Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
mirou
Příspěvky: 1507
Registrován: pát pro 16, 2011 11:49 am
Bydliště: Strakonice

Příspěvek

Pro Spida: díky že mne nenecháváš v nadějích ;-)

Ponechávám si tedy bujnou fantazii na jiné věci :-))) a počkám si na fakta jak od Lopraisů tak u Svoboďáků..... Ale škoda, že ta spolupráce z SWR se nerozvinula i dál :-(
pát lis 16, 2012 11:12 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Příspěvek

S tým phoenixem to není až tak nerealné pač v tom videu říka že to auto tu už bylo ale ten jejich bude unikat a phoenix pro holanďany se u nas stavěl takže tu byl :lol:
No ale zajimavé informace poslední dobou ted ještě co se vyklube od Lopraisů za překvápko a zas budem chytřejší :wink:
pát lis 16, 2012 11:12 pm

filip 90
Příspěvky: 6367
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak já doufám, že jelikož jsme nikdy žádné poplašné zprávy nepouštěli, jsem důvěryhodný zdroj. :wink: Není to žádná hloupá legrace nebo polopravda. Vše co je řečeno ve videu je pravda. Na projektu SATAN se momentálně již začalo pracovat. Víc zatím nezveřejníme, protože prostě není zvřejnit co. :lol: Až bude něco co bude stát za to tak vám to řeknem.
Jinak pro pana Jindru: Myslíte, že třeba Baja 300 nebo Breslau Rally nejsou "pořádné závody"? Přijeďte se někdy podívat a uvidíte, že to je kolikrát vetší nářez jak celá SWR. :lol: :wink:
Filip Nikl
sob lis 17, 2012 12:02 am

tra
Příspěvky: 1045
Registrován: čtv dub 24, 2008 6:35 pm
Bydliště: Chrudim

Příspěvek

Na tom co říká J.Jindra něco je. Dakar, SWR (letos viděna jen na startu) nebo AER jsou určitě typově jiné závody než ty výše jmenované a určitě minimálně na prvních dvou s jinou konkurencí.
Stavba nového auta je zajímavá (osobně bych to tipoval na Jamal), ale současné auto je poměrně mladé a moc toho neodjelo ??
Naposledy upravil(a) tra dne sob lis 17, 2012 11:54 am, celkem upraveno 1 x.
sob lis 17, 2012 7:21 am

J.Jindra
Příspěvky: 570
Registrován: pon říj 15, 2012 4:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

filip 90

Příspěvek

Je fajn, že jste založili zvláštní sekci pro Svoboďáky. Možná se mýlím, ale v sekci "Dakar" diskutující a čtenáři očekávají spíše témata spojená s těmi, co Dakar jeli, jedou či v nejbližší době pojedou. To jsem měl na mysli zmínkou o "pořádných závodech". Byl jsem na mnoha Dakarech, Silk way i Bajách a i když Breslau znám jen zprostředkovaně, přeci jen si myslím, že je to skutečně jiná liga, než zmíněný Dakar či Silk way, jak terénem, náročností, rozsahem tak i konkurencí. Bude jen fajn, když se Svoboďáci někdy objeví na startu Dakaru, AER či Silk way v roli závodníka a budu jim ze srdce fandit. Jen jsem chtěl říct, že nějaké naznačování a hra na tajemno se tady neujaly ani od týmu s mnohem delší tradicí a většími ambicemi. Prostě - je-li co k sdělení, fajn, sám budu rád. Pokud není, pak je jakési nakusování témata visícího ve vzduchoprázdnu předčasné. Nechtěl jsem se dotknout Svobodivic hrdosti, jen ať se jim dílo daří a všechny sny si splní. Alespoň to bude pestřejší :wink:
sob lis 17, 2012 7:28 am

spida
Příspěvky: 1642
Registrován: stř bře 01, 2006 9:28 am
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ano sekce se jmenuje Rally Dakar, ale je za ní ještě napsáno a pod. a tím jsou míněny právě ty závody které jezdí Svoboďáci a kdokoliv jiný. Funguje to tady tak už od vzniku tohoto DF a diskutující a čtenáři už vědí co pod touto sekcí hledat no a ti novější si určitě taky zvyknou :wink:
Dál už bych to tu nerozebíral, protože od toho jsou určená jiná témata.
Obrázek
sob lis 17, 2012 9:04 am

J.Jindra
Příspěvky: 570
Registrován: pon říj 15, 2012 4:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

Příspěvek

Diskutovaná sekce se jmenuje "Dakar 2013 - prve spravy", kde mi se Svoboďáky chybí jakákoliv obsahová souvislost, ale je fakt, že vrtat se v tom smysl nemá. Čím více potencionálních závodníků v českých či slovenských barvách na různých příbuzných soutěžích bude, tím pro nás fanoušky lépe. Budu tedy jen rád, když se Svobodův tým znovu na nějakých velkých závodech objeví a nezpochybňuju, že se tak stane. Jen se mi eklovala forma dalšího upozorňování na "něco, co nemůžeme říct". Přijde mi to zbytečné. "Něco" se peče prakticky v každé závodnické kuchyni a pozornost si to zaslouží, až to začne z kuchyně vonět. Původní zpráva i pár reakcí na ni ze sekce "Dakar 2013 - prve spravy" zmizela, takže k tomu měl zakladatel sekce nejspíše důvod. Ať se Svoboďákům tajemné dílo daří a hlavně ať se daří za pár týdnů těm, kteří na Dakaru 2013 odstartují.
Naposledy upravil(a) J.Jindra dne sob lis 17, 2012 10:44 am, celkem upraveno 1 x.
sob lis 17, 2012 9:26 am

Pitris
Příspěvky: 694
Registrován: pát kvě 16, 2008 9:17 pm

Příspěvek

Svoboda team je mi sympatický. Líbí se mi, jak se vypracovali od Truck Trialu, přes malé baje s náklaďákem který si v garáži poskládali ze staré tatrovky až k závodní tatře s rukopisem Radka Smolky a dvojnásobné účasti na Silk Way Rally, což už je myslím celkem velký závod. Letos se tam sice moc neprojeli, ale loni dokončili na 22. místě (pro pesimisty 5. místo od konce).
Breslau jsem vždycky chápal jako trochu jiný závod. Nahnat závodníky do bažiny v lese a čekat kdo se odtamtud vyhrabe první. Bez navijáku tam snad nikdo nejezdí. Na Dakaru by možná taková místa prohlásili za neprůjezdná.

Jinak taky se mi nelíbí přístup s kterým teď začal Loprais tým a podobně vyznívá i video od Svobodů - "Heč, něco chystáme, ale túdle núdle nic ti neřeknem". Beru to tak, že to tak asi na Facebooku chodí. Jen doufám, že si Truck Forum zachová úroveň a nezačnou se tu objevovat nějaké nesmyslné výkřiky nebo příspěvky typu "Jsem tu novej, nechtělo se mi číst tolik příspěvků, tak mi napište všechno znova."
sob lis 17, 2012 9:56 am

J.Jindra
Příspěvky: 570
Registrován: pon říj 15, 2012 4:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

Příspěvek

Tak "na usmířenou" pár starších švestiček z vlastní zahrádky :wink:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
sob lis 17, 2012 10:12 am

filip 90
Příspěvky: 6367
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ano Baja soutěže nebo Breslau jsou skutečně jiná liga. Ale, že by tam nebyla konkurence? Když se to na Saxonii (Baja 300) sejde je tam i 8 posádek s ambicemi na první místo. Ono jsou to spíš prostě trochu jiné závody a mrzí nás, že většina Dakarských teamů na ně nahlíží s despektem. Podle mě k tomu není vůbec důvod. Nejednou se stalo, že přijel "Dakarský team" z Holandska s technikou za miliony s vidinou suverénního vítězství a pak si je tam potahali nějaký místní borci s IFOU :lol: nebo nějakej Ostaszewski s podivně vypadajícim Uralem. A ono to pro někoho není jen tak tohle překousnout a přijet znova. Na dnešním Dakaru se tohle nikdy nestane a to se nám na těchto menších závodech líbí. :wink:
Filip Nikl
sob lis 17, 2012 10:55 am

J.Jindra
Příspěvky: 570
Registrován: pon říj 15, 2012 4:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

Příspěvek

To nikdo nezpochybňuje. Jde o velmi odlišná odvětví na první pohled příbuzného sportu. Skvělý fotbalista nemusí být nutně dobrým hokejistou a naopak. Oba se přitom snaží dát gól do branky soupeře. Ten "spor" je spíše o tom, že vypouštění prázdných "bublin" není důstojné Lopraisů, ani Svobodů. No a do sekce zabývající se Dakarem 2013 tyhle věci podle mě nepatří, protože s ním ani vzdáleně nemají obsahovou spojitost.
sob lis 17, 2012 11:04 am

spida
Příspěvky: 1642
Registrován: stř bře 01, 2006 9:28 am
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ale tady nejste v sekci Dakar 2013. Tady je to Dakar a pod. Téma- co se děje u svobodu. Proto jsem to z Dakaru 2013 včera vytáhl, založil Toto téma a přesunul sem, protože jak píšete to nemá s Dakarem 2013 nic spolecneho
Naposledy upravil(a) spida dne sob lis 17, 2012 11:19 am, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
sob lis 17, 2012 11:13 am

J.Jindra
Příspěvky: 570
Registrován: pon říj 15, 2012 4:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

Příspěvek

To je fakt, po přesunu sem už ne, a tak je to v naprostém pořádku :wink:
sob lis 17, 2012 11:17 am

Uživatelský avatar
zdenousak
Příspěvky: 127
Registrován: úte čer 21, 2011 12:56 pm
Bydliště: Ruprechtice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nechtěli jsme se původně vyjadřovat vůbec, ale když jsme začali na fóru číst to SCI-FI, tak jsme natočili krátké video :), Na Facebooku, ta zpráva měla naznačovat to, že v zimě nebudeme spát :) , ale budeme tvrdě pracovat :)

Obrázek
"V12 je jedinej dospělej motor"
http://svobodatatrateam.cz/
sob lis 17, 2012 12:26 pm

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Příspěvek

Makejte, držíme palce! 8) Jen doufám, že je to koncepčně promyšlené...
sob lis 17, 2012 1:00 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 47 hostů