jasně. Pamatuji si to jako dnes .... zrovna jsem ležel na masérském lehátku u mého fyzioterapeuta po náročné etapě, když mi to bylo francouzskou angličtinou sděleno.
Sednul jsem si a sdělil klidným hlasem následující: 8mi válcový motor DEUTZ, který tepe v mojí Princezně nekouří o nic víc než konkurenční kamiony. Se stejným typem motoru jezdil 8 let Karel a já dalších 7. Jestli nemůžete překousnout, že malý tým s jedním kamionem v soutěži momentálně poráží továrny, je to čistě váš problém. V reglementu máte 2 možnosti, dát finanční postih a nebo penalizaci. Akceptuji maximálně první možnost. Jestliže zvolíte penalizaci a tím nás odsunute z prvního místa - okamžitě odstupuji ze souťeže a udělám a investuji maximum možného, aby se to rally svět dozvěděl..
Další den nám odešel výše zmiňovaný bateriový spínač a my klesli na 6. místo. Princezna vyhrála etapu a ještě několikrát dojela v TOP 3 v etapových umístěních, stále vepředu, stále stejně “kouřící”, ale to už nikomu nevadilo
stř dub 08, 2020 12:12 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 hostů