Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
Tod2
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv led 08, 2009 3:22 pm
Bydliště: Kroměříž

Re: Silk Way Rally 2017 - průběh závodu

Příspěvek

Obráceně? Hm tak to bude prostor pro zrežírování kamazem ještě větší...
pon črc 24, 2017 4:47 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Re: Silk Way Rally 2017 - průběh závodu

Příspěvek

Mohlo by to mít výhodu v tom, že se technika dostane po skončení závodu rychleji domů.
pon črc 24, 2017 5:05 pm

Lochy
Příspěvky: 285
Registrován: pát črc 14, 2017 9:14 am

Re: Silk Way Rally 2017 - průběh závodu

Příspěvek

Dalby: Mě upřímně Buggyrácký vyjadřování leze taky na nervy, na druhou stranu s ohledem na sponzory nemohou říkat, jé to jsme to pos..., nebo toho nesnáším, to je de.... na to žádný sponzor není zvědavý, aby byl spojován s hašteřivým nebo nesebevědomým týmem. Koneckonců, BDP taky dělá slávu z toho, že byli druzí a nikdo nemluví o tom, že dostali na třech etapách půl hodiny od MM... to k tomu prostě patří a čtenář si z toho musí vybrat jen to mezi řádky a že je tam toho pomálu... tak to bylo a bude, pokud bude člověk spoléhat jen na informace z netu
pon črc 24, 2017 5:23 pm

Smil
Příspěvky: 1935
Registrován: sob led 08, 2011 1:47 pm
Bydliště: Doma

Re: Silk Way Rally 2017 - průběh závodu

Příspěvek

Dalby: Já fandím oboum, ale leze mi na nervy to Alešovo neustálé měnění aut. Kdyby zůstal tak jsme letos viděli asi nejlepší závody a umístění Tater za posledních 10let.
pon črc 24, 2017 7:09 pm

Dalby
Příspěvky: 668
Registrován: čtv led 21, 2016 7:57 pm
Bydliště: Praha

Re: Silk Way Rally 2017 - průběh závodu

Příspěvek

Tak Aleš si prostě vyzkoušel různé typy aut se kterýma zajel vždy vynikající výsledky. Já tady v té věci nevidím, že by byl nějakej problém. Spíš jde o to z jakého důvodu nezůstal u Buggyry, třeba mu prostě nenabídli zajímavé podmínky, že se rozhodl oživit Královnu za což jsem ale moc rád :)
pon črc 24, 2017 7:31 pm

Peter G
Příspěvky: 639
Registrován: čtv úno 28, 2013 1:00 pm

Re: Silk Way Rally 2017 - průběh závodu

Příspěvek

Ja nevidím do zákulisia, ale myslím si, že Buggyra bola iba prestupnou stanicou, Kalivoda zhanal schopného sofera do druhého Phoenixu, tak padla dohoda, že Ales sa vykašle na Man, odjazdí Dakar 2017 za Buggyru, za čo "dostane" motor na oživenie Qeeny. Skratka ponuka čo sa nedala odmietnuť. Dohoda bola splnená, Ales "dostal" za odmenu od Buggyry motor, ktorý bol kvalitatívne hodny jeho umiestnenia na Dakare :-)

Podotýkam, že postavy, mená, dej a jednotlivé príbehy sú vymyslené, akákoľvek podobnosť so skutočnými udalosťami, menami a osobami je čisto náhodná.
pon črc 24, 2017 7:52 pm

Antonín Švihel
Příspěvky: 286
Registrován: stř led 09, 2013 5:16 pm
Bydliště: Krnov

Re: Silk Way Rally 2017 - průběh závodu

Příspěvek

Peter, dobre si to napísal :clap:
Podotýkam, že postavy, mená, dej a jednotlivé príbehy sú vymyslené, akákoľvek podobnosť so skutočnými udalosťami, menami a osobami je čisto náhodná.
.
A to víš že se Aleš konečně domluvil a DAKAR 2018 pojede za KAMAZ s jedním z jejich aut :!: No taky jsem valil :shock: když jsem to četl. Konečně jeho správná volba teamu :D
pon črc 24, 2017 8:17 pm

filip 90
Příspěvky: 6364
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Silk Way Rally 2017 - průběh závodu

Příspěvek

Hm já bych si to trošku upravil: Aleš neměl s čim jet Dakar, domluva s VEKOU nedopadla ideálně, Buggyra hledala pilota a nabídla mu Phoenixe v podstatě za náklady. Volba na Dakar byla jasná. Mezitím se změnila situace, nastal odliv lidí od BDP. Jistě padly nějaké nabídky a Aleš si prostě spočítal, že vyjde levněji oživit Královnu (tedy motor, kabina, tlumiče, pan Holáň) než si platit pronájem Phoenixe, který mu ruku na srdce moc neseděl na SWR a na Dakar. A nebo dokonce na Dakar zas řešit něco dalšího.
To je moje spekulace. :wink:
Filip Nikl
pon črc 24, 2017 8:19 pm

TomZ
Příspěvky: 450
Registrován: čtv led 12, 2017 6:57 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Silk Way Rally 2017 - průběh závodu

Příspěvek

Dalby: "...hlavně že Buggyra má stále jezdce kromě tříkoláka, tam nikdo nezůstane kromě Dakaru na další závody." Tohle píšete trochu ve smyslu, že u nich nikdo zůstat ani nechce... Jenže on chtěl, ale sami si Valtra vyhodili (což, aspoň podle mého mínění, chybou bylo...).

Jinak mně je Buggyra naopak nejsympatičtější. Značku Tatra mám na hony raději než Liaz - a u jiných Tater bohužel tolik potenciálu nevidím. Ale i Kolomý je mi sympatičtější než Macík. Jasně, neznám je a jde jen o povrchní dojem z médií, ale to je při fandění jednotlivým sportovcům běžné.

A hlavně nemyslím si, že by pan Kalina byl ve svých komentářích nějak přehnaně loajální. Psal i o Aleši Lopraisovi, občas šla mezi řádky cítit mírná kritika Kolomajze...
pon črc 24, 2017 8:33 pm

Uživatelský avatar
zemi8
Příspěvky: 1257
Registrován: ned led 05, 2014 8:50 pm
Bydliště: Vlašim

Re: Silk Way Rally 2017 - průběh závodu

Příspěvek

Jinak kdyz jsme u tech pezentaci, tak to musime brat trochu s nahledem. Tady vsichni sledujeme forum skoro kazdy den a diky vam, kteri maji trochu pristup k tymum, tak do toho trochu vidime, ale pokud by jsme byli v roli tymu, nedeleme to jinak. Preci jen, sponzori deni nesleduji tak dukladne jako my a chteji byt proste videt a precist si nejake uspechy a to Buggyra (i kdyz pouze dilci) ma.

Pokud jsme u te prezentace, tak to spis mi leze na nervy BDP. To je porad "vsechno vynikajici, obrovska konkurence na Baja Aragon, auta funguji, jako jedini...." atd.atd. Dneska dali treba na svoje stranky, ze Valtr skoncil druhy na Baja Aragon a Vratny treti, pritom podle oficialnich stranek dostal Valtr penalizaci a byl ctvrty.

Nejlip se mi ctou clanky od Big Shock Racing. Sice se tam na muj vkus taky objevuje dost casto "nejmladsi ridic kamionu na Dakaru", ale jinak me ty clanky neurazi a neprijde mi, ze by tam az tak prehaneli..
pon črc 24, 2017 8:41 pm

Dalby
Příspěvky: 668
Registrován: čtv led 21, 2016 7:57 pm
Bydliště: Praha

Re: Silk Way Rally 2017 - průběh závodu

Příspěvek

Tak BDP to je kapitola sama pro sebe :D jako videa byla celkem dobré těd z BajaAragon ale já se spíš smál, jak to auto skáče jak koza :D :D
pon črc 24, 2017 10:10 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Re: Silk Way Rally 2017 - průběh závodu

Příspěvek

To už je debata na hospodu. :wink:
pon črc 24, 2017 10:16 pm

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Re: Silk Way Rally 2017 - průběh závodu

Příspěvek

Tak zase trošku fakt. Celkové výsledky SWR 2017 v kategorii kamionů: http://jpeg.cz/images/2017/07/25/J5APv.png 8) 3x Kamaz, co dodat. Nic. Vše již bylo mnohokrát řečeno. :wink: Za mě osobně jedna z nejhezčích a nejpovedenějších rally za poslední léta. :clap:
úte črc 25, 2017 10:54 am

Tod2
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv led 08, 2009 3:22 pm
Bydliště: Kroměříž

Re: Silk Way Rally 2017 - průběh závodu

Příspěvek

moc nerozumím těm počtům, když má Martin penalizaci 121 hodin, proč má ztrátu jen 112 hodin? jak to počítají?
úte črc 25, 2017 11:37 am

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Re: Silk Way Rally 2017 - průběh závodu

Příspěvek

No, znamenalo by to, že by bez penalizace byl Kolomajz první! A to je blbost. Asi nějaké ty ruské počty. Kalkulovali tak dlouho, až to bez kalkulátoru překalkulovali... :naughty:

Blog Josefa Kaliny: Silk way 2017 - úvaha: http://buggyra.com/article/1720/blog-jo ... 7---uvaha/
A ještě článek od Buggyry: http://buggyra.com/article/1721/silk-wa ... -podarila/
úte črc 25, 2017 2:40 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů