Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Kdo dosáhne na dakaru 2017 lepšího celkového umístění?

Aleš Loprais
36
50%
Martin Kolomý
27
38%
Ani jeden nedojede
9
13%
 
Celkem hlasů: 72

laik
Příspěvky: 2575
Registrován: čtv říj 04, 2012 2:30 pm
Bydliště: Zeměkoule

Kdo zajede lepší výsledek? Aleš Loprais nebo Martin Kolomý?

Příspěvek

Tak prosím! Pojďme diskutovat a za tři měsíce se podívat, kdo měl pravdu.

Za sebe tipuju, že Aleš, jak je jeho zvykem, zajede pár dílčích beden, zatímco Martin se bude bezpečně držet v top 10, až....?
pát říj 28, 2016 8:47 pm

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2208
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

Přestože mám Kolomajze radši než Aleše, tak se domnívám, že pokud to Aleš nikde nerozfláká a vyhnou se mu technické potíže, tak bude před Martinem.
!LIAZ 4life!
pát říj 28, 2016 10:30 pm

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Příspěvek

Z mého pohledu nesmyslná anketa... Další umělé zvyšování napětí nejen mezi příznivci jednoho či druhého pilota. On se toho nakonec chytí zase nějaký nejmenovaný pisálek či televize a senzace budou na světě...
pát říj 28, 2016 11:52 pm

laik
Příspěvky: 2575
Registrován: čtv říj 04, 2012 2:30 pm
Bydliště: Zeměkoule

Příspěvek

To jsem samozrejme nezamyslel. Neni potreba nic psat, staci hlasovat. Vzdyt takova anketa je docela nevinna vec. Pomuze nam preckat cekani na zavod a trochu se zabavit.
sob říj 29, 2016 1:00 am

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2208
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

Coudy:
Moc to dramatizuješ. Je to jen nevinná tipovačka pro ukrácení dlouhé chvíle před Dakarem. Mi se ten nápad líbí a ani komentáře bych nezavrhoval, bude zajímavé si počíst o tom, jaké má ten či onen argumenty pro svou volbu. Důležité je brát to s nadhledem, nebojujeme tady třetí světovou, jen tipujeme.
!LIAZ 4life!
sob říj 29, 2016 9:01 am

xtomos
Příspěvky: 1609
Registrován: čtv led 01, 2015 4:15 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Ja si dovolim tipnout ze kluci daji doble :D a Ales bude prvni :D
sob říj 29, 2016 9:28 am

Antonín Švihel
Příspěvky: 286
Registrován: stř led 09, 2013 5:16 pm
Bydliště: Krnov

Příspěvek

Supééér piloti jsou to oba - Martin Kolomý i Aleš. Otázka je, kdo je ale bude stavět zpět na kola kdyby k tomu náhodou došlo a oba v ten moment pojedou v druhé polovině závodu na předních místech těsně za sebou ? Oba pojedou palbu - to je jasné. Aleš musí a u Martina to je normální. Ten nedodržuje povolenou rychlost ani když jezdí po Bruntálu ! :D
sob říj 29, 2016 12:09 pm

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

Přijde mě to dost zbytečná anketa,teda jesli neni jejím cílem rozhádat ještě víc fanoušky obou pilotů.Aleš moji důvěru už ztratil,neustálé rošády s autama a protichůdné prohlášení do medii to jednoho otráví.V tomdle má Martin určitě na vrch ale zas jede neskutečnou palbu která bez nutného stoprocentního štěstí 🍀 nemůže dobře dopadnout.Aleš má ty nešťasné náhody,nemaj hadici k turbu,nemaj ložisko,nabourá navigátor je zlej komisař,no ani se to sem nevejde.Fandit budu oboum a rád by oba viděl v cíly celé a do desítky 😉
Už ho nohy nezebou MAGNUM E-TECH 440
sob říj 29, 2016 4:25 pm

Dalby
Příspěvky: 668
Registrován: čtv led 21, 2016 7:57 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Pokud Alešovi neselže technika, tak Martina s přehledem dá...můj názor nikomu nevnucuju
ned říj 30, 2016 9:39 pm

msifa
Příspěvky: 2104
Registrován: pát bře 03, 2006 8:32 am
Bydliště: Jižní čechy

Příspěvek

Dobrá anketa :D
Před dvěma roky bych bez rozpaků na lepší výsledek tipoval Kolomajze - jezdil vyrovnaně a jistě, naopak Aleš byl střelec se stylem buď vítězství/bedna nebo nic.
Ale poslední dva dakary se Aleš zklidnil a je schopen jet konzistetně bez zbytečných ztrát a naopak se mi zdá, že Kolomajz jede střelbu z které občas plynou chyby a následné ztráty.
Za mne mají oba dva na první pětku, jen záleží jak bude držet technika.
pon říj 31, 2016 10:48 am

filip 90
Příspěvky: 6364
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Zas na druhou stranu, tolik závodních kilometrů, co má letos Kolomajz už najeto nemá z Čechů nikdo. Navíc se svým autem a ve stejné posádce. Aleš si bude muset zvykat, jak na lidi, tak na auto. :wink:
Filip Nikl
pon říj 31, 2016 11:14 am

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

To, jakým stylem jezdí v posledních letech Kolomajz a Aleš, může být dáno i okolnostmi. Kolomajz může mít z Buggyry "zelenou", aby jel střelbu i za cenu toho, že je zvýšené riziko nedojetí. Aleš jezdí na pronajatých autech, proto u něj může být větší averze k riskování, než kdyby jel s vlastní technikou. Jenom taková moje úvaha... Pro nás to může být dobrá kombinace - výsledky v etapách i dobrý celkový výsledek alespoň jedné posádky, tzn. spousta záběrů ze závodu.
pon říj 31, 2016 11:54 am

laik
Příspěvky: 2575
Registrován: čtv říj 04, 2012 2:30 pm
Bydliště: Zeměkoule

Příspěvek

Mně se naopak zdálo, nero, že Aleš jel ještě brachiálnějc s manama a ivecama, než poslední roky s tatrama. Podle hesla z cizího krev neteče. Viz vykopávání věčně rozbitých oken apod. A pravda je, že naježděno letos nemá věru moc, s autem se nezná a s posádkou taky ne, ale Kolomajz toho s Phoenixem taky zvlášť nenajezdil. I když hádám, že se od Fatboye jízdním projevem tolik neliší.
pon říj 31, 2016 12:03 pm

zidan
Příspěvky: 1
Registrován: ned říj 30, 2016 8:15 am
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Na Martina Loprda nemá, on to ví sám, bude to muset dohnat nějakýma kecama na který jsme všichni zvědaví. Jeho štěstí je, že dostane vymazlené auto, které by sám ve svých podmínkách nedokázal
poskládat. O článku, že jsou nyní kamarádi si myslím a vím své, dle mého názoru přijedou do cíle oba jen s volantem.
Osobně se na ten souboj moc těším a fandit budu oběma, ale Martinovi víc.
Po DAKARU očekávám krach této koalice z příčin nám již dobře známých. Konečně se Aleš nebude moci za někoho schovat a překrucovat fakta.
Buggyra tímto tahem nalila benzín do ohně, stejná auta, stejná trať a výborní piloti - co si přát více.
Přeji oběma TOP 5 a lépe.
Trošku předbíhám, ale tipovačka je to dobrá.
pon říj 31, 2016 2:22 pm

mxx
Příspěvky: 43
Registrován: pon led 07, 2013 10:53 pm
Bydliště: Czech Republic

Příspěvek

Myslím že se teď ukáže kdo je lepší. Loprais má více zkušeností a už umí jezdit hlavu což zatím Kolomajz neumí. Ze začátku si bude zvykat na auto a potom Kolomajzovi ujede.
pon říj 31, 2016 4:22 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů