Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 1391
Registrován: ned led 05, 2014 12:22 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

......tak až se dosmějete neznalosti většiny, budete od té dobroty a prozradíte všem hloupým ostatním, alespoň jestli to bude účast MK s ambicí na nějakej solidní výsledek nebo čistě jen účast od slova účastnit se (něco ve stylu Roučková, dříve Jerie aj.) ? :D
#JáTaky
#FuckOffBuggyra
sob říj 26, 2019 11:40 am

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Ono mám pocit že už tady bylo i někdy (několik týdnů zpět) i naznačeno s kým MK pojede v týmu ... kdo to tu sleduje pozorně tak už to tuší ...
Myslíš že by MK jel na dakar s tím že se jede jen účastnit ??? :crazy: :naughty: :snooty: tomu nevěř :lol: :D
sob říj 26, 2019 12:16 pm

Tod2
Příspěvky: 1230
Registrován: čtv led 08, 2009 3:22 pm
Bydliště: Kroměříž

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

No ono bylo bez Martina spíš myšleno jako bez Martina v trucku...
sob říj 26, 2019 12:18 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Já věřím tomu že MK s RS na D21 něco s tatrou vymyslí :) Jsem optimista
sob říj 26, 2019 12:20 pm

Uživatelský avatar
zemi8
Příspěvky: 1258
Registrován: ned led 05, 2014 8:50 pm
Bydliště: Vlašim

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

tak ono už to bylo napsáno všude několikrát, že by měl jet v týmu Martina Prokopa s druhým Shrekem, ale pořád to po té nehodě MP platí?
sob říj 26, 2019 12:44 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Dozvíme se již v listopadu ale podle pozitivní nálady SPIDY tak ano :)
sob říj 26, 2019 12:53 pm

Marko
Příspěvky: 1116
Registrován: pát bře 14, 2008 2:02 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Ja k tomu pokracovaniu Tatry na Dakare (za aktualnej situacie Dakaru) mam takyto navrh (aj ked je to ruhanie sa):

Pokracovanie s Buggyrou (s kym inym?) - Buggyru nechame postavit dva spickove kamiony, aj ak to bude znamenat podvozok s tuhymi napravami! Ja viem, je to blasfemia, ale v case kedy sa ten vyvoj aj tak evidentne ubera k "skladackam", ktore so seriou uz nemaju nic spolocne je to najefektivnejsia cesta. Da sa trvat na klasickej koncepcii a kazdy rok tak "umierat na krasu", alebo zvolit pragmaticke a efektivne riesenie. Znacka Tatra bude viditelna aj dalej na Dakare, bude mat priamociaro postaveny sutazny special schopny bojovat na spicke a Buggyra tak bude mat marketingovu "platformu" na prilakanie kvalitnych posadok (kludne aj zahranicnych). V tejto "prvej linii" by som proste vsetko podriadil cielu vyhrat so znackou Tatra. Na nejaky sentiment sa nehra davno u Kamazu, ani de Rooya ... teraz uz ani u BSR, a ILT.

Aby nebola klasicka Tatra potlacena uplne - fabrika by mohla postavit jednu upravenu Force 6x6 /4x4 (klasicky vojensky valnik v uprave pre blizkovychodne trhy), ktory by v sutazi isiel podporu obom ostrym specialom s hlavnym cielom dokoncit sutaz a predviest sa "na mieste" vedeniu blizkovychodnych armadnych zloziek a snad aj buducim civilnym zakaznikom. A v tejto klasickej Tatre by mohol sediet za volantom... :-) ;-)
sob říj 26, 2019 2:15 pm

msifa
Příspěvky: 2106
Registrován: pát bře 03, 2006 8:32 am
Bydliště: Jižní čechy

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Už tu chyběla hláška typu: Já něco vím, ale nepovím. A všichni jste vedle a já se Vám jen směju 8)

Nikdo asi nepochybuje, že když bude Kolomý startovat v kategorii osobaků (s kterou má minimální zkušenost), tak bude prohánět Loeba a spol.....
sob říj 26, 2019 3:38 pm

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

A není to spíše o penězích, pilotech, týmu a hlavně spolehlivosti auta jako takového? Mě už to věčné téma podvozek Tatra vs. kostitřas tuhé nápravy nějak nebaví. O tom to není, ale to vědí všichni zasvěcení. Já myslím, že fandíme Tatře hlavně pro to, že je to unikátní koncepce podvozku a tradiční česká značka s dlouholetou historií. Nevím, jestli bych měl radost z toho, kdyby Dakar vyhrála "Tatra", která nemá s Tatrou nic společného, myslím tím výkyvné polonápravy. Možná je to jen můj subjektivní pocit, ale já to tak zkrátka mám a vnímám.
sob říj 26, 2019 3:39 pm

tatrmanhastrman
Příspěvky: 151
Registrován: čtv pro 19, 2013 1:28 pm
Bydliště: žatec

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

vnímám to také tak a bojím se chvíle, kdy na startovní listině neuvidím ani jeden nápis TATRA
sob říj 26, 2019 3:48 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

O penězích až v první řadě především ... :D O tom by mohli všichni truckeři v čr mnoho povědět...
Jak MM tak AL by určitě do svých nových vozů rádi dali lepší díly ale už tak ty stavby nových vozů jsou strašně finančně náročné že se spokojí i s ,,horší" konfiguraci stroje...
BDP kde tomu je konec po tom co přestal bonver sypat peníze ? BGR se utopila ve vývoji... vyvíjeli, vyvíjeli až došly peníze a možná by stačilo slevit z některých věcí ... Když vidím s čím je Aleš schopny zajet pěkné výsledky tak v tom autě nemusí být vždy to aktuální co je na trhu ... někdy je prostě lepši vsadit na léta ověřené díly než zkoušet furt nové produkty které musím zase a zase podrobit vývoji :think:

Co se pilotů týče tak tam rozdíly v podstatě nevidím ... Aleš i MM jsou s ostatní TOP spičkou určitě vyrovnaní... U MK je trošku chyba jeho agresivního stylu, takže tam jde vždy o náhodu a o to jak dlouho auto vydrží tenhle styl ...
sob říj 26, 2019 3:54 pm

Uživatelský avatar
zemi8
Příspěvky: 1258
Registrován: ned led 05, 2014 8:50 pm
Bydliště: Vlašim

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

msifa: aby ti ten dotycny nenapsal, at si ho prestanes brat do ust jako pred par mesici mne :D
sob říj 26, 2019 4:22 pm

Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 1391
Registrován: ned led 05, 2014 12:22 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Může mi někdo osvětlit co furt BGR má s tím 50ti letým výročím založení týmu?? To jako když dvouletej Koloc v roce 1969 tahal po Roudnici za sebou kačera, tak na pískovišti založil BGR nebo jak tomu mám rozumět?? :think:
#JáTaky
#FuckOffBuggyra
sob říj 26, 2019 6:41 pm

msifa
Příspěvky: 2106
Registrován: pát bře 03, 2006 8:32 am
Bydliště: Jižní čechy

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Pick:

Tak asi dle hesla, že 100x opakovaná lež se stává pravdou.

Realita je taková, že v roce 1969 postavil Václav Král závodní auto a dal mu jméno Baghira. A Koloc je nějak záhadně přesvědčen, že tehdy právě vznikla Buggyra. :D
sob říj 26, 2019 6:50 pm

Uživatelský avatar
Kail
Příspěvky: 324
Registrován: ned led 14, 2007 2:03 pm
Bydliště: Soběslav

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

:lol:
sob říj 26, 2019 7:09 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů