Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
mirou
Příspěvky: 1507
Registrován: pát pro 16, 2011 11:49 am
Bydliště: Strakonice

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Spida: samozřejmě všichni víme, že tvé kontakty a tedy i informace od Tebe mají váhu a proto sám doufám, že se mýlím... respektive člověk, který je součástí týmu Buggyra... Jasně zaznělo, že MK dostal padáka...ptal jsem se, jestli kvůli tomu Zlínu, údajně se to už rýsovalo (důvody neznám) déle a ten Zlín to byl jen poslední hřebík... Jak jsem nakoupil, tak prodávám a jak říkám, rád bych se dozvěděl pozitivnější informaci...

Za mne věřím, že Buggyra přežije nějakou, pro nás neznámou krizi a budeme se těšit na další boje s Phoenixema a třeba i jinýma autama, které do budoucna postaví... :-) teda myslím na Dakar ne jen na okruhy...
čtv kvě 30, 2019 2:25 pm

Uživatelský avatar
zemi8
Příspěvky: 1258
Registrován: ned led 05, 2014 8:50 pm
Bydliště: Vlašim

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

V souvislosti s Mercedesem si tak rikam, jestli do toho nevstoupi tak nejak vice. Vypada to, ze je dotujou docela dost.
čtv kvě 30, 2019 3:04 pm

ateliersk
Příspěvky: 329
Registrován: stř led 05, 2011 8:28 am
Bydliště: Kutná Hora

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

... no on Spida netvrdi ze by MK zustal u BGR, pouze rekl ze nedostal padaka ... :mrgreen:
čtv kvě 30, 2019 5:02 pm

Uživatelský avatar
zemi8
Příspěvky: 1258
Registrován: ned led 05, 2014 8:50 pm
Bydliště: Vlašim

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Tak to vypada, ze se Soltysem se pocita viz:

https://www.buggyra.com/article/1924/-z ... o-tuniska/

Ona vlastne reklama na jeho firmu je i na okruhovem specialu.
čtv kvě 30, 2019 6:04 pm

ateliersk
Příspěvky: 329
Registrován: stř led 05, 2011 8:28 am
Bydliště: Kutná Hora

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

spida píše:Jedná se o propagační akci pro Mercedes bez jakéhokoliv testovacíhho programu.
no, ono to zalezi jak to "pojmou" . BSR taky jezdej do tuniska "trenovat" a pritom to poradaji jako komercni akci pro lidi kteri si to zaplati. Pokud to BGR pojmou podobne, ze jim MB zaplati naklady a oni jako bonus si tam budou jezdit v pisku jako MMj, tak by me to smysl davalo.
čtv kvě 30, 2019 6:21 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Ty vole SPIDO nebuď tak úzkoprsý. :wall: :wall:
Za chvíli to tu bude jak v komunistické zemi kde si nikdo nemůže nic říct :doh: Každý se tu hned urazí jak maléj Jarda V.... :D :D :lol:
čtv kvě 30, 2019 6:31 pm

spida
Příspěvky: 1642
Registrován: stř bře 01, 2006 9:28 am
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Tak to ještě upravím. Jak tu někdo napsal netvrdím že je Martin v teamu, ale nedostal padáka. S Martinem jsem dneska mluvil.😉
Ale asi každá strana bude tvrdit svou pravdu a já tu nejsem od toho abych rozhodl kdo má větší pravdu. Prostě Martin v BGR skončil a to je fakt který musíme prijmout
Obrázek
čtv kvě 30, 2019 7:48 pm

msifa
Příspěvky: 2106
Registrován: pát bře 03, 2006 8:32 am
Bydliště: Jižní čechy

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Spida:
A je reálné aby Kolomajz závodil na Dakaru 2020?
čtv kvě 30, 2019 7:55 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Brácha se dneska s Kolomajzem fotil :D Byl, myslím, v Brně... na fotce je logo CSG tak možná tam Kolomajz je kvůli podpory od fabriky :D Je tam nějaká army akce
Reálné to, že bude na D20 závodit, je. Otázkou je na jak moc procent. :lol: Ja budu doufat v tu lepší variantu a to že se stihne postavit nová kára :pray: Ono by se dalo jet i s tím jeho ,,bývalým" phoenixem (je to asi taky jedna z variant) ale už to auto má 3 dakary za sebou a Macík říkal že bude stavět každé 3 dakary nové auto ne ? že po 3 je to hyn :D
čtv kvě 30, 2019 9:14 pm

msifa
Příspěvky: 2106
Registrován: pát bře 03, 2006 8:32 am
Bydliště: Jižní čechy

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Postavit auto od nuly a připravit ho na Dakar za 6 měsíců? :D To je dost naivní představa.
Pokud stavba auta, tak pro Dakar 2021. Pro Dakar 2020 je jediná možnost pronájmu hotového auta.
čtv kvě 30, 2019 9:29 pm

mirou
Příspěvky: 1507
Registrován: pát pro 16, 2011 11:49 am
Bydliště: Strakonice

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Spida: Tak to povazuji tvou informaci za urcite vice pravdepodobnejsi...jak rikam ja to mel podane presne tak jak jsem tady psal...vicemene jak rikas, pro nas fanousky je stejne zasadni ten fakt, ze proste u Buggyyry uz neni a presne okolnosti nechme na zucasnenych...
Za mne dekujo za upresneni/potvrzeni informace...

A verim, ze MK na Dakaru uvidime...treba to nakonec bude Ford od Bonveru...auta se pry dostavuji a s jezdcema tam zatim jasno neni..

Nechme se tedy překvapit....zase aspon neco deje.

Nevite nekdo co ti Lopici...? Tam se stále taji co to nakonec bude....
čtv kvě 30, 2019 9:32 pm

Uživatelský avatar
zemi8
Příspěvky: 1258
Registrován: ned led 05, 2014 8:50 pm
Bydliště: Vlašim

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

já si myslím, že by novou Tatru ještě mohli stihnout postavit. Vzpomeňme na holandského Phoenixe, ten byl postavený za rekordně krátkou dobu. Samozřejmě vím, že to nemělo být TOP auto a asi tam bylo použito i dost sériových dílů. Každopádně pan Smolka asi v současné době není nikde zaměstnaný, ne? To by byl projekt přímo pro něj.... No uvidíme. Ale podle mě je škoda, že Kolomajz bude nejspíše začínat opět od 0 :wall: ale pokud odešel "dobrovolně", tak asi pochopil, že kombinace Tatra se "slavným" Gyrtechem nebude správná cesta. Další možností je, že Buggyra chtěla, aby platil stejně jako Šoltys a mohl usoudit, že to zvládne za stejné prachy udělat sám...
čtv kvě 30, 2019 9:58 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Postavit auto asi není takový problém, jako překážku bych spíš viděl dostupnost dílů a agregátů. Na některé z nich se může čekat i měsíce a to je ještě otázka, jestli se nemusí zaplatit předem. A pak by měl zbýt ještě čas na otestování. Ale nemám žádné informace, takže se nechám překvapit, s čím MK přijde a budu mu držet palce.
čtv kvě 30, 2019 10:11 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

No jen motor (MM,AL iveco) udělat trvá několik měsíců :D s gyrtechem už nic víc raději :D
Lopíky bych vůbec neřešil ... Ti to pustí ven až někdy po létě
čtv kvě 30, 2019 10:55 pm

Jirka X
Příspěvky: 521
Registrován: ned lis 26, 2017 11:33 am

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Muzete mi vysvetlit pojem: Ford od Bonveru? BDP ma prece Tatry Jamal s motory MKR, na ktery nemaji řidiče, ktery by Dakar v tech milionech zaplatili... A ty ridice nemaji nejspíš proto, ze ty auta nejsou na Dakaru konkurenceschopny a ze samotnej BDP nema prachy (na AER by asi bednu zajet mohli, pokud by auta drzela, na Dakaru tezko...)

Netlobte se, ale postavit auto za pul roku mi prijde fakt nereálný, kdyz nejmin nakreslit to snad trva prave 6 mesicu...

Takze varianty pro MK?
1) pronájem Franty od BSR... Rozhodne spickovy auto, ktery na dalsi Dakar ma jeste velmi dobry ambice... Ale jsou to pevny napravy...

2) pronajem kralovny od Alese. Auto na to ma urcite take, kdyz se udela dobra repase. Da se rici stejna situace jako s Frantou... Navic je tam Tatra podvozek a MK s nim umi... U pevnych naprav by si musel asi dost zvykat. S pevnyma jel myslim jen 1 dakar?! Navic by tam kluci z VUT mohli dat svuj poladeny IVECO motor, ktery s nimi LOPICI i Macici delaji...
Problem je nejspis v tom, ze AL nemuze MK auto slibit, protoze jestli stihne postavit svoje novy auto se dozvi cca v zari, coz je pozdě, takze kralovna bude slouzit jako zaloha si myslim...

3) Auto od BDP... Ano je to Tatra, je to hotovy udelany auto a da se k nemu pronajmout i servis... Ale co si budeme povidat... to auto neni konkurenceschopny do top 10 podle me...

4) pak tady píšete, ze MK muze jet svym starym phoenixem? Prosim o objasneni... myslite tu zelenou tatru s nápisem CAT, kterou snad stale vlastni Spacil nebo kdo...?
pát kvě 31, 2019 12:25 am

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 hostů