Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
Uživatelský avatar
zemi8
Příspěvky: 1258
Registrován: ned led 05, 2014 8:50 pm
Bydliště: Vlašim

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

no vypadá to parádně, jak se mi nelíbila předchozí verze, tak tahle je super. škoda, že v kapotě nejsou světla, tak jako v první Jamalce, to by pak nemělo chybu.... a ohledně kabiny to mají snad ošéfované. V tomhle Holánovi věřím...
stř kvě 24, 2017 8:20 pm

Uživatelský avatar
Puťo
Příspěvky: 1111
Registrován: stř lis 23, 2011 11:10 am

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Tak na toto by som sa chcel ísť pozrieť do Senice... ak by dal Dody info že sú tam :wink:
Martin Puťo Puterka
stř kvě 24, 2017 9:14 pm

mirou
Příspěvky: 1507
Registrován: pát pro 16, 2011 11:49 am
Bydliště: Strakonice

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Takže motor je jasný...: https://www.sport.cz/moto/rallye/clanek ... tion-artcl

Tak ještě ta posádka jaká bude .... Nebylo by špatný znovu oživit alianci s Buggyrou .... Holt si musíme počkat...
čtv kvě 25, 2017 9:33 am

miky
Příspěvky: 742
Registrován: pát črc 18, 2008 8:45 pm
Bydliště: Morava

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Vždyť jsem zde již psal o motoru, nic nového, ale to složení posádky ..... asi trochu překvapení, alespoň pro mne, jestli to bude, jak se povídá
čtv kvě 25, 2017 11:53 am

Peter G
Příspěvky: 639
Registrován: čtv úno 28, 2013 1:00 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Tak posadka ma byt medzinarodna a myslim, že mechanik, copilot zahranicny nebude. JV sa zmienoval, že posadka bude zaujimava vzhladom k okolnostiam a hystorii. Myslim, že Feran by až tak moc neočakavany nebol, ten to asi nebude. Mohol by to byt Serge Bruynkens, co by bolo hodne neocakavane pre mna, alebo ....... Jaro Miskolci vzhladom na okolnosti, co by bolo pre mna tiez hodne necakane, ale splnajuce poziadavky na zahranicneho, a ako bolo spomenute vzhladom na okolnosti ( Bonver moc nefunkcny) a hystoriu ( s Alesom uz jazdil) splnajuce poziadavky. Som zvedavy. Samozrejme je to iba vyplod....

miky: aspon naznac
čtv kvě 25, 2017 11:56 am

laik
Příspěvky: 2575
Registrován: čtv říj 04, 2012 2:30 pm
Bydliště: Zeměkoule

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Z kapoty zmizel ten nadbytečnej úsměv. Jinak kabina nevypadá zkrácená.
čtv kvě 25, 2017 1:02 pm

JAN B
Příspěvky: 973
Registrován: sob led 23, 2010 3:49 pm
Bydliště: VELKE ALBRECHTICE
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Co se týče kabiny, tak problém byl na Dakaru. Na Silk Way myslím může. No a po Silk Way může vypuknout diskuze sčím na Dakar :lol:
čtv kvě 25, 2017 1:12 pm

laik
Příspěvky: 2575
Registrován: čtv říj 04, 2012 2:30 pm
Bydliště: Zeměkoule

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Já to chápal tak, že se řešila úprava dle legislativy tak, aby se mohlo na Dakar. Proč jinak to auto přestavovat? A proč by vyměnili kapotu za sérii?
čtv kvě 25, 2017 1:15 pm

mirou
Příspěvky: 1507
Registrován: pát pro 16, 2011 11:49 am
Bydliště: Strakonice

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

O kabině psal Milda o stránku nazpět.... je tam krátká kabina, která navazuje podobnýma krovkama na plachtu nástavny podobně jako to měl u 815ctky z roku 2008. Ten design tuto skutečnost zřejmě krásně maskuje. POkud to bude takhle uhlazené i ve skutečnosti, tak to bude fakt pěkný ... a technicky snad také velký kus dopředu. Víte někdo co ta telemtrie? Má to ještě někdo na kamionech? MAN, IVECO nebo KAmaz...??
čtv kvě 25, 2017 1:20 pm

laik
Příspěvky: 2575
Registrován: čtv říj 04, 2012 2:30 pm
Bydliště: Zeměkoule

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Už to vidím. Podruhé se omlouvám. Jen jsem to přeletěl, když jsem zjistil, že mi to nechodilo.
čtv kvě 25, 2017 1:23 pm

Uživatelský avatar
Marley
Příspěvky: 365
Registrován: úte led 07, 2014 12:27 am
Bydliště: Tábor

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Víte někdo něco více o problémech Bonveru?

Protože, jestli se nic nezměnilo, tak Bonver je aktuálně opět tým s nejvíce piloty za volantem Tatry - Lloverra, Škrobánek, Valtr a Vrátný - už je jen otázka na jakých závodech je uvidíme.
čtv kvě 25, 2017 1:30 pm

Pitris
Příspěvky: 694
Registrován: pát kvě 16, 2008 9:17 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Valtr teď o víkendu osobně jezdil s Bonveráckou Tatrou v Mohelnici, takže podle mě, problémy tohoto typu žádné.
čtv kvě 25, 2017 1:36 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Bonveraci asi jenom přeskupují síly na dvě fronty cestou pronájmů tak si myslím, že dvě auta Afrika a dvě Amerika pojedou na marketing aby byly vidět Valtr je vidět v Africe obhajoba druhého místa a Llovera jako invalida je středem pozornosti v Americe
Jen by mě zajímaly ty brzdy na Královně, jestli už daly taky kotouče. Jinak tou kratší kabinou asi pošetřili místo na chlazení, ale menší komfort v kabině. A otázka jestli i posouvali motor, ale to se týká jenom asi trambusek a né nosálů :think:
Jinak k těm tlumičům pokud budou fungovat, jako že budou tak ty právě vyřeší spoustu těch pitomých závad uklepané hadice, konektory, a vypadlé čelní sklo :idea:
čtv kvě 25, 2017 2:05 pm

Pitris
Příspěvky: 694
Registrován: pát kvě 16, 2008 9:17 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

No, když si vybavím ten výklenek vyřezaný v zadní stěně kabiny pro mechanika co měl Nikolajev v tom Zetros-Kamazu, tak aby nebylo nějaké podobné překvápko i u Aleše :)
čtv kvě 25, 2017 3:13 pm

Uživatelský avatar
zemi8
Příspěvky: 1258
Registrován: ned led 05, 2014 8:50 pm
Bydliště: Vlašim

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

jinak já jsem taky zvědavý, jestli Buggyra sežene nějakého pilota pro druhého Phoenixe. Byl bych rád za Vršeckého, ale ten to podle mě zdravotně nedá... Ale mohl by jet třeba i Lacko 8)
čtv kvě 25, 2017 3:18 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů