Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
Uživatelský avatar
zemi8
Příspěvky: 1258
Registrován: ned led 05, 2014 8:50 pm
Bydliště: Vlašim

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Ohledně spolupráce Tatry s Buggyrou. Nevím jak to ve skutečnosti bylo, ale před lety bylo všude zmiňováno, že Tatra chtěla jít hlavně na okruhy a tím došlo k uzavření partnerství. Jenže pak se nedohodl Martin Kolomý s Tomášem Vrátným a tak se dostala Buggyra na Dakar. Co na tom bylo pravdy je otázka, ale četl jsem tohle několikrát. Sice do dneška úplně nechápu, proč by Tatra chtěla cpát peníze do okruhů, protože okruhy nejsou tak mediálně pokryté a sledovanost se rozhodně nedá srovnat s Dakarem, ale bylo to takhle prezentováno.

Každopádně podle mě pojede Buggyra s Tatrou tak ještě maximálně rok nebo dva a do budoucna z těch aut budou možná rychlé asistence nebo auta na zaučení. Pokud budou chtít zůstat v kategorii kamionů, tak bych to viděl na nějaké auto s čumákem, takže např. Mercedes Zetros (s Mercedesem už celkem spolupracují) nebo jako na okruzích nějaký větší Freightliner?

Jinak o Kolomajzovi víte nějaké info? Já bych ho stejně nejradši viděl u Macíků. Nebo alespoň nějak ve stylu jako to má teď Jarda Valtr. Myslím, že by to mohlo fungovat. A pak by z toho byl jako celek i celkem silný tým. Samozřejmě každý by jel za sebe, ale určitě nějaká výpomoc by byla možná....
pát říj 25, 2019 9:59 pm

Uživatelský avatar
Marley
Příspěvky: 365
Registrován: úte led 07, 2014 12:27 am
Bydliště: Tábor

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Roura a Tatra pro buggyru nebude takový problém z hlediska závodění a rychlosti, jako problém pronajmu mimo ČR. U nás už asi není prostor koho můžou oslovit, a to jak se vyjadřují k odejitym členům...
pát říj 25, 2019 10:13 pm

Uživatelský avatar
Kail
Příspěvky: 324
Registrován: ned led 14, 2007 2:03 pm
Bydliště: Soběslav

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Je mi smutno z toho že tady někdo kdo se považuje za fanouška v klidu napíše, že by bylo nejlepší kdyby šli Češi jezdit k Derooyovi :roll:
pát říj 25, 2019 10:25 pm

laik
Příspěvky: 2575
Registrován: čtv říj 04, 2012 2:30 pm
Bydliště: Zeměkoule

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Mně zase z podobných žvástů.
pát říj 25, 2019 10:31 pm

msifa
Příspěvky: 2106
Registrován: pát bře 03, 2006 8:32 am
Bydliště: Jižní čechy

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Kail:

Ale to je realita. Pokud chci výsledek, musím k velkému týmu. A jediná možnost je DeRooy. A vznik velkého českého týmu je utopie (kolik už bylo pokusů - CDT, Bonver, Buggyra.....)
Jinak samozřejmě budu fandit každému z našich kdo se dokáže postavit na start i když budou téměř bez šance na dobrý výsledek.
pát říj 25, 2019 10:31 pm

PtrialM
Příspěvky: 1582
Registrován: ned led 10, 2016 5:03 pm
Bydliště: Brno

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

avatar: proto ten :pray: to by muselo být kurňa štestí...
pát říj 25, 2019 10:33 pm

PtrialM
Příspěvky: 1582
Registrován: ned led 10, 2016 5:03 pm
Bydliště: Brno

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

avatar:je to tak pokusy byly a jak dopadly :wall: víme
Naposledy upravil(a) PtrialM dne pát říj 25, 2019 10:37 pm, celkem upraveno 1 x.
pát říj 25, 2019 10:37 pm

Honza991
Příspěvky: 142
Registrován: stř led 10, 2018 7:48 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Ještě bych chtěl připomenout "důležitost showmanství" výsledek je jedna věc a jiná je počet shlédnutí nebo počet folowerů. To že někdo dojede v top 10 je hezký, ale pro propagaci je možná víc "jízda na prasáka". Dojet po třech, zkrátit si přes stráň, skoky... Viz Robby Gordon.
Na Kolomajze a jeho styl ještě dojde.
Naposledy upravil(a) Honza991 dne pát říj 25, 2019 10:41 pm, celkem upraveno 1 x.
pát říj 25, 2019 10:37 pm

PtrialM
Příspěvky: 1582
Registrován: ned led 10, 2016 5:03 pm
Bydliště: Brno

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

A to MK uměl,bude mi smutno po jeho show :lol:
pát říj 25, 2019 10:40 pm

Jirka.budejovice
Příspěvky: 389
Registrován: stř úno 08, 2012 1:54 pm
Bydliště: České Budějovice

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Jak psal pan Vintr o tom, že Koloc chce vychovat jezdce kteří budou ctít týmovou strategii. Ano Koloc si to jako šéf týmu logicky přeje, aby jezdec poslouchal. Ale opravte mě jestli se pletu. Pokud si dobře pamatuji, Martin K. nikdy nebyl profi jezdec týmu, který by jezdil pro tým. Ale člověk který aby mohl jet musel přinést pěkný balík peněz, ať už ze své kapsy a nebo od sponzorů. A pak si nedovedu úplně představit, aby mi někdo poručil, že už nepojedu na plný koule, ale budu někomu krýt záda. Ještě nedej bože, pokud jsem se do problémů a šance na dobré umístění dostal chybou týmu, třeba závadou auta, které jsem si pronajal. To by bylo pro mě dost absurdní. Otázka je, zda mu jako hlavní tváří značky bylo něco odpuštěno a zda by to vyváželo větší poslušnost. A nebo platil plnou palbu jako kdokoliv jiný. Neví někdo jak to bylo?
pát říj 25, 2019 11:04 pm

msifa
Příspěvky: 2106
Registrován: pát bře 03, 2006 8:32 am
Bydliště: Jižní čechy

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Tak MK určitě na Dakaru nekončí. Následující Dakar je sice pro něho zřejmě definitivně bez něho, ale do budoucna ho určitě za volantem uvidíme.
pát říj 25, 2019 11:37 pm

Smil
Příspěvky: 1935
Registrován: sob led 08, 2011 1:47 pm
Bydliště: Doma

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Dakar bez MK, není Dakar.
sob říj 26, 2019 7:59 am

Uživatelský avatar
jsafra
Příspěvky: 732
Registrován: úte pro 01, 2009 12:11 am
Bydliště: Pardubice

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Ví někdo, jak to má nastaveno Hurvajs s Ivecem? Technická podpora, vývoj, apod?
Já tvrdím, že bez toho to nejde.
Třeba by po vypršení smlouvy mezi Tatra a Bughyra mohl MK založit svůj tým na stejném modelu.
sob říj 26, 2019 9:23 am

spida
Příspěvky: 1642
Registrován: stř bře 01, 2006 9:28 am
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

ježiši jak jste přišli na to že Dakar 2020 bude bez Marťase :D :D :D
Již brzy......již brzy :D
Jak mi Martin před 14 dny říkal. ještě 19 dní :D no tak ještě 5... to už vydržíte ne ;-)
Obrázek
sob říj 26, 2019 9:48 am

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

JJ taky se tomu směju jak všichni tvrdí že D20 bude bez Kolomajzníka :D :D
Smlouvu má do konce října a pak si už konečně muže dělat co chce a konečně i říkat co chce tak na to se hodně těším ...
Martin nám na 4 kolech (sice menších) udělá ještě pěknou show :driver: :2d:
sob říj 26, 2019 11:00 am

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů