Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 1391
Registrován: ned led 05, 2014 12:22 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Už to proběhlo, bylo to včera ve 23:30.....je možno skouknout na iVysílání
#JáTaky
#FuckOffBuggyra
čtv led 23, 2020 12:43 pm

mirasat
Příspěvky: 1846
Registrován: sob led 06, 2018 10:59 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Aha, dneska jsem nějakej pomýlenej. Jdu na to.
čtv led 23, 2020 1:04 pm

Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 1391
Registrován: ned led 05, 2014 12:22 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Hned po Dakaru navazovala velká reportáž o AER. Naprosto mě rozsekal záběr na klasickou zelinářskou přepravku, kterou má TT přidělanou na místě,kde normálně sedí navigátor.....hroznej pekelník je ten chlap :lol: :lol:
#JáTaky
#FuckOffBuggyra
čtv led 23, 2020 1:13 pm

Tod2
Příspěvky: 1230
Registrován: čtv led 08, 2009 3:22 pm
Bydliště: Kroměříž

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

tak Tomova zelinářská bedna je legendární doplněk už několik let, je to skromný chlap, nepotřebuje mít všechno hned mega, super, kůl apod :)
navigátor stejně seděl vpravo a mechanika nepotřeboval snad nikdy (možná kdysi na dakaru)
čtv led 23, 2020 1:23 pm

Jirka X
Příspěvky: 521
Registrován: ned lis 26, 2017 11:33 am

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Můžete sem někdo dát odkaz na rozhovor Zíty s manažery? Díky
pát led 24, 2020 8:29 am

Peter G
Příspěvky: 639
Registrován: čtv úno 28, 2013 1:00 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Jasne, tu by ti to malo ist, mne to ide pustit aj na slovensku, tak by si nemal mat problem:

https://www.ceskatelevize.cz/porady/102 ... 6-special/
pát led 24, 2020 9:04 am

laik
Příspěvky: 2575
Registrován: čtv říj 04, 2012 2:30 pm
Bydliště: Zeměkoule

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Macíkův navigátor: Překvapily mě nenávistné komentáře vůči Rusům
Taková krátká noticka...
https://www.dakarmania.cz/index.php/202 ... komentare/
sob led 25, 2020 6:38 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Martin Prokop a buggy: Tu nabídku mám
https://www.dakarmania.cz/index.php/202 ... p-a-buggy/
ned led 26, 2020 11:56 am

Dalby
Příspěvky: 668
Registrován: čtv led 21, 2016 7:57 pm
Bydliště: Praha

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Obrázek
ned led 26, 2020 12:41 pm

Uživatelský avatar
zemi8
Příspěvky: 1258
Registrován: ned led 05, 2014 8:50 pm
Bydliště: Vlašim

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Na tom vystrizku se to necte uplne dobre, tak jsem to prekopiroval:

"Zdravim vsechny! Vite ona kazda mince ma dve strany. Chtel bych se vyjadrit k vznikle situaci ktera nastala mezi mnou a Martinem Macikem. On napsal ze moje rozhodnuti respektuje ale uz vam tak trochu zapomel rict co stalo za mojim rozhodnutim. Vsechno zacalo padem v tunisku kdy jsem tym absolutne prestal zajimat. Martin si na me neudelal ani jednou cas kdyz jsem byl na klinice v Praze 14 dni. Kdyz jsem jel navstivit stareho pana Macika do Sedlcan rekl mi ze kdyz nepojedu v rijnu maroko tak nema cenu abych jezdil na dakar. To z me strany bylo absolutne nerealne protoze jsem nemohl jeste na te noze stat a zada se mi jeste trosku plnily krvi. Veskera aktivita teamu sla mimo me. O posedli dakarem jsem nevedel ani v jakych budou mestech a Martin semnou nekonzultoval ani zadne veci spojene s tim. Martin napsal ze celej dakar jsem se stranil. Ne nestranil ale moje unava byla tak obrovska protoze jsem mel jen 3 mesice na to abych se na to pripravil. Verte me ze jsem si nikdy takhle nesahl na dno. Takze kdyz se delaly rozhovory ja uz vecinou spal. A zaver tohodle byl kdyz pan Macik starsi na veceri pred odletem podekoval vsem ale o me se ani nezminil ze jsem to aspon dojel. Dojel jsem to i kdyz jsem zlomil riditka i kdyz mi prestala fungovat nevigace. I kdyz jsem byl totalne vycerpanej. A Martin uz davno nepouziva #oneteam ve spojitosti semnou ale s vama s fanouskama. Ja jsem si tenhle 7 mesicni boj dobojoval a dobojoval jsem ho se cti. Ale sam za sebe. Snad vam staci aspon toto kratke vysvetleni. Ale to bych mohl pokracovat do nekonecna. Uzijte si posedli dakarem. Brabcak"

A zde vyjadreni od Maciku:

"Ano, pravda někdy mívá dvě strany, podle toho, která strana ji interpretuje, ale je důležité je podložit argumenty. 💪

Znáte nás dlouho a víte, že se vůči fanouškům snažíme o maximální otevřenost. 😉Zprostředkováváme vám naše závodění i spoustu věcí s ním spojených. Když se daří, i když dny zrovna nejsou nejrůžovější. Jsou ale i věci, které si, podle našeho názoru, mají vyříkat ti, kterých se bezprostředně týkají, osobně, z očí do očí, aby bylo možné je v klidu vyřešit a jít dál. Přijde nám to jako férovější cesta než hlásat svou nenadálou nespokojenost na sociálních sítích, příspěvky mazat a upravovat podle momentální nálady, jak se teď rozhodl Honza. 😞

Jsme ale přesvědčení, že v podobných situacích je potřeba domluvit se osobně, o což budeme usilovat. 💪 Nejen s Brabčákem, ale také s jeho tatínkem, bez kterého by nebylo jeho závodění možné. Informace, které Honza v posledních dnech sdílí na sociálních sítích, se od něj dozvídáme poprvé, osobně s námi o nich nikdy nemluvil. A bohužel se většina z nich ani nezakládá na pravdě. 🤨 Prosíme, dejte nám čas vyřešit vše tak, jak to bývá zvykem mezi rozumnými lidmi. Pracujeme teď na tom, abychom pro vás připravili besedy Posedlí Dakarem na 100% a těšíme se, že si je společně pořádně užijeme. 💪 Kluci z týmu si nenechali vzít náladu a chystají fakt bomby. 😁

Moc děkujeme za vaše pochopení a omlouváme se, že jste byli vtaženi do takových řečí, za které nemůžete! 😕

Martin Macik st., MM & celý náš tým 💪"
ned led 26, 2020 1:05 pm

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1491
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Obávám se, že tam selhali blízcí, kteří nerozpoznali, že potřebuje pomoc (možná i odbornou) nebo oraz. Macíkovci zafungovali jen jako nejsnazší hromosvod... :|
ned led 26, 2020 3:52 pm

Cursor86
Příspěvky: 403
Registrován: sob led 12, 2019 10:45 am

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Myslím, že jádro problému je v něčem cinkavějším.
ned led 26, 2020 5:36 pm

Uživatelský avatar
zemi8
Příspěvky: 1258
Registrován: ned led 05, 2014 8:50 pm
Bydliště: Vlašim

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

No divil jsem se, ze uz i do pristavu prijel sam. Mozna mel tenhle Dakar radeji vynechat, protoze mi prisel takovy otraveny hned od prvni etapy. Ale penize urcite roli hrajou, proto tam zminili jeho tatu, ze by bez nej nezavodil... I na velkem kalendari ma jen jednu fotku a v lonskem roce jich mel nekolik... Takze prachy prachy
ned led 26, 2020 7:34 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Z marketinkového hlediska byl Vrabčák pro tým nevýkonný :D na Dakar se jezdí za peníze a ne z kamarádství :wink: stal se nepotřebným :think:
ned led 26, 2020 8:12 pm

Uživatelský avatar
zemi8
Příspěvky: 1258
Registrován: ned led 05, 2014 8:50 pm
Bydliště: Vlašim

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Stejne mi prijde nejlepsi, kdyz se tym soustredi jen na jednu kategorii. Bylo by super, kdyby se Brabcak domluvil u MRG. Sice motorky tolik nesleduji, ale meli bychom tam nase elitni jezdce pekne pohromade. Az se da Brabcak dohromady, tak si myslim, ze na tu TOP 25 nebo TOP 30 urcite take ma.
ned led 26, 2020 8:25 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů