Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
JAN B
Příspěvky: 973
Registrován: sob led 23, 2010 3:49 pm
Bydliště: VELKE ALBRECHTICE
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

herrywood Ty jsi fanda hlavně ALEŠE. A nebyl on loni nejvěčí uplakánek, že ho brzdí Kolomý?
Za mne Martin K jasná jednička. Obdiv Valtra. Přiznam se, že jsem s Valtra nebyl před Dakarem nadšen. Viděl sem tam spiš Spačila.
TV vždy pomahal a vytahoval auta. Samo, že nikdy top 10 nejel.
2017 Valtr dobra startovni pozice no a Marťas se bude muset poprat.
ned led 17, 2016 4:47 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

JV: Myslím, že většina diskutujících tady nerozporuje právo si nechat odečíst čas strávený pomocí jiné posádce. Ten požadavek je legitimní. Spíše dráždí to prohlášení Tomáše Vrátného. Většina z nás by si totiž přála, aby Češi na Dakaru vystupovali jako jakási národní reprezentace bojující proti jiným národům a značkám. Vymezení se Vrátného vůči Kolomému (navíc jedoucího také na Tatře) nám do tohoto idealizovaného pohledu na českou účast moc nezapadá. Proto to podle mě budí takové emoce.
ned led 17, 2016 4:55 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

JAN B: Startovní čísla nerozděluje pořadatel jen podle výsledku v posledním ročníku. Těch kritérií je tam víc a možná ani nejsou pevně daná. Myslím si, že Martin Kolomý bude mít na příštím Dakaru nižší startovní číslo než Jarda Valtr (ten si ale určitě o hodně polepší).
ned led 17, 2016 5:00 pm

Jiří Vintr
Příspěvky: 2347
Registrován: čtv srp 27, 2009 10:44 am

Příspěvek

nero: z tohoto pohledu vás chápu. Kdyby sdělil někoho zahraničního, plně bychom to chápali. jenže my to chápeme a jakousi národní reprezentaci, no a ti, kdož se na našem dakarském trhu přetahují o peníze, se na to koukají asi jinak...
ned led 17, 2016 5:03 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

Já osobně s tím jeho výrokem nemám problém, i když mě to trošku překvapilo (z toho důvodu, že TV by si měl být vědom toho, že tím může popudit řadu fanoušků, kteří do zákulisí nevidí). Spíš to byla jen taková úvaha, proč to vzbuzuje i tady na T-F emoce. :wink:
ned led 17, 2016 5:14 pm

JAN B
Příspěvky: 973
Registrován: sob led 23, 2010 3:49 pm
Bydliště: VELKE ALBRECHTICE
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Kdisi jsem tady měl takový dotaz, jestli je rivalita i u těch zahraničních jezdcu. A bylo mi odpovězeno, že ano. My se soustředime samozřejmě jen na ty naše. Takže ani nevnimame kdo rozbije okno, zadře ložisko a nebo kdo doplatí na nějakou sponku hadice za par kaček atd.
ned led 17, 2016 5:29 pm

Peter G
Příspěvky: 639
Registrován: čtv úno 28, 2013 1:00 pm

Příspěvek

Jan B: Pisal si sice Herrymu, ale ja osobne si nepametam, ze by bol Ales na minulorocnom Dakare ten najvecsi uplakanek a stazoval sa ze ho Kolomy brzdil. Ak mas na mysli este tu kauzu Bonver - Loprais, tak tam si tiez niesom vedomy, ze by to rozputal Ales, cize velkohuby sice byval, ale ze by sa stazoval na cechov do medii ze ho brzdia, to nieje pravda.
ned led 17, 2016 5:40 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Příspěvek

Milý JAN B: Nevím kde jsi přišel k tomu že jsem HLAVNĚ fanda Aleše (když to říkáš tak to asi víš líp jak já. Takže ti děkuji že jsi mě na to upozornil)
Do Aleše samo že vkládám možná větší naděje ale to je logické protože za něj mluví nějaké výsledky (vyhrané etapy, 3 místo, 4 místo...). U Kolomajze se vždycky modlím aby to nerozbil a aby se mu to už podařilo zajet na bedýnku.
Pro mě je Aleš, Marťas, druhý Marťas a Jaryn na stejné úrovní oblíbenosti. Vrátného jsem v oblibě neměl už od roku 2013 kdy ,,rozpoutal peklo", loni jsem mu už začal trochu fandit ale letos se prostě zase na konci ukázal. :roll: Nevím jak moc je to marketingový tah ale takhle se to nedělá. Výsledky se mají bojovat na trati a ne v zákulisí. :down:

Pár řádků o Štefanovi. http://sport.sme.sk/c/8120357/svitka-na ... vravi.html
https://www.youtube.com/watch?v=EehqKcBuDmg
ned led 17, 2016 7:01 pm

JAN B
Příspěvky: 973
Registrován: sob led 23, 2010 3:49 pm
Bydliště: VELKE ALBRECHTICE
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

herrywood Toš neni zač. :D Ja si ale myslim, že Vratny rospoutal peklo, kdiž se celý team sjel k havarované jamalce. O které věděli, že je na odpis a posádka byla v péči pořadatelu.
No a Aleš to parkrad taky se začátku rozsekal.
Nic méně je to top jezdec to ja nepopíram.
ned led 17, 2016 7:49 pm

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

No výsledky se mají bojovat na trati,to je svatá pravda ale léta se to tak v motorsportu neděje.Od Jardy Falty v motocrossu přes mnoho kaus alá Shumacher v F1 po letošmího Rosiho v moto GP až konečně i po Peterhansla.Když chce někdo nahoru musí mu prostě fungovat všechno i ty levárny.Se.. mě to ale nejen motorsport je takovej už léta 👎👎👎
Už ho nohy nezebou MAGNUM E-TECH 440
ned led 17, 2016 8:19 pm

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2208
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

!LIAZ 4life!
ned led 17, 2016 8:27 pm

meris
Příspěvky: 194
Registrován: stř lis 20, 2013 5:32 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Coudy: omlouvám se, že jsem to špatně pochopil. Mě osobně přijdou ty defekty způsobený Martinouvou "nevyježděností" a že se to doufám bude jenom zlepšovat.
ned led 17, 2016 9:24 pm

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Příspěvek

meris: Nic se neděje. MM sbírá zkušenosti, rychlý je dost, auto má konkurenceschopné. Ale potřeboval by za sebou mít ještě někoho. Každopádně je tam příslib velké budoucnosti.
ned led 17, 2016 9:31 pm

Uživatelský avatar
seremed
Příspěvky: 518
Registrován: pon pro 04, 2006 9:25 am
Bydliště: Praha

Příspěvek

po tech letech je buggyra konecne tym, ktery ma i odpovidajici PR... bohuzel nemuzu zapomenout z ceho vznikla
pon led 18, 2016 1:21 am

Martin-Happy
Příspěvky: 1506
Registrován: stř bře 01, 2006 10:48 am
Bydliště: Starý Plzenec-Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

seremed: Jak to myslíš? Jako že vznikla odtržením od BDP?
pon led 18, 2016 7:11 am

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů