Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Zamčeno

Chceli by ste, aby Dakar ostal v Južnej Amerike, alebo sa jazdil v juhoafrickom regióne?

Anketa končí za pát črc 15, 2016 12:51 pm

Južná Amerika
17
25%
juhoafrický región
51
75%
 
Celkem hlasů: 68

Antonín Švihel
Příspěvky: 286
Registrován: stř led 09, 2013 5:16 pm
Bydliště: Krnov

Příspěvek

To herrywood - Fakt mě to spojení Lopík, Kolomajz a BGR moc těší .... No já bych moc nejásal. Spojení Valtr, Kolomajz a BGR dost fanoušků a hlavně Martina taky moc těšila, žejo :? Chytřejší budeme až bude odjeta aspoň půlka závodu.
čtv pro 08, 2016 12:44 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Příspěvek

Pesimistou během roku jsem dost tak nepotřebuji být i tady u tohoto spojení je třeba si dát pohov :D :D Třeba to vyjde třeba ne ale aspoň se to zkusí. Věřím že kluci mechanici udělali vše co se dalo a auto pojede stejně tak dobře jako letos na dakaru a poruchy se mu vyhnou. Hlavně aby oba neskončili na nějakou banalitu :? to by pak asi neudělalo dobrotu ale tak je třeba doufat a FANDIT a ne když ještě neujeli jediný ostrý km a hned vědět že to je všechno špatně :hands:
čtv pro 08, 2016 1:24 pm

Antonín Švihel
Příspěvky: 286
Registrován: stř led 09, 2013 5:16 pm
Bydliště: Krnov

Příspěvek

Ale já přeci nikde nepíši že to je všechno špatně. Prostě nejásám dopředu abych pak nebyl zklamanej. Martinovi a Buggyře věřím více než Alešovi co se spolupráce v závodě tyká. Oba chtěji být nejlepší, oba chtěji být na bedně. Ale první může být jen jeden z nich :)
čtv pro 08, 2016 5:21 pm

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Příspěvek

Kolomajze mám rád, velký srdcař, bojovník a tatrovák, přesto si myslím, že je Aleš o fous lepší pilot a se srovnatelnou technikou bude více vpředu. To spojení je správné, jedině silný tým (tzn. více stejných vozů) může tlačit na špičku a bít se o pozice nejvyšší. Jednotlivec ten tlak nevydrží, buď selže technika a nebo pilot. Viz. Aleš v letech minulých. Hodně se těším. Nevím jak je to u zahraničních týmů, kde se sdružují do silných týmů velká jména, ale u nás je to pořád cosi nestandardního a tak na to i většina lidí pohlíží. Buggyra pochopila, kudy se vydat, pokud chce bojovat o příčky nejvyšší. Fandím jim a věřím, že oba Phoenixy budou vepředu. A kdo z obou pilotů zajede lepší výsledek mi je celkem jedno.
pát pro 09, 2016 10:27 am

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

Tak Aleš už dvojka byl,má tu zkušenost za sebou.Loni když šel k Hurvajzum těžko očekával post 1.Tudle zkušenost Martin nemá,u BG je jasnou 1. celou dobu on.Pak ty jejich vlastnosti,Aleš má ty záhady 🤔 usne navigator,nevezou hadici od turba,hnou se jim baterky,praská okno 🤐 ,nevezou ložisko do kola na Ivetu v etapě bez servisu atd.Marti je zas letec a letí dokut to někde nerozláme no a PILOT je ten co tydle příběhy nezažívá a tak kdo bude lepší?Oba maj své mouchy,dá to Lopré bez záhad nebo Kolomajz bez leteckého průseru?No uvidíme a každopádně se je na co těšit
Už ho nohy nezebou MAGNUM E-TECH 440
sob pro 10, 2016 2:28 am

laik
Příspěvky: 2575
Registrován: čtv říj 04, 2012 2:30 pm
Bydliště: Zeměkoule

Příspěvek

Kolomajz byl dvojkou u CDT. A letos po té nehodě jel taky na Valtra.
sob pro 10, 2016 10:05 am

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Příspěvek

http://buggyra.com/article/1594/martin- ... -rok-2016/
http://buggyra.com/article/1595/josef-k ... y-zrozeny/
Si tak říkám jestli to ježdění hlavou nechybí náhodou Kolomajzovi :roll: Ten jak na to šlápne tak jede přes mrtvoly
Spousta fotek z nalodění a tiskovky
https://www.flickr.com/photos/buggyrame ... 862397000/
https://www.flickr.com/photos/buggyrame ... 6923236595
sob pro 10, 2016 2:20 pm

filip 90
Příspěvky: 6364
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

A viděl jsi ho někdy závodit naživo, že to tak víš? :roll:
Filip Nikl
sob pro 10, 2016 2:43 pm

laik
Příspěvky: 2575
Registrován: čtv říj 04, 2012 2:30 pm
Bydliště: Zeměkoule

Příspěvek

"Martine brzdi tyvole, Martine neblbni!" zdroj: youtube

Cimz ho nehanim...
sob pro 10, 2016 4:56 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Příspěvek

Filipe to je úvaha já neříkám že to tak je. Ano jednak z videí poznáš dost, to video jak píše laik to je příklad toho... apod.
Mi připadá jak Aleš ve svých začátcích kdy to jezdil taky na krev a teď poslední roky, 10let od doby co začal závodit, se zklidňuje a jezdí více hlavou (bohužel má na to smůlu že technika ne vždy vydrží ikdyž to šetří)
Ano viděl jsem ho naživo ne v závodním tempu ale testovacím teď v Senici když tam jezdil prvně s pinďou.
sob pro 10, 2016 5:17 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

lJel hlavou, ty kameny byly kulatý. :lol: Celkově už byl ve druhé desítce, tak si mohl dovolit riskovat, aby zajel alespoň dobrý etapový výsledek.
https://www.youtube.com/watch?v=QfLhL66 ... Hi7UMBT9xW
To, jak vnímáme jednotlivé jezdce, je dost dáno tím, jaká videa jednotlivé týmy zveřejňují. Buggyra se toho nebojí, ukazuje krizovky, nehody, problémy, komunikaci v kabině, kde zaznívají i ostřejší slova... To je to, co lidi zajímá, tak jim to dopřává i na úkor toho, že si pak mnozí řeknou, že Kolomajz je magor. To je zřejmě to, nač narážel Filip. Buggyra klidně mohla udělat Kolomajzovi image rozvážného jezdce, krizovky zatajovat a nehody, které se provalí, prezentovat jako nezaviněnou smůlu. Pepa Kalina není ovlivněný médii, tak ten článek možná napsal tak, jak to ve skutečnosti opravdu je nebo bylo.
sob pro 10, 2016 9:33 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Příspěvek

Já tím hlavně nechtěl říct že je KOlomajz špatný pilot nebo že je nedej Bože magor to opravdu ne. Já ho mám rád jako jezdce a neumím si už dakar bez něj představit. Ale spíš i ten článek beru tak že to je možná to co ještě Kolomajzovi chybí k té dokonalosti a možná to tak vidí i Pepa Kalina ale je jasné že ten to psal ze široka a určitě to nebylo myšleno na konkrétní osobu :wink:
sob pro 10, 2016 11:15 pm

filip 90
Příspěvky: 6364
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No já ho viděl v závodě naživo a vím, že když je ztráta, tak dovede pěkně "topit" (jak on říká) a to je palba. Chvílema to je něco ve stylu, "když jedeš moc rychle, tak přidej plyn". Zas na druhou stranu bylo vidět, že věří autu a ví co to snese. A že ta Tatra snese šílený věci.
Pak když měl náskok, tak normálně zvolnil a pijánko. Sice pořád pěkně rychle, ale v klidu.

Aleše jsem jezdit neviděl. :wink:
Filip Nikl
ned pro 11, 2016 12:12 pm

Antonín Švihel
Příspěvky: 286
Registrován: stř led 09, 2013 5:16 pm
Bydliště: Krnov

Příspěvek

Pěkně a jasně od Pepíka Kaliny :arrow: http://buggyra.com/article/1596/blog-jo ... iony-2017/ :driver:
úte pro 13, 2016 12:16 pm

filip 90
Příspěvky: 6364
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Hodnocení startovního pole kamionů od Josefa Kaliny http://buggyra.com/article/1596/blog-jo ... iony-2017/

Opět tam zmiňuje Etienna Smulevice, tak jsem si vzpomněl na jeho asi nejslavnější moment :lol: :lol: Zajímavé, že při zadání spojení "Dakar idiot" Youtube přesně ví koho hledat. :lol: :lol:
Filip Nikl
úte pro 13, 2016 12:18 pm

Zamčeno

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 7 hostů