Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
Uživatelský avatar
Puťo
Příspěvky: 1111
Registrován: stř lis 23, 2011 11:10 am

Příspěvek

J.Jindra
Ano to rozhodne,je to sympaťák veď v tom duchu článok aj začína :)
Neviem či si spomínate ale som sa tu pýtal či sa niekto nemož opýtať :lol: či Martin zaznamenal neake výrazné rozdiely v gumách (Michelin vs Piralli). Myslím že by sa na toto téma dalo napsat zopár slov.
Martin Puťo Puterka
stř bře 20, 2013 11:59 am

J.Jindra
Příspěvky: 570
Registrován: pon říj 15, 2012 4:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

Příspěvek

To vážně netuším. Až bude příležitost, tak se snad zeptám. Pokud ovšem nezapomenu, neb jsem hlava dubová... :sleepy:
stř bře 20, 2013 12:25 pm

Uživatelský avatar
Severnaya
Příspěvky: 1222
Registrován: sob úno 02, 2013 5:43 pm
Bydliště: Příbram

Bonver Dakar party 28.3.2013

Příspěvek

stř bře 20, 2013 4:35 pm

Uživatelský avatar
Severnaya
Příspěvky: 1222
Registrován: sob úno 02, 2013 5:43 pm
Bydliště: Příbram

Příspěvek

Zdravim, byl nekdo na te Bonver party v Praze ?
pát bře 29, 2013 4:18 pm

tra
Příspěvky: 1045
Registrován: čtv dub 24, 2008 6:35 pm
Bydliště: Chrudim

Příspěvek

Byl tam Nero, koukni do vedlejšího tématu.
Milda (tra)
pát bře 29, 2013 4:28 pm

rebel8
Příspěvky: 106
Registrován: sob říj 08, 2011 3:36 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

ned bře 31, 2013 10:37 am

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1491
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Příspěvek

Vyprávění Ivana Malárika, člena týmu Š. Svitka http://www.youtube.com/watch?v=fF_YAZ5BLeM
stř lis 27, 2013 9:09 am

J.Jindra
Příspěvky: 570
Registrován: pon říj 15, 2012 4:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

Příspěvek

A jéje, příběh, jak se ze Svitkova maséra přes noc stal fotograf a kameraman :eh: Nějak se nemůžu zbavit dojmu, že jsem polovinu "Malárikových" obrázků už někde viděl :think: Malárik je měl předat po příletu výhradně Jánu Zgravčakovi ze Slovenské televize k přípravě reportáží do Športových ozven. Netušil jsem, že se na Slovensku zbojničí i mediálně :roll: Na druhou stranu však děkuji slovenským porotcům za festivalovou cenu a vám kamarádi za gratulaci. Do rána pýchou neusnu..
ned pro 29, 2013 5:48 am

nalim68
Příspěvky: 334
Registrován: stř črc 11, 2012 10:07 am
Bydliště: Kopřivnice-Lubina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

J.Jindra - přeju fajny den, bude premiéra dokumentu Diagnóza Dakar na ČT ?
Plánujete letos přímé sbírání materiálu na Dakaru 2014 ?
ned pro 29, 2013 11:08 am

J.Jindra
Příspěvky: 570
Registrován: pon říj 15, 2012 4:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

nalim68

Příspěvek

Zřejmě ne, protože události posledního roku poněkud předběhly pozitivně optimisticky laděnou tečku filmu a kluci v zeleném se stali minulostí. To však nevadí, v hlavě už mám nový projekt, na který budu sbírat materiál počínaje zítřejším odletem do jižní Ameriky. Jinými slovy - bude se opět natáčet i fotit, ovšem bez přímé vazby na konkrétní tým, což má své výhody i nevýhody. Postřehl jsem, že bude na Dakaru 2014 opět několik press teamů, takže jen čas ukáže, jestli půjde o každoroční střelbu slepými náboji, nebo se konečně něco pohne kupředu. Osobně sázím na tradiční skvělé fotky Petra Luska, prý tam budou i kluci co dělají skvělé klipy pro KM racing, takže pokud je to pravda, mají se fandové na co těšit. Já jedu na vlastní pěst s partou třech fanoušků z tohoto fóra, takže nejsme press car v pravém slova smyslu, ale spíše fan car s možností sběru statických a pohyblivých obrázků. Samozřejmě uděláme co bude možné, aby obrázky se obrázky dostaly k fanouškům, stejně jako každý rok. Nepochybuju při tom, že si to naše parta kluků z Truckfora na trati i mimo ni užije. Rád bych poprosil ty, kteří budou soutěž sledovat online u počítače, aby mi stejně jako loni posílali sms s klíčovými informacemi, podle kterých se můžeme rozhodovat kdy a kam na trať vyrazit. Jde mi především o to kdo v kolik startuje, kdo už dojel do cíle, kdo a ve kterých místech stijí, kdo odstoupil, kdo má jakou poruchu či nehodu a kde je, jaké jsou změny v etapě, v kolik startuje ten který den ta která kategorie, případně další perličky, ke kterým se uprostřed pouště nemáme šanci dostat. Tlf číslo na posílání sms je 775082168. Děkuji předem i zadem.
pon pro 30, 2013 7:03 am

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů