Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
ateliersk
Příspěvky: 329
Registrován: stř led 05, 2011 8:28 am
Bydliště: Kutná Hora

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

no, on "Roman Hruska" ve svem prispevku na IG netvrdil ze vypadlo "to" zarizeni, nebo snad sam elektromotor. On pouze naznacil, ze od pate etapy to zkratka nefungovalo tak jak melo, neboli "ztratril" se ten vykonovy efekt se kterym se pocitalo. alespon tak jsem to pochopil ja.
úte úno 11, 2020 12:53 pm

Tod2
Příspěvky: 1230
Registrován: čtv led 08, 2009 3:22 pm
Bydliště: Kroměříž

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

jo tak, asi to byla ironie, už jsem si nadskočil...
úte úno 11, 2020 12:59 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

DAKAR MANIA sdílel(a) příspěvek.
1 hod
💥❗️ X-raid se loučí s Kubou Przygońskim! Že by Prodrive získal první velké jméno pro svůj nový dakarský projekt?! 🤔 S velkým zájmem čekáme na další zprávy..
úte úno 11, 2020 2:17 pm

mirasat
Příspěvky: 1846
Registrován: sob led 06, 2018 10:59 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Milda píše:
úte úno 11, 2020 2:17 pm
DAKAR MANIA sdílel(a) příspěvek.
1 hod
💥❗️ X-raid se loučí s Kubou Przygońskim! Že by Prodrive získal první velké jméno pro svůj nový dakarský projekt?! 🤔 S velkým zájmem čekáme na další zprávy..
A Prokůpka a Kolomého ? Asi ne, co :)
úte úno 11, 2020 8:09 pm

Jirka X
Příspěvky: 521
Registrován: ned lis 26, 2017 11:33 am

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Dnes jsem byl na Posedlí Dakarem v CB a zeptal jsem se na pár věcí a tak je Vám tu sdělím...

BSR má objednaný automaty Alison, tedy ne ZF, ale to jsme všichni tak.nejak tušili... Když jsem se zeptal, jestli ho namontuji do Karla nebo do Franty, tak mi rekl, že to ještě neví, ale určitě půjde do Lojzy, který se nyní staví!!

Na to jsem se zeptal, že tedy na příští Dakar budou mít k dispozici tři konkurenceschopný auta, tak jestli nepojedou ve více jezdcích... Na to mi odpověděl MM, že jednají a že je to tezky. Povídal, že poptávku mají velikou, zvlášť z Holandska, jelikož mezi Ivecama byli letos na Dakaru nejlepší a tím pádem chcou všichni jezdit s jejich Ivecem:)) Ale je těžké pronajmout auto a říct mu, dělej si s ním, co chces, jed nezavisle na mne a nebo hele já Ti auto pronajmu, ale musíš mi dělat dvojku a pomáhat mi... S tím samozřejmě souvisí problém, že najít tak rychlého jezdce, který bude ochotný jet dvojku a zároveň bude tak rychlý, že pojede v závěsu za Matesem je skoro neřešitelný úkol... Zvlášť tady v Česku takový jezdec je prý těžko k sehnání! Pak samozřejmě ještě dodal, že vše je o penězích a že si nemůžou dovolit angažovat jezdce, který bude sice ochotný dělat dvojku, ale nedá do toho patřičný objem peněz...
stř úno 12, 2020 11:06 pm

mirasat
Příspěvky: 1846
Registrován: sob led 06, 2018 10:59 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Hm, tak Litomyšl bude bez ježdění :roll: Uvidíme, jestli MM vymyslí něco jiného, společného, jak uvažuje....
čtv úno 13, 2020 6:19 am

JAN B
Příspěvky: 973
Registrován: sob led 23, 2010 3:49 pm
Bydliště: VELKE ALBRECHTICE
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Tak to je na prd bez ježdění. :oops: Chtěl sen vidět auta v akci.
čtv úno 13, 2020 8:07 am

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Holt Sosnová byla jenom jedna...

Vývoj u Macíků jsem předpovídal. Je jednodušší postavit nové auto, než předělávat to současné, které na to nebylo stavěné. Jasně, předělat se dá cokoliv, ale o to pracnější to potom je. Každopádně s automatem to auto bude ještě rychlejší, než teď. :clap:
čtv úno 13, 2020 6:44 pm

Uživatelský avatar
Kail
Příspěvky: 324
Registrován: ned led 14, 2007 2:03 pm
Bydliště: Soběslav

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Já bych neměnil ani rezervy, a rovnou stavěl nový auto když je defekt :mrgreen:
čtv úno 13, 2020 7:55 pm

filip 90
Příspěvky: 6367
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Jo přesně tak. Hned vyhodit a postavit nové. Můžeš mi nějak technicky, vysvětlit z jakého důvodu je snazší postavit nové auto než vyměnit převodovku? :lol: :lol:
Filip Nikl
čtv úno 13, 2020 8:02 pm

msifa
Příspěvky: 2106
Registrován: pát bře 03, 2006 8:32 am
Bydliště: Jižní čechy

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Tak když nevíš co s penězma....... :D
čtv úno 13, 2020 8:37 pm

Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 1391
Registrován: ned led 05, 2014 12:22 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

..jak říká Filip :clap: ....ale na druhou stranu, MM je už dneska jedinej, co si neprošel stavem "nepřetržité inovace a testování". Takže teď je asi ten jejich čas. Že tímto způsobem cesta úplně nevede poznají stejně, jako to před nimi poznali všichni ostatní. Ale asi je nutný si touhle fází prostě projít. Takže proč ne... :)
#JáTaky
#FuckOffBuggyra
čtv úno 13, 2020 8:51 pm

filip 90
Příspěvky: 6367
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Lojza má smysl a to z jednoduchého důvodu. Chtějí pronajímat auto a jak zjistil Jirka X, zákazníci jsou většinou Holanďané. A ti si nepronajmou Frantu, protože to není dnes tak módní kapoťák a navíc to je nějaká LIAZka, což ani nevědí, co je za značku. Asi něco z Ruska... :think: Oni chtějí Iveco jako má De Rooy, ale to lepší od Macíků, no a to je jen jedno (tedy dvě, ale žádné volné). Takže se postaví Lojza, což bude mírně vylepšený Karel s automatem a uvidí se jaké přijdou nabídky. Podle situace se pak rozhodne jestli se do Karla dá automat taky a kdo s čím nakonec pojede.
Filip Nikl
čtv úno 13, 2020 9:11 pm

Tod2
Příspěvky: 1230
Registrován: čtv led 08, 2009 3:22 pm
Bydliště: Kroměříž

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Já si stejně myslím, že až jim dojde nafta, tak postaví zase nové auto s plnou nádrží...
čtv úno 13, 2020 9:25 pm

Uživatelský avatar
zemi8
Příspěvky: 1258
Registrován: ned led 05, 2014 8:50 pm
Bydliště: Vlašim

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Ja jen nevim, proc by holandani chteli Iveco od Maciku kdyz muzou mit od de Rooye. Samozrejme nevime jak je to financne...
čtv úno 13, 2020 9:26 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 26 hostů