Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Příspěvek

spida: doufám, že poznatky zde budou tlumočeny. :wink:
úte led 22, 2013 7:41 pm

jp603
Příspěvky: 203
Registrován: stř dub 14, 2010 11:53 am
Bydliště: HR

Příspěvek

Teda ta diskuze na BDP je opravdová žumpa!! :evil: To přece nemůže psát žádný opravdový sportovní fanda Dakaru,ať už fandí kterému-koliv z českých teamů :wink:
Ještě, že tady si to drží podstatně jinou úroveň a ,,když,, tak ve velice rozumných mezích :)
Přestože jsem fanda ILT, vůbec nezatracuji ostatní české posádky, naopak též jim fandím a sleduji každou novinku. :wink:
stř led 23, 2013 1:37 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

jp603: Souhlas - i když nemám část "lopraisí sestavy" rád, stejně jim přeju úspěch, ale to co se děje na BDP je fakt ubohé...
stř led 23, 2013 1:39 pm

Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 540
Registrován: sob dub 09, 2011 5:09 pm
Bydliště: Pce

Příspěvek

Buďme rádi, že se tu diskutuje věcně a slušně, i když ne vždy máme stejný názor ale proto diskuse jsou . Je to asi skladbou zdejšího osazenstva, kde je je na jednu stranu spousta "matadorů" a na druhou stranu je nevycválané mládí zastoupeno minimálně.
stř led 23, 2013 4:28 pm

Martin-Happy
Příspěvky: 1506
Registrován: stř bře 01, 2006 10:48 am
Bydliště: Starý Plzenec-Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Za mladí, částečně nevycválané se považuju i já :lol: Ale tak za ty léta tady (na foru od vzniku, aktivní sledování Dakaru od jeho přesunu do JA) člověk tady pochytí trochu té logiky. Navíc za těch 5 let tady sem toho zažil hodně, a hodně prohlášení, slibů a také se tu vždy probralo, jak to dopadlo a co z toho zbylo. Takže když mám na něco názor, tak to je na základě něčeho, a to něco taky ostatním klidně sdělím, když už si za tím stojím

Ale pokud se tu někdo regne a tejden na to tu napíše, že Kolomý nemumí mluvit, tak se s nim pohádám, to se přiznávám bez mučení
stř led 23, 2013 4:54 pm

Uživatelský avatar
Fino
Příspěvky: 929
Registrován: stř říj 17, 2012 2:24 pm
Bydliště: Bechyně

Příspěvek

Ono je taky fakt, že spousta lidí ani neví, že tohle fórum existuje. Všechny své informace staví na tom, co si přečtou na stránkách ILT, BDP, nebo prostě z jiných médií, které většinou papouškují to, co je na oněch stránkách. Já jsem ještě před časem rovněž patřil mezi tyto "méně informované" a na tyto stránky mne přivedl až poněkud "nevybíravý" příspěvek na starých stránkách ILT od jednoho ze zde diskutujících, který na toto fórum odkazoval. Své příspěvky jsem tu začal dávat až po důkladném prostudování těchto stránek od minulosti až po součastnost a rozhodně mohu říci, že se mé horizonty rozšířily přinejmenším k větší objektivnosti - alespoň doufám!! :wink:
stř led 23, 2013 5:23 pm

Kojal
Příspěvky: 173
Registrován: stř led 23, 2013 6:56 pm
Bydliště: Blansko

Příspěvek

Dakar sleduji od roku 1985 je pravda že se hodně změnil ale změnili se i možnosti jak informovat fanoušky Dakaru. To jak nas informuje pan Vintr,Spida,J.Jindra,Bros .......je prostě super a zato jim patři velke diky. Vym že to nemaji jednoduche co se tyče informaci ze vnitř tymu,co mužou řici a co ne aby se na ně někdo nenaštval-nadarmo se neřika mlčeti zlato.

No a když jsem se po několika letech přihlasil tak bych těl poděkovat celemu tymu BDP za super vykon na JA dakaru.
A taky diky Tomaši Tomečkovi a jeho tymu za skvěly vykon na AER a za vynikajici zpravodajstvi.

No a ted dotaz na počitačove experty na tomhle foru: je možno vysilat z onbord kamery live? a i ze zvukem motoru-live? a popřipadně momentalni rychlost+otačky+zařazenou rychlost?
Jako fanoušek bych to uvital :lol: :lol: :lol:
Nevim jak moc by to bylo technologicky naročne ale doba pokročila a nic neni nemožne!
Ja vym trochu scifi ale třeba se jednou dočkam-a myslim kdo by to dokazal tak by byl opravdu prvni :D
Ktery tym bude prvni je mi jedno ale doufam že to BDP-sledovat 5 kamionu live, to by byl mazec-NASA hadra. Tak kluci dal sem podnět k zamyšleni tak ted už jenom uvest do reality :D :D :D
stř led 23, 2013 8:36 pm

Tod2
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv led 08, 2009 3:22 pm
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek

tak to je zatím hodně velké sci-fi :) , už jenom proto, že naše týmy jaksi neuvolňují onboard videa ani jako záznam
čtv led 24, 2013 7:11 am

Martin-Happy
Příspěvky: 1506
Registrován: stř bře 01, 2006 10:48 am
Bydliště: Starý Plzenec-Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ahoj.
Jsme zpet v ČR.
Moc dekuji vsem za podporu behem Rallye Dakar. Budu se postupne snazit odpovedet na vsechny fcb vzkazy a emaily, ktere od vas dorazily. Dakar byl krasny, ikdyz nevysel podle mych predstav a jednu chvili to vypadalo na odstoupeni - stalo to za to!
Zaciname jiz pracovat na "QUEEN 69" nove rakete pro Silk Way a Dakar ;)

Pro ty z vas, kterym se nelibily jednstranne - amatersky zpracovane "dakarske ozveny" pod vedenim 2 expertu ( ZITA, KUBICEK ) chystame vlastni sestrih vc. Best of onboard.

Jeste jednou dekuji a tesim se na dalsi misi!

Aleš Loprais ;)

Z Alešovo FB. Nezlobte se na mě, ale dělá si prdel? Nebo mu to zase napsal Milan?

P. S. Začínáme? Netvrdil mi tu někdo, že ty zvěsti o Jamalu nejsou lež, že je rozestavěný v pokročilém stádiu? Takže opět LŽI LŽI a LŽI!

A samozřejmě v komentech nablito na Kubíčka
čtv led 24, 2013 9:19 am

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Příspěvek

Co máš s jamalem :roll: :roll: Myslíš že teď teprve začnou stavět nové auto a nebo že už zase budou pokračovat ve stavbě po pauze jménemm DAKAR ?? !!!!
čtv led 24, 2013 9:27 am

Martin-Happy
Příspěvky: 1506
Registrován: stř bře 01, 2006 10:48 am
Bydliště: Starý Plzenec-Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Před Dakarem byl Jamal podle Aleše hotový a schopný startu, jen ho dostat do Limy (třeba letadlem) ale nakonec prej neměl ozkoušeno, tak se jelo starým (údajně těžkým) trambusem. A ted ten takřka hotový Jamal začíná stavět :roll:
čtv led 24, 2013 9:31 am

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Příspěvek

Tak co já vím tak bylo psane že bude koncem ledna což asi nedají takže bych řekl do konce únorá
čtv led 24, 2013 9:34 am

msifa
Příspěvky: 2104
Registrován: pát bře 03, 2006 8:32 am
Bydliště: Jižní čechy

Příspěvek

Na to, že nemají ještě ani motor (údajně je jen dohoda, který motor to bude), tak nevyjedou ani v lednu, ani v únoru. Možná vyjedou tak na SilkWay rally.
Pravdou je, že stavějí pouze podle podkladů, které vypracoval M. Holáň. Nemají nikoho, kdo by inovoval nebo vymýšlel něco nového.
čtv led 24, 2013 9:51 am

Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 540
Registrován: sob dub 09, 2011 5:09 pm
Bydliště: Pce

Příspěvek

Pokud se u Zity řešil jen Aleš tak bylo vše ok, jakmile je další úspěšný závodník, jedná se již o amatérismus a jednostrannost.

Citace :D

Drive In Hoši tak s tím sestřihem jak chystáte jste mě mile velmi velmi mile překvapili páč na na to co bylo na ČT se nadalo koukat a člověk se nic nedozvěděl držím palce chlapáci
čtv led 24, 2013 10:30 am

Uživatelský avatar
Puťo
Příspěvky: 1111
Registrován: stř lis 23, 2011 11:10 am

Příspěvek

No presne,ale kolko priestoru by chcel, ma len jedno auto BDP ich ma 6. Snad nechcel aby bol cely zostrih len o nom :wall:
A ved ani posledne dva roky nie je naj kamionistom tak ako nepoznam dovod.
To som teda zvedavy na com budu jazdit tak za cca 5 rokov a na akych miestach sa budu pohybovat.
Naposledy upravil(a) Puťo dne čtv led 24, 2013 11:12 am, celkem upraveno 1 x.
Martin Puťo Puterka
čtv led 24, 2013 10:58 am

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů