Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

ještě, že ty vedra končí :lol:
pon zář 02, 2019 6:00 pm

mirou
Příspěvky: 1507
Registrován: pát pro 16, 2011 11:49 am
Bydliště: Strakonice

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Milda: ...máš recht :D ... a Alda by teď zabodoval, kdyby došel do brněnského Zetoru, vypůjčil by si tam Gerlacha s tím, že jim ho otestuje a dá na jeho FB nějaké videjko :lol: .... to bysme se tady všichni zblaznili :think: :wall: :D ... to by si pak početl.
Ale nic proti ničemu....ať mne někdo nekamenujete...rád si všechny spekulace přečtu...ono se nám z toho něco nakonec vyklube....
Ještě jsem se chtěl zeptat....na základě jaké informace tady vlastně někdo totálně zamítá Tatru jako celek...myslím podvozek vč. kabiny. Osobně se mi zdá kombinace podvozku Tatry a Praga jako nesmysl.
Ale jenom muj názor... A pokud se nepletu, Aleš tu údajnou tovární podporu řešil někde v Dubaji... :think:
pon zář 02, 2019 7:23 pm

mirou
Příspěvky: 1507
Registrován: pát pro 16, 2011 11:49 am
Bydliště: Strakonice

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

...a úplně nejlepší fór by byl, kdyby tady jeden z těch našich Nicků byl právě Aleš :roll: :lol:.... ale to je samozřejmě hodně velká kravina :hand: :lol: :mrgreen: .... :think:

Aldo promiň...vždyť jsme v hospodě 8)
pon zář 02, 2019 7:27 pm

Uživatelský avatar
Kail
Příspěvky: 324
Registrován: ned led 14, 2007 2:03 pm
Bydliště: Soběslav

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

"Ještě jsem se chtěl zeptat....na základě jaké informace tady vlastně někdo totálně zamítá Tatru jako celek...myslím podvozek vč. kabiny."

Jen a pouze na základě toho že Aleš někde před X měsíci zmínil že se bude jednat o českou značku. Z tohoto důvodu to očividně podle většiny zdejších nemůže být v žádným případě Tatra. :D Logiku v tom nehledej... :)
pon zář 02, 2019 7:32 pm

JAN B
Příspěvky: 973
Registrován: sob led 23, 2010 3:49 pm
Bydliště: VELKE ALBRECHTICE
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

No a co Aleš Tatru 810 a pevné nápravy
pon zář 02, 2019 7:59 pm

Tod2
Příspěvky: 1230
Registrován: čtv led 08, 2009 3:22 pm
Bydliště: Kroměříž

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

No a co Aleš Tatru 810 a pevné nápravy
To by mu nejspíš v garáži nestála nová roura s polonápravama...
Navíc 810 nemá čumák, což se předpokládá, že nové auto mít bude.
Ale tohle vše se tu už řešilo.
pon zář 02, 2019 8:08 pm

INFORM8TOR
Příspěvky: 4
Registrován: ned kvě 19, 2019 10:18 am

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Já Aleš určitě nejsem, ale čte se to dobře. :D
pon zář 02, 2019 8:13 pm

Tod2
Příspěvky: 1230
Registrován: čtv led 08, 2009 3:22 pm
Bydliště: Kroměříž

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

:woot:
pon zář 02, 2019 8:27 pm

mirou
Příspěvky: 1507
Registrován: pát pro 16, 2011 11:49 am
Bydliště: Strakonice

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Kail: no tak nějak si to říkám taky...právě opět Tatra mi přijde nejvíce pravděpodobná varianta...obzvlášť když teď vime, ze to ma rouru 😉👍...i když slovo "víme" asi zní až přiliš sebevědomě 🤔😉
pon zář 02, 2019 8:29 pm

Uživatelský avatar
WMA
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 266
Registrován: pát říj 11, 2013 6:59 pm
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Taky nejsem Aleš Loprais, a čtení je to tu zajímavé 😁
pon zář 02, 2019 10:17 pm

Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 1391
Registrován: ned led 05, 2014 12:22 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Mirou: Aleš sice nikdy neřekl, že to nebude Tatra, ale při čtení mezi řádky prostě kompletní Tatra nedává smysl. Když nic jinýho, tak jak by ji byl schopen zásadně odlehčit, což zmínil?? Vždyť i Buggyra brečí, že váha je u Tatry problém. Přičemž 100kg navíc není v týhle kategorii nic, co by mělo zásadní vliv. V neposlední řadě tu před pár dny obvykle dobře informovaný J. Vintr pronesl
" Podle zákulisních zvěstí by to mohlo být hodně zajímavé překvapení, ale moc mi hlava nebere, jak by ty zákulisní zvěsti mohly vypadat v praxi. tak si rád počkám. "
Jako, že by "kompletní" Tatra s motorem Iveco a automatem mohla být hodně zajímavé překvapení? To asi těžko, Anežko........... :think:
#JáTaky
#FuckOffBuggyra
pon zář 02, 2019 10:23 pm

Jirka X
Příspěvky: 521
Registrován: ned lis 26, 2017 11:33 am

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Aleš, jak sám někde řekl, potřebuje tovární podporu... Tu by mu Tatra nejspíš dala (po evidentní nic moc spoluprací s Buggyrou), pokud by stavěl Phoenix, tedy auto trambusového typu. To ale Aleš jak sám někde řekl, tak nechce... Takže ač bych chtěl, aby to byla Tatra, tak myslím, že to nebude... A lidi jaký je rozdíl mezi váhou automatu a manuálu? Nebude to ušetření váhy tady? A jinak Aleš je chytrej člověk a kdo ví, jestli nemate soupeře tím, co vypouští ven... Protože tvrzení, že pojede s českým autem, ale zároveň hledá tovární podporu v zahranici, mi přijde jako totální kontrast:))
pon zář 02, 2019 11:10 pm

Uživatelský avatar
Kail
Příspěvky: 324
Registrován: ned led 14, 2007 2:03 pm
Bydliště: Soběslav

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Pick: "Jako, že by "kompletní" Tatra s motorem Iveco a automatem mohla být hodně zajímavé překvapení? To asi těžko"

No vzhledem k těm divokým očekáváním a spekulacím tady, by nakonec taková uplně obyčejná Tatra (pro spousty lidí) vcelku překvapení byla ne? :P
pon zář 02, 2019 11:16 pm

úte zář 03, 2019 8:11 am

Uživatelský avatar
jsafra
Příspěvky: 732
Registrován: úte pro 01, 2009 12:11 am
Bydliště: Pardubice

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Tatra se teď o hodně víc věnuje vojenským modelům, kdyby AL vyrazil s nějakým takovým autem, pak by to byl tah pro něj i fabriku dobrým směrem. Jenže jakej model? :think:
úte zář 03, 2019 8:58 am

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 hostů