Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
Uživatelský avatar
jsafra
Příspěvky: 729
Registrován: úte pro 01, 2009 12:11 am
Bydliště: Pardubice

Příspěvek

JV:
Buggyra se zlepšuje,a le je poznat, jak mnoho vkládá do stále menších pokroků, musí to být velice vysilující.
Proč myslíte, že pokroky jsou stále menší, mě to tak nepřijde..
sob led 16, 2016 10:56 pm

Jiří Vintr
Příspěvky: 2347
Registrován: čtv srp 27, 2009 10:44 am

Příspěvek

Od určitého bodu zkrátka menší a menší efekty na výsledcích začnou stát víc a víc úsilí.
sob led 16, 2016 11:19 pm

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Příspěvek

Upřímně řečeno, já mám spíše strach o kamiony ze Sedlčan. Ukázalo se, že MM je schopný jet TOP 10, ale také se ukázalo, že to ten kamion moc nevydrží. U Buggyry je vidět velký pokrok vpřed a myslím, že po letošním Dakaru se dalším systematickým vývojem dostanou opět o řádný kus cesty dál.
sob led 16, 2016 11:25 pm

meris
Příspěvky: 194
Registrován: stř lis 20, 2013 5:32 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Coudy: Co konkrétně bylo vidět, že nevydrží? Ten kardan? Neviděl jsem jinou zprávu, že by na tom autě něco jiného nevydrželo.
sob led 16, 2016 11:36 pm

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

Docela mě dostal tušim že Martinec jak na videu k jedné z předposledních etap říkal že jim Jamal lehnul na bok v dunách a aby šel na kola MUSEL SE PŘETOČIT PŘES STŘECHU a druhej bok zpět n kola :shock: Jenže Llovera jim nešel VYNDAT A CELOU DOBU OTÁČENÍ SEDĚL UVNITŘ :shock: :shock: :shock: To je teda SAKRA MAZÁK :lol: 👏👐👏👍👍👍🚚🚚🚚
Už ho nohy nezebou MAGNUM E-TECH 440
ned led 17, 2016 4:39 am

Uživatelský avatar
Fino
Příspěvky: 929
Registrován: stř říj 17, 2012 2:24 pm
Bydliště: Bechyně

Příspěvek

Zklamání nakonec - pokud uznali minuty BDP, měli je uznat i Buggyře a MK za zdržení na startu. Tyhle pozávodní tahanice vybojované mimo závodní trať poškozují image jinak již docela srovnaných vztahů mezi českými posádkami. :? :?

Všichni jsme viděli, kde jezdil letos MK a kde TV... Pokud bude TV v následujících podakarových dnech a týdnech jakkoliv vyzdvihovat svoji dosaženou pozici na úkor MK, klesne u mne na úroveň, kterou měl v dobách nedávno minulých. Minuty mu vrátili - měl na to nárok - ale být jím, zdržel bych se jakékoliv euforie, že se tím dostal před MK.
Naposledy upravil(a) Fino dne ned led 17, 2016 12:18 pm, celkem upraveno 1 x.
ned led 17, 2016 11:40 am

Uživatelský avatar
Severnaya
Příspěvky: 1222
Registrován: sob úno 02, 2013 5:43 pm
Bydliště: Příbram

co lze říci závěrem

Příspěvek

...pro mne osobně demotivující úroveň ze strany ASO, organizace má sestupnou úroveň...
...výběr etap, kromě 3 etap v dunách absolutně o ničem, včetně nepředpokládaných změn počasí...
...super výsledek van de Heuvela se Scanií Torpedo, trošku zklamání u VEKA MAN Versluise, ze začátku super, pak problémy, snad příští rok...
...o výsledcích našich kamionů bylo napsáno dost...
...o pohádkách jak van Loprais ke štěstí přišel... už bylo taky dost...

...u SWR 2016 předpokládám mnohem lepší zábavu, po dobu celého závodu, nejen u 3 etap Jakaru 2016...
http://www.silkwayrally.com/en/ :finish:

P.S.nezapomeňte: http://www.kzm-roudnicenl.cz/detail-akce-56135.html
Obrázek
ned led 17, 2016 11:51 am

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

Já bych to od Vrátného bral když by to s radostí neřekl v tom svém videu,holt už je to takovej druh.Mohl držet h... a pak tvrdit že se mu to prostě odečetlo :idea: Bejval by se neschodil v oku Českého fanouška.
Už ho nohy nezebou MAGNUM E-TECH 440
ned led 17, 2016 1:13 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Příspěvek

A jak tady Lu naznačoval že jim nejde o výsledky jestli budou 16 nebo 17 tak je vidět že jde
http://sport.aktualne.cz/valtr-nejlepsi ... 5900fea04/
Vrátného jsem dlouhou dobu neměl rád. Letos jsem mu i přál nějaký lepší umístění ale po tomto co předvedl u mě skončil :!: Zlatý Loprais ten sice míval velkohubé prohlášení ale nikdy se nesnížil k takové prasárně.
To by tak samo mohl Kolomajz nahlásit že chce odečíst čas když tahal hino nebo Valtra :wall: :snooty: :savle:
ned led 17, 2016 1:50 pm

laik
Příspěvky: 2575
Registrován: čtv říj 04, 2012 2:30 pm
Bydliště: Zeměkoule

Příspěvek

Mý sympatie Tomáš Vrátnej naopak měl. Ale už to, jak ve videu akcentoval, že jde o souboj s Martinem Kolomým mě trochu popouzelo. Ono tady jde o určitej marketingovej potenciál, řekl bych.
ned led 17, 2016 2:03 pm

Uživatelský avatar
Fino
Příspěvky: 929
Registrován: stř říj 17, 2012 2:24 pm
Bydliště: Bechyně

Příspěvek

laik : Ten marketingovej potenciál může platit snad jen na někoho, kdo letošní Dakar nesledoval. Fakt nevím, koho bude chtít TV ohromit, pokud bude ono umístění před MK prezentovat jako svůj úspěch.
ned led 17, 2016 3:01 pm

laik
Příspěvky: 2575
Registrován: čtv říj 04, 2012 2:30 pm
Bydliště: Zeměkoule

Příspěvek

O to právě jde. Sedíš doma, o Dakaru víš jenom to, že se to jede jednou za rok někde v poušti a pak přijde titulek "Tomáš Vrátný porazil favorita mezi českými závodníky Martina Kolomého" nebo něco v tom smyslu... V mým okolí například o tom celkem nikdo nic neví a to ani jinak docela zapálený autíčkáři.
ned led 17, 2016 3:03 pm

Jiří Vintr
Příspěvky: 2347
Registrován: čtv srp 27, 2009 10:44 am

Příspěvek

No, kolem toho odečítání časů:

Pánové, já bych tu nedělal účet bez hostinského. Nikdo z nás tam u toho nebyl a nikdo nevíme, které články sportovních řádů byly použity a za jakých okolností. Je jasné, že každý, kdo o odečty žádá, se cítí být nějakým způsobem v právu a já neříkám, že není, ale je na té jury, aby to posoudila se všemi detaily. A i když se nám takové rozhodnutí někdy nemusí líbit, pořád jde o objektivnější rozhodnutí, než o jakém se my bavíme zde na tomto fóru. Musíme to prostě brát tak, jak to je, v té jury nesedí žádní úplní hlupáci a vědí více než my.

Martin Kolomý se na ty "Vrátného pozice" bohužel dostal po problémech ve druhé polovině, bohužel byl tím z té užší špičky, kdo nejvíc zakusil problémy z boje (pak ještě tři ze čtyř Kamazů a Aleš) a na konec závodu ho to svedlo na úroveň pár minut s Tomášem a nikdo nepochybuje, že sám je rychlejším jezdcem a má i rychlejší auto. Nicméně za sebe vidím jako logické, že se každý snaží o to, aby mu uznali případné odečty, jestliže jimi ještě může vylepšit své celkové umístění. přišlo mi sice trochu zvláštní, že se Čech takto otevřeně vymezuje vůči jinému Čechovi, ale to je zkrátka ten nemilosrdný konkurenční boj a realita těchto roků. Někomu to nemusí sednout, ale v mých očích tím nikdo nestoupl , ani neklesl...
ned led 17, 2016 3:29 pm

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Příspěvek

meris: Nemyslel jsem to ani tak ve smyslu vyložených závad Liazky (jako např. roztržená kardanka), ale spíše vlivem vysokého tempa MM. Měli tam až příliš defektů a bohužel i zapadnutí. A to se vše podepíše na celkovém výsledku.
ned led 17, 2016 4:16 pm

Uživatelský avatar
Aleš 400
Příspěvky: 376
Registrován: sob úno 25, 2012 4:48 pm
Bydliště: Ivančice

Příspěvek

O Liazy ze Sedlčan bych se nebál, ten kardan mohl uletět komukoliv jinému. Vloni je vyřadilo ložisko v diferáku v místě, kde se to nedalo dojet jenom na předek, tak letos prostě chtěli dojet do cíle i když se přestalo dařit. Párkrát zapadli, protože právě díky tomu loňskému vypadnutí neměli v písku moc najeto (testování Tunisku nenahradí odjetý závod). Navíc je to všechny baví, Martina mladšího závod, Martina staršího stavba těch vozů, atd. Určitě jsou plně konkurenceschopní. Jenom by to možná chtělo ještě jednoho dobrého jezdce a silného partnera jakým byl v minulosti Tedom. :)
Ano, máte auto LIAZ, ale jaký je tam motor? Cummins, Perkins nebo Caterpillar?.......Kdepak, auto LIAZ, motor taky LIAZ!
ned led 17, 2016 4:39 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů