Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
Uživatelský avatar
Aleš 400
Příspěvky: 377
Registrován: sob úno 25, 2012 4:48 pm
Bydliště: Ivančice

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

:think: Ten vůz je 11 let starý, pokud by s ním někdo dnes závodil, bude to o tom jenom se zúčastnit. Podle mého názoru, pokud MK vypadly všechny možnosti jet s Tatrou, měl by se domluvit s BSR a závodit s Frantou. Nový vůz Karel zatím funguje bez problémů a pokud nenastane nějaký vážný problém na některém menším závodě (nedej bože nehoda), zůstane Franta doma. :think:
Ano, máte auto LIAZ, ale jaký je tam motor? Cummins, Perkins nebo Caterpillar?.......Kdepak, auto LIAZ, motor taky LIAZ!
pon črc 22, 2019 6:56 am

Uživatelský avatar
Kail
Příspěvky: 324
Registrován: ned led 14, 2007 2:03 pm
Bydliště: Soběslav

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Viděl bych to čistě jen jako tréninkový auto. Třeba k přípravě na přechod k tuhým nápravám (přecejen ten Franta?). Sice si myslím že MK je v tomhle dost srdcař a že Tatra je pro něj víc než jenom auto z řady, ale když by nebyla jiná možnost... Jak už tady padlo s Macíkama má dobrý vztahy myslím a pokud se v následujících měsících něco nepodělá na těch hnusných Ivetách, nevidím důvod proč by mělo tak dobrý auto jako Franta zbytečně zastarávat doma v dílně, když je možnost pronájmu. Připadá mi to nejreálnější a nejlogičtější řešení pro všechny zůčastněný. Pro BigShock by to byl taky dost posun vpřed, vyrazit hned se třema autama.
pon črc 22, 2019 9:51 am

mirasat
Příspěvky: 1846
Registrován: sob led 06, 2018 10:59 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Jarda Valtr nejdřív doufal, že pojede se syny AER. Další vyjádření od něj ale nepřišlo ?
Pak se ale změnilo místo konání Dakaru a terén se trochu přiblížil AERu.
Od BS pak mám dojem zaznělo, že JV pojede s Andrejem Dakar v SA. Asi bez synů ?
pon črc 22, 2019 11:35 am

Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 1391
Registrován: ned led 05, 2014 12:22 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

A co když letos Kolomý vyrazí na AER? Tam by i s tou poněkud již obstarožní technikou mohl při troše štěstí zajet i pěknej výsledek...... :think:
#JáTaky
#FuckOffBuggyra
pon črc 22, 2019 4:35 pm

filip 90
Příspěvky: 6367
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Já bych opustil logiku. Jak jsme se už přesvědčili, tak v tomto sportu moc nefunguje. Takže podle mě když pojede, tak to nebude Tatra, nebude to český team. A pronájem Franty? Ano to dává největší smysl, takže to to nebude ani náhodou. :lol:

Já svůj tip mám. :wink:
Filip Nikl
pon črc 22, 2019 8:34 pm

Jirka X
Příspěvky: 521
Registrován: ned lis 26, 2017 11:33 am

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Tak ten tip řekni... Jeste tu nepadla varianta, že Martin zůstane doma a bude šetřit na novou Tatru:))
pon črc 22, 2019 11:17 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

tak můj typ je, že MK pojede s Mazem už se o jeho osedlání letos jednou pokoušel :wink: https://www.youtube.com/watch?v=7v2zBvB-UnU
úte črc 23, 2019 7:01 am

úte črc 23, 2019 7:16 am

filip 90
Příspěvky: 6367
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Já mám stejný tip jako Milda. MAZ. Už jsem to tu psal, ale vzalo se to jako vtip. :lol: :wink:
Filip Nikl
úte črc 23, 2019 11:08 am

laik
Příspěvky: 2575
Registrován: čtv říj 04, 2012 2:30 pm
Bydliště: Zeměkoule

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

To by bylo fajn. Ty auta jedou pěkně.

Ohledně Lopraise - myslím, že pojede zase se starým autem, i když sliboval a sliboval a i když se Herry stavěl na hlavu, že bude nový a všichni jsme debilové, když tomu něvěříme, a i když ho potom bude omlouvat, že se to nestihlo, protože...
úte črc 23, 2019 11:14 am

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Tak on nesliboval s čím pojede, ale že se rozhodne před startem. Jenom mi zde zbytečně spekulujeme :lol:
Anebo zde dolož ten jeho slib a všichni co tomu věříme si sedneme na prdel v lednu. :wink:
já zde žádný slib nevidím
Vyrazíte opět s vylepšenou Tatrou Queen 69?
Pokud všechno dobře dopadne, tak nevyrazím. Chystáme totiž nový závodní kamión a podle testů uvidíme, jestli ho nasadíme už do nadcházejícího Dakaru. Vyjet na první testy by měl v průběhu září. Věřím, že se to podaří. I proto letos neplánujeme žádné soutěže v Evropě. Maximálně se soustředíme na nové auto.
úte črc 23, 2019 12:09 pm

Uživatelský avatar
jsafra
Příspěvky: 732
Registrován: úte pro 01, 2009 12:11 am
Bydliště: Pardubice

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Když to tak pozoruju, se bojím že tater rychle na dakaru ubývá... :(
úte črc 23, 2019 1:57 pm

TomZ
Příspěvky: 450
Registrován: čtv led 12, 2017 6:57 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Jo, to je na tom to nejsmutnější... Jestli to Loprais stihne, tak vlastně jedna Tatra a ne s TOP pilotem.
úte črc 23, 2019 2:40 pm

mirou
Příspěvky: 1507
Registrován: pát pro 16, 2011 11:49 am
Bydliště: Strakonice

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

A z čeho se tady vlastně usuzuje, že u Lopraisů to poprvé v jejich historii (pominu-li nájmy) nebude TATRA....? Alda přeci jediné co naznačil je to, že to bude auto české značky...no já nevím, neříkejte že by experimentoval s něčím jako Praga a podobné výmysly... Všichni jste tady přesvědčeni, ze Tatra to tentokrát nebude...je k tomu ještě nějaká další podstatnější informace? Dikes...
úte črc 23, 2019 2:44 pm

TomZ
Příspěvky: 450
Registrován: čtv led 12, 2017 6:57 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Někde tu padlo, že se s Tatrou na tovární podpoře nedohodl a proto to tato značka nebude.
úte črc 23, 2019 2:51 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 65 hostů