Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Zamčeno
mirou
Příspěvky: 1507
Registrován: pát pro 16, 2011 11:49 am
Bydliště: Strakonice

Příspěvek

CP1 Stacey a Vliet !!
sob led 17, 2015 2:38 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tak už je to jasný 4 Kamazy v domečku :cry: tak zas příští rok, no a pozitivní letos je, Kamazum konkurovali jenom Češi Tomáš TOMEČEK a Aleš LOPRAIS :lol:
Naposledy upravil(a) Milda dne sob led 17, 2015 3:08 pm, celkem upraveno 1 x.
sob led 17, 2015 2:54 pm

levak
Příspěvky: 647
Registrován: ned led 03, 2010 4:48 pm
Bydliště: čr

Příspěvek

ještě 2 WP nebo nee??
sob led 17, 2015 2:56 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

už ne :cry:
sob led 17, 2015 2:58 pm

Uživatelský avatar
Divad
Příspěvky: 30
Registrován: pát led 11, 2013 8:10 pm
Bydliště: Hradec Kralové

Příspěvek

Pro mě je číslo jedna Alda ať jede na čemkoliv.Ale doufám že za rok bude queen a že už ta bedna dopadne.
sob led 17, 2015 2:59 pm

Uživatelský avatar
miker
Příspěvky: 205
Registrován: sob črc 16, 2011 12:43 pm
Bydliště: Zašová

Příspěvek

Neskutečně mě štve dnešní zkrácená etapa :x . Stacey mohl předběhnout Sotnikova, já věřím že kbyby se jela celá, tak by na něho měl.
sob led 17, 2015 3:00 pm

levak
Příspěvky: 647
Registrován: ned led 03, 2010 4:48 pm
Bydliště: čr

Příspěvek

to to jako zkrátili na nějakejch 40km ja myslel že odjedou polovinu až po wp3 tak to to mohli zrušit rovnou celí než takovou komedii :lol:
sob led 17, 2015 3:01 pm

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Příspěvek

Alda už dneska jen na půl plynu...
sob led 17, 2015 3:02 pm

Crowley
Příspěvky: 149
Registrován: pon led 17, 2011 8:27 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

miker:

Tak odtud větry vanou... :)
sob led 17, 2015 3:02 pm

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2208
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

Tak a je po Dakaru...
Bohužel musím konstatovat, že letošní Dakar byl pro mě zklamání.
1) Martin Macík ml. - 6 odjetých etap je strašně málo. Rozhodně jsem ho chtěl vidět v cíli. Ale bohužel...
2) Martin Kolomý - letos to bylo jako na houpačce. Konečné 7. místo je sice super, ale těch potíží bylo během soutěže fakt hodně.
3) Tatry BDP - od Artura jsem očekával, že se bude častěji zapojovat do bojů o TOP 10. U BDP se museli (podobně jako u Buggyry) potýkat s velkým množstvím komplikací, takže konečné 14. místo Tomáše Vrátného aspoň částečně kompenzuje všechny ty nezdary, kterým musel letos BDP čelit.
4) Aleš Loprais - tento rok to měla být bedna. Jenže není. Na druhou stranu je to nejlepší Alešův výsledek na JAkaru. Takže i přes tu "bramborovou pachuť" asi pozitivní... Navíc vyrovnal dosavadní nejlepší český JA výsledek (Martin Macík st.; LIAZ; 4.místo; 2010) a to se rozhodně počítá.

Takže všem zúčastněným, jak v JA, tak tady na foru, děkuji za zajímavé dva týdny a za rok si to zase dáme znova a (doufám) lépe. :-)
!LIAZ 4life!
sob led 17, 2015 3:19 pm

spida
Příspěvky: 1642
Registrován: stř bře 01, 2006 9:28 am
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No a máme to za sebou.Takže já myslím že Česká účast byla letos nadmíru podařená. Když se na to podíváme realisticky tak Aleš letošní Dakar vyhrál A Martin skončil na třetím místě. Možná si říkáte, že jsem se asi zcvoknul, ale Kamazy nemůžeme považovat za rovnocenné soupeře celému zbytku startovního pole. Jak řekl Gerard De Rooy při společném sezení s Alešem a Martinem - Kamazy jsou letos s vývojem svých aut o dalších 5 let napřed. Takže za mě obrovská gratulace všem našim účastníků a to i v kategorii motocyklů. Samozřejmě taky smekám před Slovenskýma klukama , kteří jim to tam letos opravdu ukázali.
Obrázek
sob led 17, 2015 4:24 pm

hanzs
Příspěvky: 629
Registrován: ned led 06, 2013 8:12 pm
Bydliště: Neratovice

Příspěvek

Celkově byla česká účast docela velká a úspěšná (mimo aut).
A ty naše posádky kamionů ukázaly. že rychlost jim nechybí - chybí spolehlivost aut.
Bohužel mám trochu obavu, že zase budou stavět nová auta, nebo zásadně předělávat ta současná a zas se to příští rok zopakuje, že budou tech. problémy.
No uvídíme - hlavně, aby ti, co jeli letos - jeli i příští rok!
... btw. bude letos Silk way?

Každopádně - aby to nevyznělo zle - byly to super výkony, bylo moc pěkný sledovat boje našich a prostě DÍKY kluci!!!
sob led 17, 2015 4:34 pm

Martin-Happy
Příspěvky: 1506
Registrován: stř bře 01, 2006 10:48 am
Bydliště: Starý Plzenec-Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Já sem z Dakaru spokojen. Ano, červíček tam hlodá, že mohlo být i lépe, ale vzpomeňste si na to Waterloo, co se odehrávalo v letech 2009 a 2011, kdy sme byli rádi, že aspoN občas někdo jede

jen taková věcná, kde vzala Buggyra ten doprovod, že je tak poruchovej?
sob led 17, 2015 4:41 pm

tra
Příspěvky: 1045
Registrován: čtv dub 24, 2008 6:35 pm
Bydliště: Chrudim

Příspěvek

Letoší Dakar je minulostí a nezbývá nám než čekat na další, bohužel asi zase v jižní v Americe ve WRC stylu :wink:
Chtěl bych poděkovat Vám všem, co sem píšete informace od týmů, dáváte odkazy na články, videa a další důležité zprávy. Stačí česká televize, facebook a truck-forum a člověk ví vše podstatné. To nemá chybu :thumbud:

K hodnocení - gratuluji všem co dojeli do cíle, výborný výkon našich motorkářů, skvělý výkon těch slovenských. Robert Kasák dovezl 100% Tatru do cíle, Huzink zase Phoenixe, tzn. všechny Tatry v cíli !

Aleš Loprais - ten mi letos udělat opravdu velikou radost, výborný výsledek ! Je to bezesporu nejlepší náš pilot a čím je starší, tím se mi zdá i více v pohodě. Letos jako by z něj spadl ten tlak z vlastního týmu a z těch jeho videí se mi zdál úplně v pohodě.
Buggyra - škoda těch problémů, ale i přesto velmi dobrý výsledek pro tým a hlavně pro Tatru. Buggyra je profi tým, profi prezentace, doufám že to bude pokračovat a to ještě lépe.
KMR - obrovská naděje do budoucna, jen to auto lépe vychytat. Těším se na další závody MM mladšího. LIAZ mám historicky v srdci, ale přesto si myslím že nové auto by mělo být uděláno s podporou nějaké živé automobilky.
BDP - obrovský tým a profi zázemí, ale auta a výsledky pro mne zklamání. Dávají do toho hrozně moc, ale není to ono. Věřím, že ty problémy vychytají a bude to lepší. Místo stavění nových aut doladit to co těm stávajícím chybí, více trénovat a půjde to.

Zvláštní poděkování všem týmů za skvělé informování - články, videa, je to rok od roku lepší a lepší.
Ještě jednou všem díky a těším se na další zprávy zde na truck-foru !
sob led 17, 2015 4:49 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Příspěvek

Tak oč jsem dneska přišel ? :D
Hmm koukám že o nic :lol: ¨
Alda ten to bral na jistotu a to je dobře... raději tak než to někde poslat a nedojet.
Kolomajz taky dobrý

Z celkového hlediska to bude asi úspěšný dakar neboť kamaz jel opravdu jinou ligu a buďme rádi že není kamaz na prvních 4 místech

Motorkáři taky super snad pojedou i příští rok a budou ještě lepší. Škoda že se slovenští bratři nerozjeli o pár etap dříve ale i tak 5. a 8. paráda

A co více dodat? Snad jen to aby už zase začaly přípravy, testy, závodění ať jsme ready na DKR 2016 a doufám že ještě ve vetším počtu :) :wink:

A taky díky vám tady na TF. Co bych si bez tohoto informačního servisu počal :)
A letos to bylo výjimečně i bez osobních útoku což je taky dobře :clap: :hands:
sob led 17, 2015 4:57 pm

Zamčeno

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů