Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Zamčeno
Jiří Vintr
Příspěvky: 2347
Registrován: čtv srp 27, 2009 10:44 am

Příspěvek

Dnešní etapa si vybrala svou daň: Tomáš Vrátný se vzdálil od první desítky - dva MAZy jsou daleko, Wuf van Ginkel rovněž, s ním i Pascal de Baar...

Pokud není Vjazovič, chybí další možný honič Kamazů, i když letos je to spíš honič Aleše s Martinem...
ned led 11, 2015 9:28 pm

Jiří Vintr
Příspěvky: 2347
Registrován: čtv srp 27, 2009 10:44 am

Příspěvek

Jinak dneska u Jirky Zíty to bylo moc zajímavé. Sám jsem byl v ČT poprvé. Studio bylo ve druhém suterénu, sešli jsme se půl hodiny před vysíláním a diskutovali nad obsahem pořadu. zíta furt někam odbíhal, evidentně lovili nějaký nový materiál od M. Zemánka a do vysílání ho nedostali Pozdravili jsme se s režisérem a ššli do maskérny. tam už horečně vášnivě diskutovali Železný s Frydrichovou nad tím, jak položit nějakou otázku v nějaké politické kauze, ale já si jich moc nevšímal, abych nebyl moc nervózní. Ve studiu se vše už připravovalo, vyklízel nám právě po nějakém hokejovém pořadu prostor Robert Záruba. Zíta měl na židli dva polštáře, na které si sedl se slovy "víte, já vždycky přisednu tu židli trochu níž a měl bych být s hostem v jedné rovině). Záruba na to: "Ty vole, tak to seš ty, ten liliput!" No a já jsem trochu menší, takže tak. Pak ještě montáž mikroportu a čekalo se na start. Ptal jsem se, copak že to nemám na stole Budweiser a Zíta krčil rameny, že fakt neví, že to je věc produkce. No, pak se spustilo a uběhlo to hrozně rychle, ke konci už Zíta dával znamení poklepáním si na hodinky a prý čím rychleji, tím rychleji mám dokončit myšlenku. Když jsme vyšli ze studia, srazili jsme se ještě s hokejovým expertem Milanem Antošem, který tam šel namlouvat zase cosi hokejového... Nu, bylo to pro mě zajímavé, v takových prostorách jsem nikdy nebyl. To studio má ty velkoplošné obrazovky a různým natočením rekvizit i nasvícením je prý velmi variabilní. Snímaly nás dvě kamery (teda myslím, že byly dvě).

Jinak má přijít zítra někdo,...z Tatry...zapomněl jsem, v úterý Radek Smolka, ve čtvrtek Martin Macík starší, má být přes motorky ještě Tomáš Kocanda, ten je na soutěž motocyklů fakt fachman.
ned led 11, 2015 9:39 pm

msifa
Příspěvky: 2106
Registrován: pát bře 03, 2006 8:32 am
Bydliště: Jižní čechy

Příspěvek

Viazovič má asi nějaký velký problém. S dalším Mazem chybějí na WP6.
ned led 11, 2015 9:45 pm

pipiroha
Příspěvky: 741
Registrován: úte srp 09, 2011 12:36 pm
Bydliště: ČR

Příspěvek

...abych nebyl moc nervózní...
Z obrazovek to tak rozhodně nevypadalo :wink: :thumbud:
ned led 11, 2015 9:49 pm

Uživatelský avatar
JHvP
Příspěvky: 877
Registrován: sob pro 31, 2011 11:32 am
Bydliště: Praha 6

Příspěvek

Dík za zajímavý info ze zákulisí :)
ned led 11, 2015 9:50 pm

mxx
Příspěvky: 43
Registrován: pon led 07, 2013 10:53 pm
Bydliště: Czech Republic

Příspěvek

mě to malinko nervozní připadalo,ale jinak v pohode.
ned led 11, 2015 9:53 pm

Jiří Vintr
Příspěvky: 2347
Registrován: čtv srp 27, 2009 10:44 am

Příspěvek

No, nervózní jsem rozhodně byl. A ještě jeden detail: poradil jsem Zítovi trackingdakar.nl. Hned jsme si to proběhli, říkal, že mu to moc pomůže, že to překlikávání nastránkách dakar.com je hrozně nešikovný a tady to má jednoduše v plném přehledu a byl za to hrozně rád.

Taky mi říkal, že mu lidi spílají, že někdy říká nesmysly, ale on je od půl deváté večer zavřený s režisérem ve střižně a připravují večerní sestřih. Říkal, že v tu dobu naprosto nemá čas, aby sledoval etapu, zatímco běžný divá tou dobou sedí u netu a proklikává vše možné a má plno informací. Když jde do vysílání, snaží se sice rychle proběhnout aktuální vývoj, ale plný obrázek nemá. Do vysílání to večer namlouvá živě. Za trackingdakar byl moc rád, ale upozornil jsem ho, že občas tam nastávají nějaké zmatky. Tak to už si snad ohlídá...
ned led 11, 2015 9:59 pm

xtomos
Příspěvky: 1609
Registrován: čtv led 01, 2015 4:15 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Já jsem myslel, že dostávají již sestříhaný materiál a k tomu přidají medailonky od našich. Nevím jak je to časově nároční to poskládat, ale cca 2-3 hodiny se mi zdá dostatek času na střih.
ned led 11, 2015 10:04 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

Zíta by potřeboval nějakého experta z fóra, který by mu před vysíláním připravil nějaké body ohledně dění v etapě. :)
ned led 11, 2015 10:22 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Příspěvek

ČT - Dakarské ozvěny REPETÉ :lol:
ned led 11, 2015 10:26 pm

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Příspěvek

Aktuální info z bivaku: Tomáš Vrátný dokončil etapu na 28. místě. Důvodem byly dva defekty, Tomáš navíc svou Jamalku převrátil na bok.
ned led 11, 2015 10:41 pm

levak
Příspěvky: 647
Registrován: ned led 03, 2010 4:48 pm
Bydliště: čr

Příspěvek

tak tomu se říká pech
ned led 11, 2015 10:43 pm

Uživatelský avatar
miker
Příspěvky: 205
Registrován: sob črc 16, 2011 12:43 pm
Bydliště: Zašová

Příspěvek

To mi připomíná, jak někdo z fora psal při boudě Artura něco ve smyslu, že ještě aby dal boudu Tomáš a bude to ten klasický dakar. No a je to tady. :D
ned led 11, 2015 10:45 pm

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Výsledky - kamiony

Příspěvek

Doplněny celkové výsledky po 8. etapě:

Obrázek
ned led 11, 2015 10:53 pm

hanzs
Příspěvky: 629
Registrován: ned led 06, 2013 8:12 pm
Bydliště: Neratovice

Příspěvek

Koukal jsem na stránky http://dakar.4x4.by/ - běloruské o Dakaru.
Vjazovič měl včera problém se zadní nápravou přišel o pohon 4x4 a zadní brzdy.
Ale zase se mu včera narodil syn! :oops:
Je tam taky video, kde ukazuje levou ruku nateklou jak balón! S tím se mu asi neřídí dobře!
Jinak pod každým hlavním článkem dne je tam cca 200 příspěvků v komentářích - takže v bělorusku se určitě fandí! :)
ned led 11, 2015 10:53 pm

Zamčeno

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů