Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
mirasat
Příspěvky: 1846
Registrován: sob led 06, 2018 10:59 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Co se týká kamčáků, tak se těším, jak to dopadne. A téma podvádění ? Nechci rýpat, vím prd. Všiml jsem si na videu, že MM měl v ruce placatý mobil (přišlo mi, že po etapě), když vystupoval z kamionu. Do té doby jsem si myslel, že nesmí mít nic takového v kabině. Z článku jsem zase pochopil, že mobil jen nesmí mít GPS. MM říkal, že jak rozbili kolo a jeli už mimo trasu (mimo wp do bivaku), už si v kabině předčítali reakce od fanoušků, jsem teda pochopil...takže nějakej mobil sebou asi mají a věřím, že ho používají v souladu s pravidly.
čtv led 24, 2019 9:16 pm

Marko
Příspěvky: 1116
Registrován: pát bře 14, 2008 2:02 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

herry: z reakcii na FB stranke vyplyva, ze vd Brink musi prijat zasadne rozhodnutia a rozmysla ako dalej
čtv led 24, 2019 9:18 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Jo to jsem si taky pročítal. Úplně mě to překvapilo ty komenty tak by mě zajímalo co tam asi v tom video říkál :roll:
čtv led 24, 2019 10:22 pm

Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 1391
Registrován: ned led 05, 2014 12:22 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

.... soudě z dnešního článku v Deníku, asi Aleš nemusí mařit čas nějakejma žádostma v Tatře .... :think:
V rámci strategického sponzoringu sportovních aktivit prodloužila společnost Tatra Trucks spolupráci s roudnickou technologickou firmou Buggyra v rámci týmu Tatra Buggyra Racing na další dva roky. Pokračuje tak i spolupráce na vývoji dakarských soutěžních speciálů a doprovodných vozidel odvozených z modelové řady Tatra Phoenix. „Tato spolupráce je pro nás přínosná hned z několika hledisek. Během Dakaru je Tatra na očích snad všude v českých, ale i zahraničních mediích, ve spolupráci s Buggyrou pak testujeme komponenty, které bychom následně mohli využít i v sériově vyráběných vozech,“ uvádí mluvčí Čírtek.
Zdroj: https://www.denik.cz/ekonomika/tatra-je ... -internetu
#JáTaky
#FuckOffBuggyra
pát led 25, 2019 7:04 pm

ateliersk
Příspěvky: 329
Registrován: stř led 05, 2011 8:28 am
Bydliště: Kutná Hora

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Ale to uz je znama skutecnost. Smlouvu prodlouzili uz v lonskem roce. Na tom vpodstate zavisela ucast BGR na Jakaru.
pát led 25, 2019 7:10 pm

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

ateliersk: Ano, přesně tak.

Neví někdo, jak je to reálně s Alešovým novým autem? Zda už něco staví nebo je to jen na papíře? Mít rozestavěnou Tatru a žádat o tovární podporu třeba Iveco asi nepůjde moc dohromady... Na druhou stranu, pokud Iveco podporuje velký tým de Rooy a možná bude nově podporovat i Macíky, nemyslím si, že by podporovali další tým. Přál bych si, aby Tatra na Dakaru zůstala a faktem je, že spojení Loprais-Tatra je zkrátka už legendární, zavedené, známé atd.
pát led 25, 2019 7:26 pm

mirasat
Příspěvky: 1846
Registrován: sob led 06, 2018 10:59 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Třeba v neděli Rossi pustí nějaké info o startu na Dakaru 2020.
https://mobile.facebook.com/story.php?s ... om%2F&_rdr
pát led 25, 2019 11:00 pm

Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 1391
Registrován: ned led 05, 2014 12:22 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Marian Chytka o letošním Dakaru.....
https://www.ewrc.cz/clanek/33379-marian ... vycerpava/
#JáTaky
#FuckOffBuggyra
sob led 26, 2019 2:40 pm

Uživatelský avatar
zemi8
Příspěvky: 1258
Registrován: ned led 05, 2014 8:50 pm
Bydliště: Vlašim

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

jak jsme řešili ty asistence pro BSR, tak asi mají ještě jednu nevyužitou podle tohodle článku:

https://www.novinky.cz/auto/481892-posl ... ezdit.html

takže se můžou i rozdělit na Dakar a AER
sob led 26, 2019 8:11 pm

filip 90
Příspěvky: 6367
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Prej "Nesynchronizovaná 14 - stupňová převodovka Praga" :roll: :lol: Z toho mám husinu jen to slyšim. :lol: A to si vemte, že s tím Macík starší někdy do roku 2007 normálně závodil a jezdil v dunách. By se ty dnešní automatáři měli jít zahrabat.
Tady jedno nostalgický https://www.youtube.com/watch?v=pge49IL-Tt4&t=138s Nejlepší, jak to měl nakrmený tenkrát... :D
Filip Nikl
sob led 26, 2019 10:34 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Filip - video super a ten clanok tiez,clovek rad zaspomina 👍🏻
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
sob led 26, 2019 11:54 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Filip - jedno z 2004 https://m.youtube.com/watch?v=iIUcLl7N0AA 500konickov a kolko parady to narobilo a ten zvuk☺️👍🏻
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
ned led 27, 2019 1:25 am

Uživatelský avatar
Kail
Příspěvky: 324
Registrován: ned led 14, 2007 2:03 pm
Bydliště: Soběslav

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

No ta spolupráce Aleše a Macíků jak tu někdo psal mně docela rozesmála. Mimochodem zrovna teď jak jsem to dočetl se na Facebooku objevil v diskuzi koment od Aldy, tím je tenhle "problém" celkem rozseknutý řekl bych :mrgreen: .

Nějakej debil co leze na Alešův Facebook provokovat:
""Nejlepší český jezdec je momentálně Martin Macík. Bohužel mu to ale letos nevyšlo. A.Loprais dojel, a dojel na dobré pozici, to mu nikdo nevezme. Nicméně... vystupováním, a umem mu nesahá ani po kotníky "

Aleš Loprais Dakar Live:
"Dekujeme Pavle, nicmene vysledky hovori jasne.
Celkove vysledky nasich dojetych Dakaru, 3,4,5,6,6,7.
9. vyhranych etap 💪
1. a 3. misto na Silk Way a 2x brambora. ✌️

Schvalne dodejte vysledkovou tabulku vasich favoritu?

A letos z toho na Dakaru mohlo byt 4. misto opet, kdyby vas tym se skvelym umem a vystupovanim “nepomohl” Villagrovi, se kterym jsme v dany moment bojovali o ctvrte misto.

PS: ucastnici Semi Dakaru maji v regulich zakazano ovlivnovat soutez jakoukoliv aktivitou pokud se nejedna o zdravi a nebezbecny moment, coz v tomto pripade zapadnuteho kamionu Argentince Villagry nebylo.

Holt i tohle je Dakar a soucasne ceske prostredi, ale krasne je, ze nas to dela jeste silnejsimi"
Naposledy upravil(a) Kail dne ned led 27, 2019 12:26 pm, celkem upraveno 1 x.
ned led 27, 2019 11:53 am

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Nevím, jestli to psal přímo sám Aleš Loprais, ale je to další výblitek, ze kterého je mi zle. Neustálé se bití do prsou, kdo je lepší, kdo má výsledky, kdo ne. Velké závodníky dělá nadhled v situacích, kdy se daří, i v situacích, kdy se nedaří. A jen zakomplexovaný člověk si musí neustále něco dokazovat, že já jsem ten nejlepší. Osobně si myslím, že se v dalších letech ukáže, kdo jak na tom je a kdo tomu dává nejvíce. Protože to se dříve či později projeví... A ono už se to projevuje. Jen by to chtělo více pokory a méně mediálních spamů. Je to škoda. S tou vyzrálostí Aleše to zase nebude tak horké, protože si trochu dost protiřečí. Kdyby jím tolik obhajovaný Karginov nebyl vyloučen, tak by Aleš nebyl ani 5., ale nejlépe 6. Na to nějak pozapomněl. :wall: :wall: :wall:
ned led 27, 2019 12:12 pm

Uživatelský avatar
Kail
Příspěvky: 324
Registrován: ned led 14, 2007 2:03 pm
Bydliště: Soběslav

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Coudy: Ještě jsem to zeditoval aby bylo jasný na co konkrétně Aleš (nebo někdo od něj) reagoval. Podle mně je to celkem přiměřená reakce na kokota co mu leze na Facebook s jediným záměrem - provokovat. Ale to ať si každej posoudí. Nicméně zásadní informace pro nás je asi ta že vztah mezi Lopraisema a Macíkama pořád není bůhvíjakej.
ned led 27, 2019 12:30 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů