Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Zamčeno
Uživatelský avatar
Mara75
Příspěvky: 342
Registrován: ned říj 12, 2014 8:52 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

To Martin-Happy: Riwald Dakar Team - Nizozemec Huzink
https://www.facebook.com/riwalddakar?fref=ts
pát led 02, 2015 10:18 pm

Jiří Vintr
Příspěvky: 2347
Registrován: čtv srp 27, 2009 10:44 am

Příspěvek

Zdravím vás z Aires, snad mě z poslední fungující Wi-Fi v administrativním středisku brzy někdo nevyhodí, musím ještě nahodit zprávičku na web KMR...

Dnes horký letní den s modrou oblohou... Přejímky byly hodně formální. Všichni se hrozně zdrželi administrativními, zatímco v hale se Calvet dloubal v nose. Pokaždé, když někdo přijel, byla spousta povídání... Naši procházeli v pohodě. Viděl jsem nějaké údaje na vahách, ale protože nevíte, jak je kdo natankovaný a naložený, je to irelevantní... Po 3,5 letech jsem se krátce viděl s Alešem a oba jsme to přežili vcelku s úsměvem...

Hlavní cvrkot byl u Peugeotů a Robbyho .Na ně čekal osobně sám Lavigne, obrovská tlupa novinářů se od nich ani nehnula. Na přejímkách, když zvedli zadek a začali odkládat náhradní kolo, přiběhla tak třicítka mechaniků od Peugeotů a hradbou těl se snažila zabránit všem fotografům, aby si útroby auta fotili, zaháněli nás všechny pryč. Motor je až někde uprostřed tam kdesi dole, nahoře je chladič a intercoolery. Jinak to auto není tak veliký, jak se jeví na fotkách, o něco větší než Mini, místa uvnitř je strašně málo... Robby se z přejímek dostal až te´d večer. Říkal, že má hodně natestováno a že systém jako takový funguje mnohem líp než vloni. tak uvidíme...

Bonveři šli k přejímkám až teď večer. Zastihl jsem jen Tatru 517, která měla potíže se startováním a odjetím do parc fermé, ale Milan to nějak vyřešil. O problémech Karginova nic nevím, u přejímek byl v pohodě, i když šel poslední, o kus za svými bližními...
sob led 03, 2015 1:06 am

Míra Bálek

Příspěvek

Máte někdo odkaz kde půjde živě sledovat závod? Na http://gaps.dakar.com to po mě chce přihlašovací údaje. :(
sob led 03, 2015 8:06 am

Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 1391
Registrován: ned led 05, 2014 12:22 pm

Příspěvek

Mě to zas nepřijde, že by pažoutí mechoši bránili DKR2008 vlastním tělem ..... :think:
Obrázek
#JáTaky
#FuckOffBuggyra
sob led 03, 2015 8:24 am

laik
Příspěvky: 2575
Registrován: čtv říj 04, 2012 2:30 pm
Bydliště: Zeměkoule

Příspěvek

Když už jsme u těch stránek.., fungujou vám někomu? Mně ve FF ani Chromu nic nedělaj, ať klikám na cokoli.

Ten Kamaz z včerejší fotky vypadá, že je doslova nažhavenej k vítězství. Všichni jsou tam tak zapálení, že dští síru a makaj, až se z nich kouří.
sob led 03, 2015 9:35 am

xtomos
Příspěvky: 1609
Registrován: čtv led 01, 2015 4:15 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Přesně tak funguje jen úvodní stránka a to jen ve francouzské mutaci. Už jim ta nefukčnost zase začíná a to dakar pořádně ještě ani nezačal.
sob led 03, 2015 9:58 am

Antonín Švihel
Příspěvky: 286
Registrován: stř led 09, 2013 5:16 pm
Bydliště: Krnov

Příspěvek

Nemáte někdo odkaz na dnešní program jak kdo pojede na podium a která televize to bude vysílat ? Díky za info
sob led 03, 2015 10:22 am

Marko
Příspěvky: 1116
Registrován: pát bře 14, 2008 2:02 pm

Příspěvek

Ja by som este netrojcil...oni tie live prenosy mozu spustit az zajtra s prvou etapou. Inak sa bude dat sledovat tradicne aj na alternative: www.trackingdakar.nl

Inak, cakal som asi tyzden, kto vznesie otazku na live prenos zo startu a hlavne ci si da niekto tu pracu s vyhladanim argentinskeho on-line prenosu :-/ :-)
Takze, pani: prenos zo slavnostneho startu na rampe by mala dnes prenasat TVP od 14:30 miestneho casu, co je myslim 18:30 CET...

http://www.tvpublica.com.ar

program na dnes:

http://www.tvpublica.com.ar/grilla/#actual


Edit: este viem, ze prenos by mal robit aj kanal Fox Sports Latin America, ale bez stahovania nejakych hluposti do compu som stream zatial nenasiel...
sob led 03, 2015 10:29 am

Antonín Švihel
Příspěvky: 286
Registrován: stř led 09, 2013 5:16 pm
Bydliště: Krnov

Příspěvek

Marko, pěkná práce 1* :D Díky
sob led 03, 2015 10:43 am

Marko
Příspěvky: 1116
Registrován: pát bře 14, 2008 2:02 pm

Příspěvek

Este by som sa netesil...prenos konci pol hodinu pred planovanym koncom startovnej ceremonie (teda cast kamionov asi useknu). Aspon podla PR materialov ASO. Dalsia otazka je rezia podujatia - o kamiony nas mozu "odrbat" (ako to niekedy byva) na ukor nejakych studiovych reci... No, uvidime...
Naposledy upravil(a) Marko dne sob led 03, 2015 10:48 am, celkem upraveno 1 x.
sob led 03, 2015 10:48 am

laik
Příspěvky: 2575
Registrován: čtv říj 04, 2012 2:30 pm
Bydliště: Zeměkoule

Příspěvek

Díky za to!
sob led 03, 2015 10:48 am

Uživatelský avatar
Fino
Příspěvky: 929
Registrován: stř říj 17, 2012 2:24 pm
Bydliště: Bechyně

Příspěvek

to Marko : no, loni tomu tak bohužel bylo :?
sob led 03, 2015 12:01 pm

petazavinac
Příspěvky: 24
Registrován: pát črc 16, 2010 11:02 pm
Bydliště: Olomouc

Oficiální stránky www.dakar.com ...

Příspěvek

Zkuste do adresního řádku za "www.dakar.com" zadat ještě "/index_DAKus.html" a snad by vám to mohlo fungovat...
sob led 03, 2015 4:29 pm

hanzs
Příspěvky: 629
Registrován: ned led 06, 2013 8:12 pm
Bydliště: Neratovice

Příspěvek

Taky jsem našel nějaký link na úvodní přenos - když pojede, dám to sem.
To mě štve, že zejtra se jede a nejde zjistit, kdy se startuje do etapy, kdy kdo do speciálky...
sob led 03, 2015 5:47 pm

Uživatelský avatar
jirkas
Příspěvky: 603
Registrován: pon lis 05, 2007 12:37 pm
Bydliště: Lovosice

Příspěvek

Už jsem to tu někomu psal, že anglická mutace nejde spustit z úvodní stránky. Musíš odskočit na nějaký článek, třeba dole na Solidarity a pak mutace jde změnit.
popř si do oblíbených dát tenhle link http://www.dakar.com/index_DAKus.html
sob led 03, 2015 6:45 pm

Zamčeno

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 hostů